hamilemiyim değilmiyim bilemedim sizce ?

yaseku

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2012
1.718
202
Arkadaşlar ilk kez böyle birşey başıma geliyor sizlerinde fikrini almak istedim.. adetime iki gün var dün ve bugün gebelik testi yaptım 10 dk sonra silik gölge gibi çizgi çıkıyor fakat dün yaptığım testle bugün yaptığım test arasında çizgide koyulaşma yok..
Dün iki tane yaptım aynı çıktı bugün iki tane yaptım yine aynıydı kan testi vermelimiyim yoksa adet gecikmesini beklemelimiyim bilemedim ovulasyondan 12 gün sonra test yapmış oldum çokmu erken bir kaç gün daha beklemelimiyim? gebelik testi markası laboquick bu test için güvenilir değil yanıltıyor gibi yorumlar okumuştum bu testle gebe olduğunu öğrenen arkadaşlar oldumu? ayrıca bende bu ay çok fazla kasık ağrısı batma var bunun yanı sıra uyku hali, akıntının artması, bel ağrısı, göğüslerde hassasiyet ve şişkinlik.. mide yanması ve halsizlik gibi şikayetlerim var daha önceki gebeliğimde bu tarz şikayetlerim olmamıştı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

eğer 2. çizgi silik çıkıyorsa hamilesinnn .aynısı bende oldu çelişkide kaldım ama hamileydimm:)) bence hemen kan testi yaptır..haber ver mutlaka ..

canım kan testi kesin sonuç veriyor biz burdan ne desek yanlış olur ama sölediğin bilgilere göre hamil olman çok yüksek inşallah ta ölesindir.bende bu marka testten 5 tane yaptım 2 .3 tanesinde çift çizgi gördüm ama kanda negatifti.bence kesin sonuç için git hemen kan yaptır kandada kesin sonuç çıkar.ilk hamileliğimde reglimden 2 gün önce öğrenmiştim lekelerim vardı testte çıkmıştı hemen..

cevaplarınız için teşekkür ederim bugün öğlen kan testi yaptırdım yarın öğlen sonuç alıcam:26: bu arada adet olacakmışım gibi sancılarım var hamile olsam bu kadar ağrı olmaz diye düşünüyorum

Niye bu kadar geciktirdiler ki, normalde 10 dk. içinde kan testini veriyorlar.

Hayırlısı olsun inşaallah.

kızlar bende bu sabah test yaptım adete 2 gün var gölge gibi bir çizgi çıktı
geçen gün yaptığım testte yoktu öyle bişey kızımdada aynısı olmuştu şimdi adet günümü bir iki gün geçmesini bekleyip tekrarlıyacağım testi

güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim devlet hastanesine verdim kan testini verdim ertesi gün veriyorlarmış sağlık ocağında idrar testi yapıyorlarmış üstelik bir hafta sonra alırsınız sonucu dediler, özel bir hastaneye gittim 90tl istediler bende devlet hastanesine gittim test örneklerimi ekledim daha rahat yorumlayabilirsiniz belki.. bakalım hayırlısı ne olacak :26:

Eklentiler

• $IMG_2699.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 883
Son düzenleme:
geçmedi canım iki gün var aslında

benimde 2 gün var gerçi ben tahmini 30 günü baz olarak söylüyorum normalde adetlerim kaç günde bir oluyor bilmiyorum
bende bu sabah test yaptım gölge gibi senin çizgilerden daha silik bir çizgi çıktı şüphem var diye yaptım bakalım bekleyeceğim mecburen geçmesini :18:gerçi beklemek çok zor:18:

evet beklemek gerçekten insanı fena halde strese sokuyor aslında bu ay çok umutlu değildim ama geçmeyen diş ağrım yüzünden ilaç kullanmam gerekiyordu bende test yapıp öle ilaç alayım dedim emin olmak istedim inşallah hamilesindir gönlüne göre versin

yaseku test fotosuna göre gebesin arkadaşım..
hayırlı olsun..

kan sonucunu da haber ver mutlaka

allah bi avazda kurtarsın canım
sağlıklı sıhhatli büyütürsün insallah

yaseku test fotosuna göre gebesin arkadaşım..
hayırlı olsun..

kan sonucunu da haber ver mutlaka

inşallah canım ya eğer hamileysem süpriz olucak gerçekten hayırlısı olsun :26:
sonucu sabırsızlıkla bekliyorum haber vericem mutlaka teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…