hamilemiyim değilmiyim bilemedim sizce ?

test fotosuna baktığımda çizgiler çok silik geldi bana açıkçası
kan testini almışsındır şu saatlerde heralde
merak ettim bekliyoruz sonucu

bence gebelik var görünüyor eklediğin testlere göre.bayağı silik çizgi belirgin...ama haber ver bizlere inş yanılmamışızdır.

Kızlar doktor şüpheli hamilelik dedi :26: sonuç 44 çıkmış bir hafta sonra testi tekrarlayalım dedi sevinemedim bile yaa umarım herşey yolunda gider

Kızlar doktor şüpheli hamilelik dedi :26: sonuç 44 çıkmış bir hafta sonra testi tekrarlayalım dedi sevinemedim bile yaa umarım herşey yolunda gider

umarım 1 hafta sonra sonuç istediğin yönde olumlu değişir canım
haber vermeyi de unutma ben merak ederim

şüpheli hamilelik ne yahu ?
bir bilsem şüphelisi nasıl oluyor tahlil kağıdına baktı ve hmmm şüpheli gebelik düşük çıkmış değerin testi tekrarlamak gerek dedi.. bu arada adet gecikmesi olmadı henüz iki gün var adet görmeme onu söylemedim 4 gecikme var sanıyor :26:
umarım 1 hafta sonra sonuç istediğin yönde olumlu değişir canım
haber vermeyi de unutma ben merak ederim

inşallah canım benim ya bu kadar heveslenmişken hayal kırıklığına uğramak istemiyorum oğlum ve eşim çok hazırladılar kendilerini çok istekliler
söz merakta bırakmam yazıcam buraya gelişmeleri :79:

canım benim hamileliğin hayırlı olsun adetine 2 gün varsa sonucun iyi dr 4 gün gecikmeyi hesapladığı için öle demiştir ama herkeste bu bhcg sonucu değişiyo benimde adet günümde 96.08 çıkmıştı ve yarın 7. ayımı bitiriyorum ALLAHın izniyle 1 hafta sonra gittiğinde kesenizi görürsünüz inş. ALLAHA emanet olun

saol canım benim yaa moral verdin inşallah dediğin gibi olur.. :26: güzel dileklerin için teşekkür ederim bunları duymak iyi geldi
inşallah sende hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.. sende Allah'a emanetsin

Belki.. erken hamilelik olduğu içindir ama bişey olmasa şüpheli değmezdi herhalde..adet sancılarının olmasıda gayet normal o döneme girdiğin içindir..inşallah olumlu olur sonuçç..

canım adet günün daha gelmemiş bile minicik o annesi doktor geciktin sanıyorsa normaldir öyle demesi
takma kafana ben kızımda 113 değerim vardı doktor neolucağı belli olma zbişey diyemem demişti kendi doktorumu aradım
hamilesin hayırlı olsun biraz bekle öyle gel şimdi göremeyiz demişti sen içini ferah tut

Belki.. erken hamilelik olduğu içindir ama bişey olmasa şüpheli değmezdi herhalde..adet sancılarının olmasıda gayet normal o döneme girdiğin içindir..inşallah olumlu olur sonuçç..
inşallah canım :26: evet erken aslında ovülasyondan 12 gün sonra test yapıldı belki o yüzdendir iyi düşünmek istiyorum napim :105:

çok saolun valla moral oluyosunuz çok teşekkür ederim güzel temennileriniz için.. içimi rahatlatıyorsunuz öğlen sevinemedim bile ama şimdi daha iyiyim

referans aralğı

3 hafta 5-50 , 9-10

4 hafta 3-426 , 7,2600

5 hafta 19-7,340 , 850-20,800

6 hafta 1,080-56,500 , 4,000-100,200

7 – 12 hafta 7,650-288,000 , 11,500-289,000

13 – 16 hafta 13,300-254,000 18,300-137,000

44 çıktıysa sen muhtemelen 3 haftalık hamile sinn inşallahh

evet canım öle görünüyor inşallah öledir :26:

daha önce buna benzer bişey duymustum ama sonuç 9 ay sonra bi bebiş geldi
insallah seninde öyle olur allah banada versin bi bebiş :)

daha önce buna benzer bişey duymustum ama sonuç 9 ay sonra bi bebiş geldi
insallah seninde öyle olur allah banada versin bi bebiş :)

inşallah canım inşallah Allah söyletiyor heralde umarım 9 ay sonra bebişimi kucağıma almak nasip olur... Allah sanada nasip eder inşallah dua edicem sanada

allah isteyen herkese versin
ben cok üzülüyorum doğurup bebek 1 hafta 10 günlükken
bir yerlere bırakıp kacıp gidenlere kızıyorum allah hak edene versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…