Hamilelik ve eş

Ereksiyon durumu hiç olmuyor mu siz yakınlaşınca?
Sİzinle konuşurken, içimden gelmiyor, çözeceğim mi dedi? Sorunu tam anlayıp ona göre çözüm aramak lazım.
Benim ailem hep öyle olduğu için alışığım galiba tek başıma olmaya. Google a yazıyorum, doktora soruyorum, arkadaşlarıma soruyorum. Siz bunu istemiyorsanız isteyin direk. Direkt olun onlara.
Ben yanassam bir sorun yok her şey olması gerektiği gibi ilerliyor sorun şu kendisi arzulamıyor istemiyor. Sanki ben evin annesi ilan edildim ve bundan sonra böyle ilerleyecekmiş gibi.

• Üzgünüm
Reactions: Gao
Son zamanlarda ilgisiz. Cinselliği soruyorsanız en basından bari böyle hamileliğin. Yani aklıma olur olmadık bir ton şey geliyor artık. Bebek tekme atıyor gel desem gelir sıkıntı yok ama bir kerede bebeğimiz ne yapıyor hayatım dur bakayım diyebilir değil mi ama yok. Çok bunaldım gerçekten. Bu arada sorduğunuz diziyi izlemedim hayır
Ya ben karnımda tasidigim halde karnima dokunamiyordum. Benim içim degisik oluyordu. Herşeyi olumsuz şekilde düşünmeyin.

O istese dokunurda severde ben ciğerini biliyorum eşimin canı istememiştir
Siz baya sinirlisiniz. Ne dersek diyelim olumsuz yönden bakacaksiniz. Kendinize de eşinize de zaman tanıyın ikinizin de bilmediği bir hayata adım atıyorsunuz, hakkınızda hayırlısı olsun, sağlıkla bir avazda doğurun.

X