hamilemiyim değilmiyim bilemedim sizce ?

anladığım kadarıyla eşinizin tek düşündüğü, hayır ben daha baba olamam.. korkmuş o korkmuş ben anladım şimdii... yani başka bi prob yok bence... ne yalan söliyim bi acaba dedim ama, yok yanii.. bence onun bu fikre alışması direk travma modunda olmuşşş bi de daha 7 aylık evlisiniz yaaa.. daha evliliğe yeni alışmaya çlşıodur, mutlaka zorlandığı şeyler vardır, bi de şimdi başka bi değişiklik, al sana travma bence direk biraz düşünmesi gerektiğini söyleyin.. nası olsa daha zmnınız var, gerçekten ona kıymaya kararlı mısın die sorun.. mesela önümüzdeki yazın ne kadar güzel olabiliceğinden bahsedin mesela, tam o zmnlar ayaklanmış olur yürür knşmaya başlar, yani 30 yaşında baba olabiliceğini, aslında 30 yaşın baba olmak için en uygun zmn olduğunu düşündüğünüzden bahsedin.. yani böle böle yavaş yavaş sakin bi şekilde düşünmesini sağlayın bence..

umarım işe yarar :) çok tşk ederim :)

canım sakın ha böyle bir yanlışa düşme bu sadece eşinin kararıyla olacak birşey değil ben ilk hamile kaldığımda 4 aylık evliydim eşimde erken buluyordu ama ultrasonda kalp atışlarını gördükten sonra benden daha çok heyecanlandğını söyleyebilirim biraz zaman geçmesini bekle yaşınız çok müsait bebek için eşine bu bebeği aldırırsan daha sonra çocuk sahibi olmanın daha zor olduğunu ve onun psikolojisinin daha berbat olduğunu anlat ve sakın aldırma sakın!! ailesiyle konuş onu ikna edebilirler ama en önemlisi sen kesinlikle kararlı olduğunu hissettir sen istemedikçe kesinlikle hiç bişey olmaz merak etme

umarım işe yarar :) çok tşk ederim :)

rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu banaa.. bence eşiniz yumuşucaktır.. bi de arkadaşında dediği gibi ultrason, kalp atışları, gerçekten orda bi bebeğin, kendi bebeğinin old. farketmesi olaya son noktayı koyucaktırrr herşey gönlünüze olsuunnn

insanlar cok garip kimi caninindan cok ister bi evlat sahibi olmayi kimi istemez ALLAH ne guzel vermis aldirip onun verdigi cana kiymayin.bence ne yap et kocani ikna et bu gunahin altina girmeyin

Kızlar merhaba. Ben aranıza yeni katıldım. Benim de sol kasığımda ağrı var, özellikle çok hareket ettiğimde, yürüdüğümde artıyor. Bir de bol bol akıntım var. Gögüsler hafif acıyor ama bende regl öncesi bu olur hep zaten. Bir de ne yesem doymuyor, birşeyi yerken diğer aklıma geliyor, üstelik 48 kiloluk bir hatunum topu topu. Zaten hamile değilsem kesin obez olcağım bu hızla gidersem. Reglime 2 gün var, siz ne dersiniz?

bendede aynı durum var ama benim adet 5 gün gecikti bu hafta da gelmezse test yapıcam her an olcakmışı gibi adet ağrısı var bu ay ilk defa korunmadık ,artık 2 evrime de hayırlısı olsun evrim82:))

insallah hamilesindir

bendede aynı durum var ama benim adet 5 gün gecikti bu hafta da gelmezse test yapıcam her an olcakmışı gibi adet ağrısı var bu ay ilk defa korunmadık ,artık 2 evrime de hayırlısı olsun evrim82:))

))Hadi bakalım adaş, aynı anda hamile kalırız inşallah!!!Şekerim iyi dayanmışsın sen, 5 gün gecikse ben idrar testini yapıp kan tahlili bile yamıştım. Ben de regl günümden birgün sonra yapmayı düşünüyorum bakalım, regl olmazsam

kızlar mrb ben bayadır takip ediyorum ama yeni üye oldum benimde adetime 8-9 gün var ama adetim bittiğinden beri kasıklarımda hafif ağrılar batmalar oluyo ve mide bulantım adetten sonra basladı hala oluyo iştahlandım sanki bu ara idrara çok sık çıkıyorum midemde gaz var bas ağrım oluyo bacaklarımda ağrılar falan oluyo anlamadım psikolojikmi yoksa hamile olabilirmiyim beni biraz aydınlatırsanız sevinirim allahım isteyen herkeze nasip eder inş

Adetim 1 hafta geçti ama idrar testim hala negatif çıkıyor. kan tersti yaptırdım o da 5,26 çıktı. Negatif dediler Sol kasığımda da ağrı var hala regl olamadım.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ve durumumu kısaca özetlemeye çalışacağım. 7 aylık evliyim ikinci ayında bi gebelik yaşadım fakat malesef düşükle sonuçlandı ve aralık 14 te kürtaj oldum. doktor üç dört ay korunun dedi ve sonuç olarak ocak 20 de şubat 23 te ve mart 28-29 da adet gördüm. Bu ayın 20 si 21 i gibi kahverengi bi lekelenmem oldu sadece bir defa oldu. devamında hafif akıntılarım oldu bu iki üçgün içinde..ilkinde hiç böyle birşey olmamıştı.Kasıklarımda batmalar oluyor değişik bi ağırlık var. Umarım benimkide yerleşme kanamasıdır..adetimin günü geçsin diye bekliyorum ama belki bende test yaparım çünkü adetim kürtajdan sonra hiç düzenli olmadı.. Umarım hepinizin gönlüne göre olur.. ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

Son düzenleme:
ben 24 eşim 29 yaşında

Bende arkadaşlara katılıyorum canım.. bende seninle aynı durumdayım yani benim yaşım 23 eşim 28 bizde 7 aylık evliyiz. Ben iki aylık evliyken düşükte yaptım şimdi adetimi bekliyorum ve çok heycanlıyım.. eşim benden daha çok istiyordu başlarda da. diyeceğim bebeğini aldırmayı düşünme bile eminim senden daha çok sevecektir doğduğunda..bu duygu tüm fdakarlıklara değer. hamile olma ihtimalim bile beni ve eşimi çok heycanlandırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…