Hamıleyım bayramı zehır ettıler...

eşinizin düzelmesi ve kendisini toplaması için bence bir sarsılması ve ne yaptığını, neleri kaybedebileceğini görmesi lazım düzeltmenin bir yolu varsa budur gibi geliyor bana, işin içinde ihanet ve şiddet var gerçi ne kadar düzelebilir bilinmez ama sevginizi ve her şeyin eskisi gibi olması isteğinizi çok iyi anlıyorum umarım her şey gönlünüzce olur ve bebeğiniz sevgi dolu büyür fakat ne olursa olsun kendinizi üzmeyin, bebeğinizi düşünün

hem suçlu hem güçlü!!

yatak örtüsünü falan boşver...eşine diyecek birşeyim yok ya..

gerçekten susayım ben..

hamilesin,üzme kendini..Allah büyük!

aklm almıyor. henüz sizin hamileliğinizi öğrenir öğrenmez eskort kızlara bakması arama yapması çok korkunç.
bende bir düşükten sonra hamile kaldım. eşimin aklım çıkar. gece bile kalkar suyumu ayağıma getirir. temizlik yemek hamileliğimin başından beri yapmadım hiç.
kaldı ki beni itekleyecek. zaten hormonlarım tavan yapmış olur olmaz şeye kapris yapıp huysuzlanmama bile ses etmez.
sizi iyice bir düşünün eşiniz sizinle aile olmak istiyor mu? o bebeği istiyor mu?
artıuk annesi ön plandan kaldırmalı siz kendiniz anne baba oluyorsunuz. artık kendi ailenizi düşünmeli.

bence çok şımartıp yüz vermişsiniz. iki gün sonra o bebek doğunca da hala eziyet ederse aldayırsa o bebek size 'anne beni niye doğurdun?'' derse ne diyeceksin?

eşinizin düzelmesi ve kendisini toplaması için bence bir sarsılması ve ne yaptığını, neleri kaybedebileceğini görmesi lazım düzeltmenin bir yolu varsa budur gibi geliyor bana, işin içinde ihanet ve şiddet var gerçi ne kadar düzelebilir bilinmez ama sevginizi ve her şeyin eskisi gibi olması isteğinizi çok iyi anlıyorum umarım her şey gönlünüzce olur ve bebeğiniz sevgi dolu büyür fakat ne olursa olsun kendinizi üzmeyin, bebeğinizi düşünün

teşşekür ederm..bi yandan içimde de bi rahatlık var sanki boş yere üzülüyorum düzelecek sankı bı yandan da hazmedemiyorum..Allahım sen büyüksün

hem suçlu hem güçlü!!

yatak örtüsünü falan boşver...eşine diyecek birşeyim yok ya..

gerçekten susayım ben..

hamilesin,üzme kendini..Allah büyük!

annesi oglunun kafasına sokmus annesı gelsın baksın sıze ..ıkıde bır annen nıye gelmıyor ? sen hamılesın bakması lazım dıyıp duruyordu..esımın annesıne gore annemın gelıp hem bıze bakması hem kaynanamlara bakması hemde kendı evıne bakması ıstenıyor..süpermen ya annem..

aklm almıyor. henüz sizin hamileliğinizi öğrenir öğrenmez eskort kızlara bakması arama yapması çok korkunç.
bende bir düşükten sonra hamile kaldım. eşimin aklım çıkar. gece bile kalkar suyumu ayağıma getirir. temizlik yemek hamileliğimin başından beri yapmadım hiç.
kaldı ki beni itekleyecek. zaten hormonlarım tavan yapmış olur olmaz şeye kapris yapıp huysuzlanmama bile ses etmez.
sizi iyice bir düşünün eşiniz sizinle aile olmak istiyor mu? o bebeği istiyor mu?
artıuk annesi ön plandan kaldırmalı siz kendiniz anne baba oluyorsunuz. artık kendi ailenizi düşünmeli.

bence çok şımartıp yüz vermişsiniz. iki gün sonra o bebek doğunca da hala eziyet ederse aldayırsa o bebek size 'anne beni niye doğurdun?'' derse ne diyeceksin?

ya valla hazmedemıyorum eskort kızlara bakmıs hamıle oldugumu ogrendıgım ılk haftada nasıl yapar bunu ya..yakalanma barı...ıyıce sıvadı bırde ..belkı de yakaladım dıye utandıgı ıcın konusmuyor benımle yakalandı kendını suclu hıssedıyor belkıde onun tarafından da bakmaya calıısyorum..ben bole bısy yapsam utancımdan yerın dıbıne gırerdım herhalde bırde dusunuyorum nıye ben boyle bısy yapaym..yuvamı neden huzursuz edeym derdm ama kafa calısmayınca demek kı..

ya valla hazmedemıyorum eskort kızlara bakmıs hamıle oldugumu ogrendıgım ılk haftada nasıl yapar bunu ya..yakalanma barı...ıyıce sıvadı bırde ..belkı de yakaladım dıye utandıgı ıcın konusmuyor benımle yakalandı kendını suclu hıssedıyor belkıde onun tarafından da bakmaya calıısyorum..ben bole bısy yapsam utancımdan yerın dıbıne gırerdım herhalde bırde dusunuyorum nıye ben boyle bısy yapaym..yuvamı neden huzursuz edeym derdm ama kafa calısmayınca demek kı..

kendini suçlu hissetse eteğinizin dibinden ayrılmaz. özrünü diler. afedersin ama köpek gibi gözününzün içine bakardı. pişmanlık utanç falan değil eşinizin ki.

hamileyken sizi strese sokmaya hakkı yok.

onunla açıkça konuşunç gerekirse blörf yapın. belki sizi kaybedicem korkusu yaşar.

baba olmak isteyip istemedğini, değerinizin ne olduğunu sorun ona.

aynen öle inş öksüz de olur

ne olursa olsun beddua etme

eşin adam olsaydı anasının ağzına bakmaz onun bi lafına bakarak sana böyle davranmazdı

kocan ilk önce insan olsun yoksa bugun kaynananın lafına bakar yarın öbür gün kayınpederinin öbür gün görümcenin

burnunu sokan insanlar hiç bitmez bu hayatta o yüzden başkasına mana bulacağına otur bi kocanı düşün

Son düzenleme:
kendini suçlu hissetse eteğinizin dibinden ayrılmaz. özrünü diler. afedersin ama köpek gibi gözününzün içine bakardı. pişmanlık utanç falan değil eşinizin ki.

hamileyken sizi strese sokmaya hakkı yok.

onunla açıkça konuşunç gerekirse blörf yapın. belki sizi kaybedicem korkusu yaşar.

baba olmak isteyip istemedğini, değerinizin ne olduğunu sorun ona.

en yakın arkadaşı bayramda aradı ona avukatla görüştüm boşanıcam bu şekilde devam edemem dedm..anlaştık avukatla Aileme de söyliycem dedm davayı salı günü açıyorum dedim..ama sen söyleme senden duymasın ben söyliycem dedim..kaç defa söylemiştir arkadaşı ona.Boşanamaz zaten evini kaybetmeyi göze alamaz ev babamın üzerime suan durulmasını bekliyordur olayın gıbı gelıyor..daha fazla alevlendirmemek için durulması beklıycektır..yaptı bı hata içinden cıkmaya calısıyordur..

şöyle bir düşünüyorum da ben üzülürken o da mutlu degildir herhalde ..o da üzülüyordur oda özlemiştir. oda bebeginın durumunu merak eder..evet yaptı uydu seytana ama ben dusunmuyorum kı mutlu bır durumda olsun..

allah yardımcın olsun cnm gerçekten zor bir durumdasın.sen annesine adamışken kendini okendine başka uğraşlar bulmuş.k.v.leri anlamış değilim zaten yeri gelince sen benim kızımsın derler ama asla anne gibi olmazlar habire iş beklerler.biraz zamana bırak üstüne düşme eşinle barışsan bile annesine gitme derim yaptıklarının sonucunu yanlız kalarak ödesin.

valla bence en kötü kv nin kötülüğü
eşinizin size yaptığı yanında 0 kalır:KK15:
bi de hamilesiniz :KK14:

en yakın arkadaşı bayramda aradı ona avukatla görüştüm boşanıcam bu şekilde devam edemem dedm..anlaştık avukatla Aileme de söyliycem dedm davayı salı günü açıyorum dedim..ama sen söyleme senden duymasın ben söyliycem dedim..kaç defa söylemiştir arkadaşı ona.Boşanamaz zaten evini kaybetmeyi göze alamaz ev babamın üzerime suan durulmasını bekliyordur olayın gıbı gelıyor..daha fazla alevlendirmemek için durulması beklıycektır..yaptı bı hata içinden cıkmaya calısıyordur..

şöyle bir düşünüyorum da ben üzülürken o da mutlu degildir herhalde ..o da üzülüyordur oda özlemiştir. oda bebeginın durumunu merak eder..evet yaptı uydu seytana ama ben dusunmuyorum kı mutlu bır durumda olsun..

yapmayın allah aşkına sizi bu kadar düşünse siz bu durumdayken eskort kız ara mıydı iter miydi:KK47:
noolursunuz şu pembe gözlüğü çıkarın gözünüzden

evettt bir kocayı aklama,suçu 3.kişilere atma konusu daha:KK14:

evet evet çok üzülmüştür kocan:KK34:

Boşuna iyilikten maraz doğar demiyorlar siz çok verici olmuşsunuz nasıl alıştırdıysanız öyle gitmiş ben kv ile uzağım nişanlılık dahil 6 yıldır elimi bişeyine sürmedim. Hersene yazlığa 1 hafta giderim 3-5 günün var işmi yaptırıcam der elimi bişey sürdürmez + diğer eltim hep yanında onunda çocuğu var diye nerdeyse hiçbişeye dokunmaz ki çocuk kv eteğinden ayrılmaz kadıncağız gelinlerden pek bişey göremiyor anlıycan. Bu sene eşimle gittim dedim sen gene anneme söyle genelde hep oturuyorum uzanıyorum doktor iş yapma dedi yanlış anlamasın zaten sofraya bile yardım etmıyorum tüp diye kv dede yazık ben biliyorum oğlum yaptırırmıyım dedi kadıncağız bana seslenmeye korkuyor arkamı dönsem dönme sen diyor anne yok o kadar değil dedim :) valla genede birşeyler batıyor bazen en iyi kayınvalide gelin ilişkisi bile olmuyor işte Allah razı olsun onlardan.

Allah senınde yardımcın olsun bekarlarada ibret olsun valla sen kalbini bozma yaptığın iyilikleride götürme Allah görüyor mazlumun ahı kalmaz senn kazanırsın bol dua et hamilesinde.

Kocanıza "eşini döv "diyen..internette eskort kız numaraları aratanda mı kayınvalideniz?

Lütfen kocanızı aklamak adına kayınvalidenize beddualar etmeyin..

klasik türk erkeği tipi..hep aynı hareketler....bu kulüpte kaçtane var bu tür ö.....lerden...demekki bir kaç erkek dışında hepsi aynı....kızımı dahi türk erkeklerine vermekten kaçınıyorum....bu türk erkekler hayatta düzelmezler...çünkü kanlarında var...böyle birinide çekmeye değmez....çoçuğuda bahane etme...yol ver.....

Eşiniz sizce neden sizi aldatmak istiyor, daha öncede yaşadınızmı? aldatılma durumunu eskort kıza baktı geçti diye kandırmayın kendinizi bir kadın göz kırpsa gidecek durumda demek bu bence paralı kadın arıyor siz bunun üstüne gidin bence boşverin kaynanayı, hamilelikte bu olayı yaşayıp doğum sonrası ayrılmak isteyen hanımlar var aramızda

vurdu ıtti..iki düşügü yaparken annesını evını temızlıyordum yemegını yapıyordum sıkıntı olmuyordu ne zamankı 2 hafta gıtmedım yapmadım sureklı nerden ne cıkaracagını sasırdı eltımlede aramı acmak ıcın onun hedıyesı yatak ortusunu ıstemıs ılla ...allahında bulsunlar..

Arefe gununden berı gelmıyor eve ne dısarı cıktım ne kımseyı cagırdım..bayramı bıle anlamadım. Aglamaktan bıktım nerdeyse ..kendı annemlere bıle gıtmedım...bebegıme bıle sevınemedım o kadar beklerken...vardır bı hayır allahım dıyorum..mevlaya havale edıyorum ...neylersen güzel eylersin dıye avutuyorum olmuyor..gercekten olmuyor..

Canım bence kendini Eve tıkma Adam eve gelmıyorsa al birkaç Esyani git Annenin yanına allah korusun birşey olur yanında biri olmalı Evde tek kalma üzüntülü Hamile Halinle! Bırak Oda Eve geldimi O SENİ beklesin sen ONU degill!!!!
Adam Baba olacak ama dünya umrunda degil baksana!
Böyle "herifler" BABA olmayı haketmiyor!!!
Gitsin Annasının yanına birlikte yaşasınlar gözleri görmüyor ama hala Muzurluk düşünüyor bu nasıl birşeydir allahım!!!

Canım gerçekten sen Annenin yanına git Adam gelipte yok neden Annene gittin felan derse beni Hamile halimle tek başıma birakıp gittin sana " sorma geregi duymadım" dersin aynı o Örtünü alırken sana sorma geregi duymadıgı gibi!
Bu Saatten sonra senin o "herifi" degil O minik Bebegini düşünmen gerekir...
Içıni Ferah tut Allah en kısa zamanda yardımcın olur Inşallah :KK43:

X