hamilemiyim değilmiyim bilemedim sizce ?

birde o testleri eczaneden almak var
evime yakın 3 tane eczane var 3 dende aldım
sonra onlara gitmeye utandım dün artık başka bir eczaneye gittim
onu bekletiyorum şimdi

evet bende de adet olucakmışım gibi şiddetli kasık ağrım ve karın ağrısı var testleri internette sipariş ettim canım eczaneden almaya utandım artık 20 adet aldım 15lira iyi oluyor böyle

evet bende de adet olucakmışım gibi şiddetli kasık ağrım ve karın ağrısı var testleri internette sipariş ettim canım eczaneden almaya utandım artık 20 adet aldım 15lira iyi oluyor böyle

süpermiş o çok uyguna geliyor valla sen işi çözmüşsün şimdi alıp hepsini yapasım geldiii

birde o testleri eczaneden almak var
evime yakın 3 tane eczane var 3 dende aldım
sonra onlara gitmeye utandım dün artık başka bir eczaneye gittim
onu bekletiyorum şimdi

merhaba arkadaşım mesajlarını görünce yazmak istedim bende adetimden 8 gün geçmişti test alıp yaptım negatif cıktı 12. gün ERKEN GEBELİK TESTİ aldım onda hafif biri mor olarak cıktı yani sonuçta hamileyim 32 haftalık demek istediğim erken gebelik testleri al onlarda cok cabuk cıkıyo .... inş. hamişsindir....

Son düzenleme:
süpermiş o çok uyguna geliyor valla sen işi çözmüşsün şimdi alıp hepsini yapasım geldiii

napim artık kendimde test almaya utanır oldum eşimede al demeye utanır oldum ovülasyon ve gebelik testini internetten çokca sipariş ettim yumurtlama takibi yaptım dördünce ayda bebiş geldi

sağol henüz adetim geçmedi benim pazartesinden sonra yapmam lazımdı aslında
aslında içim rahat bilmiyorum içimden bir ses var diyor çünki değişim var hissediyorum
benim kızımdada aynısı olmuştu çok erken yapmışım testi sonraki 4 testte çizgi koyulaşmıştı kan testi 113dü
oyüzden beklemek istedim hayırlısı diyorum hep hayırlısı neyse o olsun ne gatif çıksada hayırlısı buymuş derim
bir çabam olmadı çünki bebek için hatta geçen ay adetim gecikti bu ayda gecikirse doktora gideyim diye düşünüyordum kontrol amaçlı

Kızlar doktor şüpheli hamilelik dedi :26: sonuç 44 çıkmış bir hafta sonra testi tekrarlayalım dedi sevinemedim bile yaa umarım herşey yolunda gider

1 hafta bekelem 2 gün sonra tekrarla artıyor mu bak 2 kat artması gerek 44 se 80 lerde olmalı 2 gün sonra

hamilelik çok yeniyse hanüz adet günü geçmemişse hamilelik hormonu çok yükselmemişse silik çıkabiliyor
hatta bu testlerin üzerinde bile yazıyor ben kızıma hamileliğimde adeime 5 gün kala yaptığımda silikten silik bir çizgi çıkmıştı ve hamileydim :))

bende erken test yaptim ve benim son iki ayidr adet düzensizligi yasiyorum 8 gün gecikmeli geliyordu...simdi bua y erken test yaptim silikde olsa ikinci cizgi cikdi persembe günü doktora kan verdim cuma günü 263 dü degeri cok erken dedi sadece bir siyah cokta görüyorum deid iki hafta beklememiz lazim dedi...dedi de dedi:) böyle beklyiorum su anda insallah tutunur...yerlesiyor dedi doktor istirahat etmem lazimmis kahve rengi lekelenmelerim var...hayilisi allahdan ama lekelnmeler sabahlari genelde olyuor iki günüd yokdu simdi bugün yine var...

Kızlar bugün doktora gittim tekrar test yapıldı değerim 331,91 yükselmiş iki günde

Kızlar bugün doktora gittim tekrar test yapıldı değerim 331,91 yükselmiş iki günde

tebrik ederim zaten ikk mesajı 44 diye gördüğümde yükselir diye düşünmüştüm çünkü yaptırdığında daha regl gecikmemiş bile.Hayırlı olsun gözünüz aydın..

tebrik ederim zaten ikk mesajı 44 diye gördüğümde yükselir diye düşünmüştüm çünkü yaptırdığında daha regl gecikmemiş bile.Hayırlı olsun gözünüz aydın..

çoook teşekkür ederim açıkçası ben çok endişelenmiştim sevinememiştim bile şüpheli gebelik deyince ama yükseldiğini görünce inanılmaz mutlu oldum

Canımm çok sevindim.Tekrar tebrik ederim.Allah hayırlısuyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Bende bu gün ikinci aşılamamı oldum.Darısı başıma

Son düzenleme:
Canımm çok sevindim.Tekrar tebrik ederim.Allah hayırlısuyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Bende bu gün ikinci aşılamamı oldum.Darısı başıma
aminnn çook teşekkür ederim canım hadi inşallah 1 ay sonra senin güzel haberlerini alırız
yaseku tekrar tebrik ederim...darisi basimiza

tweety tekrar teşekkür ederim canım en kısa zamanda Allah sana da tüm isteyenlerede nasip etsin dua ettim bütün bebiş isteyenlere

canım Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. vatana millete ailesine hayırlı bir evlat olsun çok sevindim yerinde olmayı çok isterdim. bende 8 nisanı iple çekiyorum eğer o gün adet olmazsam test yapacağım çok heyecanlıyım ve daha çok var nasıl sabredeceğim bilmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…