Hamıleyım bayramı zehır ettıler...

kv gözleri görmüyor olabilir
arada yardim edersiniz ne ala
ama siz kimsenin hizmetcisi degilsiniz
lütfen önce kendinize saygi
öncelikle hamile hamile ne ev temizlemesi üstelik ilkini bu sebeple düsürmüssünüz
karsinizdaki iyi halli insanlar degil
öncelikle siz kendinizi düsünün
herseyi gectim kv tamam kötü niyetli vs
ama inanin bunun önemi yok
esiniz önemli olan
esinizin elle tutlur ne yani var
hayatinizin ipleri baskalarinin ellerinde
buna izin vermeyin

hayatımın ıplerını sadece bıraz gevsetmıs olabılırım.ama asla bırakmadım. sadece bılmıyorum zamana bırakmak lazım

Sen bu adamla bütün sorunlarınızı aşıp,aile olabileceğinize inanıyor musun?
Ben inanmıyorum arkadaşım.
Çok üzgünüm,hamilesin ama inan bir bebek değil ne olursa olsun eşin değişmeyecek.
Değişmezler çünkü,hele ki böyle vicdan eksiklikleri varsa...
Hiç yaşamaman gereken onca şey yaşamışsın ve hala o evde kalarak,daha kötü durumlara zemin hazırlıyorsun.
Belki doğacak çocuğun için,yuvanı kurtarmak niyetindesin ama ortada bir yuva yok ki canım...
Eşin öyle nankör,öyle vicdansız ki,senin ve annenin yaptığı onca fedakarlığa cevabı,
ucuz bir erkek olarak eskort kız arayışı olmuş,üstüne aşağılama,yok sayma,şiddet...
Yapılacak şey çok açık ama sen yapabilir misin?
Vazgeçip,evladın ve kendin için yeni bir hayat kurabilir misin?
Annen sana destek olacaktır eminim.
Ve inan,bütün bu çirkinliklerin hiç birisini haketmiyorsunuz evladınla...

Esinizin bir karakteri yok anladigim kadariyla annesinin lafiyla haraket ettigine gore!
Zor bir hamilelik gecirmissiniz esinizin sizi pamuklara saracagina ltip vurup annesinin evine gidiyor.
Esiniz sizi sevdigini dusunmuyorum saygi duymadigi zaten ortada insan hamile karisini yalniz birakirmi yazik uzuzuldum halinize ,[/

ahhhh ahhhhh :KK43:(

Çok üzgünüm,hamilesin ama inan bir bebek değil ne olursa olsun eşin değişmeyecek.
Hiç yaşamaman gereken onca şey yaşamışsın ve hala o evde kalarak,daha kötü durumlara zemin hazırlıyorsun.
Belki doğacak çocuğun için,yuvanı kurtarmak niyetindesin ama ortada bir yuva yok ki canım...
Eşin öyle nankör,öyle vicdansız ki,senin ve annenin yaptığı onca fedakarlığa cevabı,
ucuz bir erkek olarak eskort kız arayışı olmuş,üstüne aşağılama,yok sayma,şiddet...

Evde güzel kadınları,eşleri dururken dışarda hastalıklı,ucuz zevklerin peşinde koşan erkekler,midemi bulandırıyor,beyinlerinin içi lapa dolu bu tip erkeklerin...

Evde güzel kadınları,eşleri dururken dışarda hastalıklı,ucuz zevklerin peşinde koşan erkekler,midemi bulandırıyor,beyinlerinin içi lapa dolu bu tip erkeklerin...

Evet,gerçekten mide bulandırıcı ama bu ucuzlukta erkeklere göz yummak ne kadar doğru?
Bir erkek,netten eskort kız arayışına girecek kadar düşmüşse,
geriye ne kalmıştır ki ''evlilik''adına kurtarılabilecek?

belkı de bununla yuzlesmem gerekıyordu bosa mı caba sarfedıyorum ben kım ıcın? ne ıcın?

gerçekten üzüldüm durumunuza halinizide anlıyorum eşten geçmişsiniz bi nevi karnınızdaki çocugu ve evliliği düşünüyo olmuşsunuz kaybetmek istemiyosunuz .bi olayla ayrılmak saçma tamam yapmış olabilir ama burda akıl veren hangi bayanın eşi itmiyo yada belkide aldatmıyo yada bilmediği bir sürü şey . diyosunuzki çok iyidik ilk defa böle bişey oluyo insanlık hali olabilir belki annesinin dolduruşuna gelmiştir kesip atma derim bi kere daha dene aynısın tekrar yaparsa ozaman düşün ayrılığı . büyüklerimiz neler yaşamış yuva kurmak zor yıkmak kolay eşini seviyosan tabikide mücadele et . ayrıca şunuda sölemek isterim kayınvaliden yüzünden huzursuz olucagınız kesin . bi erkek anne baba lafına çok bakıyosa kötü. bu durum sizin yuvanızın huzurunu zedeler. bir de kafama takılan eskort kız olayı bu gerçekten büyük vicdansızlık ve mide bulandırıcı kötü bişey kafanda hep şüphe olmasına neden olur ama seviyosun hamilesin ve yuvamı yıkmak istemiyorum diyosun yıkmada zaten dene bi kez daha ama lütfen kendinden ödün verme olan sana olur kendini herşeyden önce tut. ezdirme kendini seni olduğun gibi kabul etsinler karakterini benimset yahu anlamıyomu iyilikten yapma ozaman bak nasıl canı cici olursun ( kayınvaliden için diorum ) önce sen unutma . ayrıca eşin aradımı özür diledimi senden yada eve geldimi

Canım her şeyi anladık da eşin bayram boyunca yokmuş evde. seni nasıl yalnız bırakır? Nerede hiç aramadı mı?
Ne ilginç insanlar var. Eşin çok üzgünüm ama seni sevmiyor. Seven birisi hamile eşini tek başına bırakıp hem de bayramda gitmez.
Lütfen kendini bu kadar paralama bir erkek için. Senin en çok ilgiye sevgiye ihtiyacın olduğu zamanlarda yaptığına bak. Ona haddini bildirmen lazım. Lütfen kendine değer ver. Sen vermezsen hep böyle ezilirsin. Annesini bir kenara bırak, eşin gerçekten seni sevse annesinin dolduruşuna gelmezdi. Biraz sert yazdım kusura bakma.

Canım her şeyi anladık da eşin bayram boyunca yokmuş evde. seni nasıl yalnız bırakır? Nerede hiç aramadı mı?
Ne ilginç insanlar var. Eşin çok üzgünüm ama seni sevmiyor. Seven birisi hamile eşini tek başına bırakıp hem de bayramda gitmez.
Lütfen kendini bu kadar paralama bir erkek için. Senin en çok ilgiye sevgiye ihtiyacın olduğu zamanlarda yaptığına bak. Ona haddini bildirmen lazım. Lütfen kendine değer ver. Sen vermezsen hep böyle ezilirsin. Annesini bir kenara bırak, eşin gerçekten seni sevse annesinin dolduruşuna gelmezdi. Biraz sert yazdım kusura bakma.

calısıyordu bı kac defa aradım hakkaten ısyerındeydı..yalan soylemedı.hatta ıs maıl adresının sıfresını bılıyorm gırdm baktım gercekten calıstı butun bayram

calısıyordu bı kac defa aradım hakkaten ısyerındeydı..yalan soylemedı.hatta ıs maıl adresının sıfresını bılıyorm gırdm baktım gercekten calıstı butun bayram

Peki kaç saat çalışıyor eşin. Akaşamları nerde kalıyor. Kaç gündür aralıksız çalışıyor mu?

belkı de bununla yuzlesmem gerekıyordu bosa mı caba sarfedıyorum ben kım ıcın? ne ıcın?

Evet,''kim için,ne için''bu çaban arkadaşım?
Eşinin her hareketi falso,neresinden tutsan elinde kalan bir ana-oğulla ne için mücadele edeceksin ki?
Hı eşin haza beyefendi olur da anası çok fettandır,tamam kal mücadele et,yuvanı dağıtma derim.
Ama eşin zaten gözden çıkarmamış mı evliliğinizi,eskort kız arayışına girerek?
Sen gereksiz bir fedakarlık yapmışsın kaynanana,iki defa O'nun yüzünden düşük yapmış olman bile gözünü açmamış.
Neden???Kimler için?
Değdi mi yaptığın fedakarlıklara?Kaybettiğin bebeklerini geri getirebilirler mi o vicdansız-tiynetsiz ikili?
Kaynana için zaten değmez de,eşin için hiç değmez.
Senin değerini,kıymetini,yaptıklarının vefasını bilmeyen insanlarla
doğruyu göstermek,insanlığı hatırlatmak için çabalarsan,
yaşamaman gereken çok şey yaşarsın daha.
Eşin önceliklerinin ayırdına varabilecek kapasite ve vicdana sahip biri değil.
Peki ne için bu mücadele???

Yuvanızı dağıtmak istemiyorsunuz, eşinizi seviyorsunuz, evliliği kurtarmak için elinizden geleni yaparsanız. Bunlar belli...

Ama.... Eşiniz size son zamanlarda resmen bir paçavra gibi davranmış, hamile halinizle vurmuş, kaç kez düşük yapmışsınız, şu anda sizi elinin üstünde tutması gereken zamanlarda günlerdir eve gelmiyormuş, internetten eskort kız arayışlarına girmiş.. ailesiyle olanlar zaten trajikomik.

siz böyle davranılmayı kabul ediyorsanız, kimseye laf düşmez. ben şu anda sağlıklı düşünebildiğinizi sanmıyorum. yazdıklarınızdan kafanızın çok karışık olduğu anlaşılıyor.

annesi oglunun kafasına sokmus annesı gelsın baksın sıze ..ıkıde bır annen nıye gelmıyor ? sen hamılesın bakması lazım dıyıp duruyordu..esımın annesıne gore annemın gelıp hem bıze bakması hem kaynanamlara bakması hemde kendı evıne bakması ıstenıyor..süpermen ya annem..

neden anneniz bakacakmış ki annenizlemi yaptınız çocuğu? hayır zaten gelmesi gereken yerde gelir anneniz davet beklemeden..ne demek ya hamile kadını itelemek Allahım sen yazmamış ol..bence üzülmeyin ve biraz daha sabredin eğer düzelme olmazsa hiç beklemeyin düzelsin diye gençliğinize de bebeğinşize de yazık..

BU adamdan ne koca nede baba olmaz
bana kizacaklar ama bu yuvaya çocuk bile dogurulmaz..
Allah hayirlisini versin senin hakkinda..

Nasıl bi koca, nasıl bi anne bu ya...
iyilikten maraz doğar dedikleri böyle bişey işte..
üstelik de hamilesin...
eğer hep böyle devam edecekse, çekilmez... ne eşin, ne de anası...

Bunlar ne bicim insanlar boyle anlamadim. Zaten 2 kere dusuk yapmissin, utanmadan bir de sana gel temizlik yap demisler, yok daha neler. Kaynanan tas kalpli ve dusuncesiz.
Esin zaten bir rezil, eskort kiza gitmek nedir , baba olacagim diye heyecanlanacagina fahiselere gidiyor.
Bu adamdan sana bir yol olmaz, o aileden hicbir cacik olmaz, bence kac kendini kurtar.
Allah yardimcin olsun kardesim.

gerçekten üzüldüm durumunuza halinizide anlıyorum eşten geçmişsiniz bi nevi karnınızdaki çocugu ve evliliği düşünüyo olmuşsunuz kaybetmek istemiyosunuz .bi olayla ayrılmak saçma tamam yapmış olabilir ama burda akıl veren hangi bayanın eşi itmiyo yada belkide aldatmıyo yada bilmediği bir sürü şey . diyosunuzki çok iyidik ilk defa böle bişey oluyo insanlık hali olabilir belki annesinin dolduruşuna gelmiştir kesip atma derim bi kere daha dene aynısın tekrar yaparsa ozaman düşün ayrılığı . büyüklerimiz neler yaşamış yuva kurmak zor yıkmak kolay eşini seviyosan tabikide mücadele et . ayrıca şunuda sölemek isterim kayınvaliden yüzünden huzursuz olucagınız kesin . bi erkek anne baba lafına çok bakıyosa kötü. bu durum sizin yuvanızın huzurunu zedeler. bir de kafama takılan eskort kız olayı bu gerçekten büyük vicdansızlık ve mide bulandırıcı kötü bişey kafanda hep şüphe olmasına neden olur ama seviyosun hamilesin ve yuvamı yıkmak istemiyorum diyosun yıkmada zaten dene bi kez daha ama lütfen kendinden ödün verme olan sana olur kendini herşeyden önce tut. ezdirme kendini seni olduğun gibi kabul etsinler karakterini benimset yahu anlamıyomu iyilikten yapma ozaman bak nasıl canı cici olursun ( kayınvaliden için diorum ) önce sen unutma . ayrıca eşin aradımı özür diledimi senden yada eve geldimi

ıcımden gelenlerı yazmıssın yaa gercekten sen de bu sekılde dusunuyorsan cok sevındım acaba yanlıs mı dusunuyorum dıye tereddut etmeye baslamıstım..ben k.v ıyılıkten anlamadıgını 2 hafta temızlıge gıtmedıkten sonra anladım aslında demek kı yapmayınca kotu oluyorsun bende dedım madem kotuyum saygısızım yapmıyorum ne gerek var dedm bayramda da gıtmedım babası babamı aramıs nasılsın ıyımısın gorusemıyoruz fln demıs..annesı de annemle konusmus fln ..bilemıyorum yaaaa :KK43: cok kotuyum esasında

bu konu benı çok etkiledi üzdü yazık gerçekten siz bır evlat verebilmek için uğraşıyorsunuz onun derdı annesının evı aslında derdının bu olduğnu düşünmüyorum aranıza soğukluk gırmiş gibi yavrusunu bıle gözü görmuyor bu cahil adamın ailenızden yardım istesenız nasıl olur acaba şikayet gıbı değilde birinin bu adamı kendıne getirmesi gerek

Şu kadınlar kulübünde açılan kayınvalide ile ilgili hemen hemen her konuda eşlerine pek bir şey demeyip de bütün suçu dış faktörlerde arayan kadınların yazdıklarını okudukça da ağzım açıkta kalıyor resmen. Bir kere erkek olacak ama olamamış erkek müsveddeleri kadınına, yuvasına, çocuklarına sahip çıksa öncelikleri çekirdek aileleri olsa dışarıdan feriştahı gelse sizin ilişkinizi sarsamaz, yuvanızın huzurunu bozamaz önce bunu kabullenelim artık. Sorunların kaynağını hep dışarda aradıkça eşlerimize ne bileyim sevgililerimize toz kondurmadıkça daha çok dayak da yeriz, aldatırılırz da evimizin huzuru da kalmaz.

X