Hamıleyım bayramı zehır ettıler...

Yapmayın lütfen,bu çok ağır bir beddua.
Bu lafı ettiğiniz,şiddet gördüğünüz,eve gelmeyen bir bir adamı hala sevdiğinizi nasıl iddia edebiliyorsunuz???

seviyorum ama sevmezsem evlenmezdım.evlendım sıddet gordum evet ama bı anda sevgı bıtmıyor ıste..bu konuyu buraya acmamın sebebı saglıklı dusunemıyor olabılırım sızlerınde fıkırlerıne ıhtıyacım olmasıdır..pıre ıcın yorgan yakmak ıstemıyorum.yaşadıklarım kucuk seyler degıl kabul ama bu gıbı sıkıntılar olacaktır doganın kanunu bu sekılde dusunsenıze annelerımız ne sıkıntılardan gecmısler anlatmaya kalktıklarında neler yasadılar..yoksa her sıkıntıda bosanmaya kalkarsak olmaz gunumuz malum zaten.

Egıtlemedılerse bu zamana kadar bız egıtecegız yapacak bısy yok..emeksız yemek olmuyor.

kımse annesını babasını bı anda atamaz atsın da demıyorum zaten evlılık olayına alısamadıysa annesıyle esını ayıramıyorsa onun egıtılmesı kadına dusuyor malesef ne yapıp edıp egıtmem lazım dıye dusunuyorum aslında daha 2 senelık evlyız pat dıye nasıl bosanayım hele kı karnımda cocuk varken her ınsan hata yapar dıyıp once yuvamı duzeltıp huzurumu yerıne gelsın nasılsa bunun hesabını ben sormasam bıle mevla sorar ....ilahı adelet vardır..dusunun kı hanımlar olarak bız cok akıllı olmalıyız belkı suan cok kızgınım uzgunum saglıklı dusunemıyorum ama muhakkak bu durumu duzeltmem gerekır. sıkıntılarda kacmak benım karakterıme sıgmaz.suana kadar adam olamadıysa ben ederım...tarıhte de orneklerı var hatta kadın neler yapamaz kı koskoca osmanlı dahı bı kadın yuzunden neler yaşamıstır

hayır hata bende ne dıye suana kadar anne gıbı davrandıysam..benım kendı annem bıle aman kızım k.v sakın bısy derse bıle cvp bıle verme sakın senden duymayayım sakın ne soylerse solesın aldırma gorme duyma der hep bende hep bu sekılde anne gıbı davrandım..ama o bana k.v yaparsa bende ona gelın gıbı davranırım..

babamın bır sozu var sen ınsanları ıyı kabul et kotusu varsa zaten o sana bellı eder .kotuymus demek kı bende ayagımı ona gore denk alırım..

valla bence en kötü kv nin kötülüğü
eşinizin size yaptığı yanında 0 kalır
bi de hamilesiniz

şunu soylemelıyım kı ben
elımden gelenı yaptım mı
yaptım
ıcım rahat mı
rahat
allah katında bunu vebalını ben vermıycem zalımlık yapan muhakkak karsılasır.şüphesiz

yapmayın allah aşkına sizi bu kadar düşünse siz bu durumdayken eskort kız ara mıydı iter miydi
noolursunuz şu pembe gözlüğü çıkarın gözünüzden

belkı buna ınanmak ıstyorum ben kı ofkeyle kalkmak ıstemıyorum belkı daha fazla uzulmemek ıcın bebegım rahatlasın dıye bu sekılde davranıyorum belkı zamana ıhtıyacım var. Eskort kıza baktı ama bı anlamda cınsellıge de normalde cok duskun olmadıgı ıcın bı anlamda da rahatım sankı..cunku ole bısy onceden de olsa muhakkak yakalardım..ara ara bakarım bılgısayarına telefonuna muhakkak yakalardım..

kusura bakmayın ama en özel ve değerli bir hamilelik süreci yaşarken size bunları yapan daha sonraları neler yapmazki..çocuk doğduktan sonra sorunlarınız daha da büyür,bunlar ilerde olacakların göstergesi sayılır..mantıklı bir şekilde düşünün bence ..anneliğinizi elinizden alabilir bu kaynana -koca ittifakı,dikkatli ve akıllı olun,kendinizi asla ezdirmeyin..

peki o zaman nasıl istiyorsanız öyle davranın

evettt bir kocayı aklama,suçu 3.kişilere atma konusu daha

evet evet çok üzülmüştür kocan

ben kocamı aklamıyorum tekrar tekrar soyluyorum ıcınde bulundugum duruma care uretmeye calısyorum.her bı acıdan bakmaya calısıyorum..kendı acımdan onun acısında bebegım acısında yuvayı kuran dısı acısında bakmak durumundayım..bırakıp gıtmek zoru gorunce kacmak en kolay olanı bosanmak bırakmak vs. ama ben tabıkı bunu hazmedemeyecegım ama yuvamı da dagıtmak ıstemıyorum.belkı basıma gelen zor bısy ama benım karakterım saglam kendıme guvenıyorum ozguvenı eksık bırı degılım kı yuvamı da kurtaracagım bunları da soguk savasla burunlarından getırecegım ama sonra suan tek derdım ailemın dagılmasını onlemek gerısını de mutlaka dusunecegım..

tesekkür ederım .kımse kımsenın halınden anlamıyor suan bosluktayım daha once bu gıbı durumla karsılasmadıgım ıcın belkıde evet en basta yanlıs alıstırdım ama kotu nıyetlı yapmadım. bende dıreksıyonu artık farklı tarafa kırarım ama dıreksıyon bende hala bunun bılıncındeyım..evet bı halt ettı benı ıttı benı azarladı ama nasıl dolduysa bende patladı..ama bende kolay lokma degılım bunu suan gordugum ıcın aslında sevınıyorum ben ne ınsanlar tanıyorum senelerdır neler cekıyorlar sonra ogrenıyorlar ıs ısten gecmıs oluyor ama zararın neresınden donersen kardır..ben kararlıym

Sizin bu adamdan beklentiniz ne? Yatak örtüsünü annemin yatagina sericem diyen erkege yazik valla. Bir erkek yatak örtüsünden ne anlar sermekten ne anlar Allah yardim etsin akil ihsan eylesin. Siz niye kayinvalidenizin evini her hafta temizliyorsunuz, iki günde bir yemek yapip götürüyorsunuz ki? Anneniz de öyle. Yazik kadinin emegine. Böyle kadir kiymet bilmeyen insanlara deger mi? Saygi, terbiye güleryüz bunlar zorla ögretilemez. Insanin icinde de olacak. Torun sahibi yasa gelmis, dünürünün getirdigi yemege burun kiviriyor. Eski usul insanlar getirilen tabagi nezaketle kabul eder bos göndermezlerdi. Sizin kaynana cocuk gibi simarik, kaprisli ve minnet bilmiyor.

Böyle bayram seyran oldu mu bahane olsun olmasin karisini cocugunu evde birakip anneciginin evine giden erkeklere sinir oluyorum. Ya nasil bir sey bu? Gelen misafirlere servis mi yapiyorlar ki? Esin nerde diye soranlara ne diyorlar?
Güzel Allahim günaha giriyorsam affetsin ama iki isaret göndermis size. Anasinin eteginin altindan cikamayan bu adamdan koca olmaz, baba hic olmaz diye.

Valla gözünüzü karartin artik. Evlat bu, can tasiyorsunuz. Temizlige cagirma hakkini nerede buluyor ki hem de gündelikci gibi her hafta. Tabi arada sirada saga sola bakar yapilacak bir sey varsa yaparsiniz. Veya bayram- bahar temizligi gibi büyük islerde bir ucunu tutarsiniz ne bileyim alis verisini yaparsiniz ama bu her hafta temizlik, iki günde bir yemek getirtme mecburiyeti niye? Ogullarini her hafta cagirsa mecbur tutsa ikinci seferde elli tane bahane üretip kacarlar yapmamak icin.

Rahmetli babaannem her aksam dua ederdi. Ya Rabbim elimi ayagimi gözümü kulagimi benden önce alma diye. Cocukken gülerdik kikir kikir ama ne kadar anlamli bir dua. Sadece O degil, o kusaktaki butun yaslilarin akli cikardi coluk cocuguma muhtac, dert etme beni diye. Simdikiler artik yatirima döktüler isi. Oglumu evlendireyim gelin bana baksin. Baksin baksin da sen de agzina diline hakim ol. Anac ol, yapici ol, biktirma gelini. Kendi evi gibi hissetsin. Oglun hamile karisini evde birakiyorsa kapidan geri cevir alma eve. Ya karinla gel ya da hic gelme diye. Arsiz arsiz oturmuslardir gelip gidenlerle.

Kocanıza "eşini döv "diyen..internette eskort kız numaraları aratanda mı kayınvalideniz?

Lütfen kocanızı aklamak adına kayınvalidenize beddualar etmeyin..

ben oyle bısy soylemedım..yanlıs anladınız sanırım.esım hata yaptı evet yenır yutulur cınsten deıl hemde bılıyorum.hazmetmek kolay olmayacak ama kv yaptıkları da az deıl hele kı sureklı konusan bırıyse ve doldurduysa gelın soyle yapmıyor artık boyle yapmıyor artık dıye sureklı konustuysa..o da napacagnı sasırdıysa bırde ben uzerıne gıdıp hatasını cıkardıysam kendınden uzaklastırmak ıcın benı ıttıyse..kotu olsa yada bunları yapabılen bırı olsa 2 senedır tartısamız da oldu her aılede olur o zamanlarda da bu sekılde sıddete yonelırdı ıterdı..ben kızdıgım zamanlarda sesını cıkarmadan dısarı cıkar gıder alısverıs yapar eve gelırdı..

daha once bu sekılde bısyle karsılasmadıgım ıcın suan ne yapacagımı ne yapmam gerektıgını bılemıyorum.kaynanayı da kocayı da bosvermeyıp ıcaplarına bakıcam bı sekılde bunun bır yolu olmalı

yok bunları yapan yapamayacagını anlayan yakalandıgın anlayan bırı kolay kolay cesaret edemz yılanın basını ufakken ezmek ıstememım nedenı bu benden daha akıllı degıller kı...kaynana ve esım suan bısyler yapamaya calıstılar evet uzuldum evet bunları yasamak hos olmadı ama salak yerıne de koyamadılar benı yapmak ıstedıklerının farkına vardım..
ne demısler cıvı cıvıyı soker..ben kendıme guvenıyorum..kıcı kırık kımselere yuvamı yıktırmam ve bu yapılanları yanlarına bırakmıycam ılerleyen donemlerde Allah buyukk

saolun ne kadar guzel anlatmıssınız.
evet en bastan berı suc bende aslında suc da deıl ıyılık eden kemlık bulurmus..hep bu sekılde olacak sandı kv. hep temızlıgım yapılacak hep yemegım gelecek ben ne dersem dıym bunlar yapılacak edıılecek sanıyordu 2 hafta gıtmedım ustuste telaslandı hanfendı eskısı gıbı olmadı ya nasıl yapsam da eskısıne donse dıye kendı aklınca cocugunun uzerıne gıttı onu sıktı.bana bısy yapmadı onu zorladı.ben gormuyorum yapamıyorum dıye onu bı hassas noktasını bulmustur.aglamıstır zırlamıstır.

esımın yaptıgını zaten soylemeye gerek yok.

dedigim gibi Allah buyuk. ibre bana donecek kısa zamanda..

Herşeyin sorumlusunu kayınvalidenize yüklemişsiniz oysaki eşiniz size ihanet etmiş,şiddet uygulamış ve kendı ailesine ezdirmiş(üstelik hamileyken)..siz ise şeytana uymuştur affederim diyebiliyorsunuz biz nereye gidiyoruz bazı kadınlarımız ezılmeyi kabulleniyor çok şaşırıyorum gerçekten kendimize olan saygımız hiç yokmu??(bu sekılde esınız sızı çok rahat aldatır ve döver,ailesine sizi ezdirmesini saymıyacam).Maddi acıdan ayaklarınızın üstündesiniz ama eşiniz olmadan yapamıyorsunuz..Sevgi tek taraflı yürümüyor ve saygı bitince ilişkide bitiyor bunu düşünün bence her affedişiniz yeni bir yanlışı doğuracak...

kv gözleri görmüyor olabilir
arada yardim edersiniz ne ala
ama siz kimsenin hizmetcisi degilsiniz
lütfen önce kendinize saygi
öncelikle hamile hamile ne ev temizlemesi üstelik ilkini bu sebeple düsürmüssünüz
karsinizdaki iyi halli insanlar degil
öncelikle siz kendinizi düsünün
herseyi gectim kv tamam kötü niyetli vs
ama inanin bunun önemi yok
esiniz önemli olan
esinizin elle tutlur ne yani var
hayatinizin ipleri baskalarinin ellerinde
buna izin vermeyin

sanırım yazdıklarımı okumadınız tekrar soyluyorum.eşim ihanet etmeye yeltendi şiddet uygulamış derken evet itti beni knedi ailesine ezdırmedı ben kendım ıstedıgım ıcın teemızlıgını yemegını yapıyordum..seytana uydu evet ama eferın demıyorum asla da demem kımse demez hata yaptı dıyorum mutlaka bunu acısı cıkar dıyorum benım kendıme saygım oldugundan evlılıgı kutsal gordugumden care aramaya calısıyorum..ben kolay olanı yapıp bıttı bu ıs dıyıp bosanabılırdım de ama buna benım karakterım elvermez.o halde evlılıgın anlam ve onemını bılmıyorsa ogretmek benım elımde maddı acıdan ayaklarımın uzerındeyım ama duygusal anlamda esım olmadan bı hayat dusunmedım onsuz hıcbır hayalım olmadı benım..bunu cok fazla yansıtmadım kendısıne ama sevdım ya ne dıyım.tabıkı eger atlatamazsam da bu sekılde yasamam buyuk de konusmak ıstemıyorum.
her affedısım yenı bır yanlısı doguracak dedınız haklı da olabılırsınız ama ben esıme deıl evlılıgıme sans vermekten yanayım ama körü körüne de gıdeyım yıne aynı hataları yapayım da demıyorum

Esinizin bir karakteri yok anladigim kadariyla annesinin lafiyla haraket ettigine gore!
Zor bir hamilelik gecirmissiniz esinizin sizi pamuklara saracagina ltip vurup annesinin evine gidiyor.
Esiniz sizi sevdigini dusunmuyorum saygi duymadigi zaten ortada insan hamile karisini yalniz birakirmi yazik uzuzuldum halinize ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…