hamilemiyim değilmiyim bilemedim sizce ?

Amiiin inşallahh çok çok teşekkür ederim Rabbim sanada en kısa zamanda nasip etsin inşallah nisan ayı senin ayın olur Allah gönlüne göre versin canım güzel haberlerini bizimle paylaş
Tebrik ederim
Hayırlı olsun

çok teşekkürler saolun

sağlıkla da kucağınuıza alırsınızv inşallah.
peki kaç yıldır istiyordunuz?
sorununuz neydi?

sağlıkla da kucağınuıza alırsınızv inşallah.
peki kaç yıldır istiyordunuz?
sorununuz neydi?

aminnn teşekkür ederim inşallahh
dördüncü ayda geldi bebişimiz aslında ben geçen yıl şubat ayında normal doğum yaptım.. ikiz bebeklerimi erken doğdukları için kaybettim doktorum en az 6 ay korunmamızı önerdi gittiğim başka doktorlarda 1 yılın bitmesini beklememi önerdi acele etme dediler ama ben sabırsız davrandım 10 ay sonra çalışmalara başladım eşimde de bende de bir sorun yoktu ama oğlum 9 yaşında olduğu için biran önce hamile kalmayı çok istiyordum... çok şükür fazla bekletmeden geldi bebiş Allah isteyen herkese çok beklemeden nasip etsin

duyar duymaz buraya yazacağım sonucu. ikizlerin içinde çok üzüldüm canım cennette seninle olacak onlar

yaseku sizi çok tebrik ediyorum.Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı, güzel, vatanına milletine layık, ömrü uzun ve sağlıklı olsun.Allah sizi hiç ayırmasın.

yaseku sizi çok tebrik ediyorum.Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı, güzel, vatanına milletine layık, ömrü uzun ve sağlıklı olsun.Allah sizi hiç ayırmasın.

güzel dileklerin ve temennilerin için çook teşekkür ediyorum aminnn inşallahhh

kızlar merhaba.antibiyotik kullanmak gerektiği için adetime 12 gün kala kan testi yaptırdım2,34 çıktı.hamile olabilirmiyim acaba...tekrar yaptırsammı..ilaçlara başladım bu aradada

lütfen bişeyler yazın

canım cook erken yaptırmıssın ne olur ne olmaz ilaç almasan 10 gun hayırlısı ne ise o olsun...

çok erken yapmışsın ovulasyonun üstünden 13 gün geçince tekrar test yap o zaman çıkıyor zaten 1 hafta bebeğin rahime yerleşme aşaması sürüyor (implantasyon) sonrasında da bir hafta içinde de hcg hormonu kana geçiyor 20'nin üstündeyse idrarda da çıkıyor zaten erken gebelik testi olmasına gerek yok sıradan idrar testinde çıkıyor

kızlar ben aranıza yeni katıldım tüp bebek tedavisi gördüm ve cocuk yaptrdım iki tane bebiş koydurttuk suan transferimin 7.günü pazartesi günü test yaptrmamı söledıler 12 gün dolması gerekıyo ama ben cok merak edıyorum yaa ben gbı tüp bebek yaptran varmı :)

5 haftalık hamileyim..ama eşim bebeğimizi öldürmek istiyo sırf bu yüzden onu terkedebilirim ben bu bebeği doğurmak istediğimi söylesemde ikna edemiyorum nolur yardım edin

5 haftalık hamileyim..ama eşim bebeğimizi öldürmek istiyo sırf bu yüzden onu terkedebilirim ben bu bebeği doğurmak istediğimi söylesemde ikna edemiyorum nolur yardım edin

ayy hayıırrr... niye istemio ki eşiniz?? mantıklı bi açıklaması olması lasım...

istemiyo henüz baba olmaya hazır hissetmediğini söylüyo kendisi çok çaresiz durumdayım allahın verdiği canı almak istemiyorum

istemiyo henüz baba olmaya hazır hissetmediğini söylüyo kendisi çok çaresiz durumdayım allahın verdiği canı almak istemiyorum

yani hani, bak maddi sorunlarımız var, nası yaparım nası ederim modunda da deil, tek derdi kendisiini hazır hissetmemesi.. peki ne zmn hazır hissedicekmiş ki kendinii.. :/ ne bileyim bunu bi kadın dese anlarım da, işte doğum, emzirme, bakım, o sorumluluk... ama erkeklerin genelde tedirgin olduğu şey maddiyattır ya hani, öle bişi de demio sanırımm.. ama bu çoookkk mantıksııızzzz

maddi açıdan çok şükür bakabilcek durumdayız hem rabbim rızkıyla verdi o bebeği keşke oda anlasa beni ama olmuyo

evet bende anlayamıyorum her açıdan bu bebek için müsaitiz ama neden istemiyo hala anlamış değilim.. çok garip bi durum konuşmaya çalışıyorum sadece şunu söylüyo 'ben bi çocuk sahibi olmaya hazır değilim' evleneli 7 ay oldu acaba ondan erken olduğunumu düşünüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…