Hamileyim diye bebek düşünmeye başlayan kardeşim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben bekarim ve bu tarz cocuk dogurma kiskancliklarini görünce hayretlere düsüyorum

neden niye ne alaka diye beynim error veriyor :KK70:

isteyen dogursun sanane bizene yahu

cocuk dogurunca level mi atliyorsunuz ? hayvanlar da doguruyor patir patir.. büyük birsey degil hani

Kardeşiniz açıkça özendiğini söylemiş zaten çok da normal bir durum. Ama siz onun bebek düşünmesini niye bu kadar taktınız o garip. Size sorması izin alması mı gerekir. Bir taneye zor baktı diyorsun belki şimdi kendine güveni geldi yada öylede böylede büyüyor zaten dye düşündü.
Aslında işin özeti şu kimselere güvenerek çocuk sahibi olmamak lazım. Sizinki süprizli olmuş ikiz evet kolay değil ikiz büyütmek bende ikiz annesiyim. Diyeceğim şu ki 2 yıl ücretsiz izin alın kendiniz bakabilirsiniz. Kafanız çook daha rahat olur. Yoksa evde o kadar kalabalığın içinde ikiz büyütmek x10 yorgunluk onu bilin yani.

kardesin ikinci cocugunu dogurunca senin cocuklarin alt levele mi gecis yapiyor konu sahibi :KK53:

yoksa sen nirvana kraliceligine ulastin kardesin de ulassin istemiyormusun :KK70:

Nasil lugat parcalamissiniz. Hic mi usenmediniz?
Sizi övmeyen yorumlar aldiginizda hep saldırır mısınız böyle?
Bence gayet guzel acıklamıs. Dogruya dogru. Bastan boyle acıklama yapsa belkı bu kadar kalbiniz kotu tarzı yorum gelmezdi. Hassas oldugu ıcın ve yasadıklarına yaptıklarına da bakınca etraftan beklentiye gırmesı (düşünce olarak ) bana normal geldi. Ama evet bence de kardesını yanlıs anlamıs olabılır, dusununce konu sahibi de fazla alındıgını anlar bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X