hamilemiyim değilmiyim bilemedim sizce ?

Daha adetine 3 gün varken yapıldı bu kan testi değil mi?
Bence de sonuç buna göre normal..
Herşey yolunda inşallah,takma kafanı sakın..

Daha adetine 3 gün varken yapıldı bu kan testi değil mi?
Bence de sonuç buna göre normal..
Herşey yolunda inşallah,takma kafanı sakın..

evet canım adetime 3 gün varken yapıldı kan testi.. normalde daha adet günüm geçmedi yarın adet olmam gerek..
ama şüpheli deyince moralim bozuldu işte emin olamadım inşallah herşey güzel olur üzülmem Allah isteyen herkese de nasip etsin anne olmayı

yaseku tebrikler canim ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN)
darisi basimiza

Tebrikler İnşallah sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağına almak nasip olur
Bence kan testi sonucun normal çünkü daha adet günün bile gelmemiş testi yaptırdığın gün
İçini ferah tut Allah'ın izniyle bir şey olmaz
Bizede nasip olur inşallah

Canımmm bende seni merak ediyordumm tebrikler Allah hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Dğerin iyi çıkmış bence düzenli olarak artacak sen içini ferah tut inşlalah hayırlısı olsun

yaseku tebrikler canim ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN)
darisi basimiza

Kızlarrrrrrr hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim inşallah yolunda gider herşey süpriz yaptı bebiş bana bir kaç gün daha sabırla beklicem vee hepiniz için dua edicem sizlerede nasip olur inşallah bunu içten söylüyorum

sen haftaya tekrar yaptırıcakmısın testi
bende gitmek istiyorum kan testine ama önce bir tane daha evde test yapayım eğer çizgi koyulaşmışsa pozitif olursa kan testine giderim
çünki dünki teste gölge gibi bir çizgi vardı sabrediyorummmmm bakalım

tebrik ederim canım.sabah ilk iş senin konuna bakmak oldu.sana şöyle söyleyeyim benim adetim üç gün geçtikten sonra yaptırddığım test 50 çıkmıştı o yüzden senin testin gayet normal.kendini sıkma böyle bir bebiş gelsin inşallah

evet canım haftaya tekrar test yapalım dedi ama ben haftaya kadar bekleyemem heralde pazartesi bir daha yaptırcam, çarşamba tekrar yaptırcam.. evde test yapmaya devam ediyorum daha yeni yeni koyulaşmaya başladı bu sabah yaptım hatta daha belirgindi bence sende evde test yapmaya devam et sabahları pazartesi kan verirsen olmazsa inşallah seninde gönlüne göre olur canım beraber Kasım ayı annesi oluruz

çok teşekkür ederim canım benim yazdıkların beni daha rahatlattı çok saol güzel temennilerin için sizler sayesinde dünden beri keyfim yerine geldi hepinizden Allah razı olsun sende inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın

Son düzenleme:

peki fiiziksel belirtin oldumu hiç?

ben ya pazar yada pazartesi tekrar yapıcam evde idrar testi eğer oda pozitif çıkarsa salı günü kızımı doktora götüreceğim ozaman kadın doğumdanda randevu alıp kan testi isteyeceğim canım devlete gidicem bende
hayırlısı artık dün sabah yaptığım test önümde duruyor silik gölge gibi bir çizgi ona baktıkça bir tuhaf oluyorummm

eğer hamileysem aynı zamanlara denk geliyoruz gerçekten kasımın sonu aralık başı hayırlısı olsun inşallah

peki fiiziksel belirtin oldumu hiç?
fiziksel olarak kasık ağrılarım çok şiddetli uykuya düşkünlük ve halsizlik var birde göğüslerim kaşınıyor çok çabuk acıkıyorum şimdilik bunlar var

inşallah seninde sonuç pozitif olur.. insan testlerle kafayı bozuyor valla hiç yapmadığım kadar test yaptım 4 gündür

evet belirtin var mı?

bende bazı belirtiler var hatta test yapmaya iten acaba mı dedirten belirtiler oldu

yazmışsın zaten :) benim son adet tarihi25 şubat marttın 12-13 gibi kahve rengi lekelenmem oldu ki normalde bu beni şüphelendirdi
sonrasında birkaç gün geçince göğüslerim doldgunlaştı adete yakında damarları çıktı şimdi ara ara bel ağrısı adet olucakmış gibi ağrılar oluyor
bu kadar belirti olunca test yapmamak imkansız :)

birde o testleri eczaneden almak var
evime yakın 3 tane eczane var 3 dende aldım
sonra onlara gitmeye utandım dün artık başka bir eczaneye gittim
onu bekletiyorum şimdi

evet belirtin var mı?

bende bazı belirtiler var hatta test yapmaya iten acaba mı dedirten belirtiler oldu

dediğim gibi canım halsizlik uykuya düşkünlük çabuk acıkma ,akıntının artması, bel ağrısı, göğüslerde hassasiyet ve şişkinlik.. mide yanması ve gögüslerde kaşınma karında şişkinlik gaz var gibi bide idrarda tortular oluyor bir haftadır böyle

bu arada eşimin hiçbişeyden haberi yokkk
bebek filanda en son düşündüğü şey ben kızımdan sonra korunma yöntemlerini sırayla denedim
en son kondomla devam ediyorduk bu ay geri çekilme yöntemiyle korunduk sadece eğer hamileysem eşime baya süpriz olucaaak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…