Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
anam hamilesin kiz yapma test artik..
eczane zengin oldu... var canim var hadi hayirlisi Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin .
he vallahi bi 50-60 gitmiştir yeminle. yok yapmicam doktora gitsem ne zaman keseyi görür kan vermeden gidim diyom. bi eltim kadar olamadım ya ne kan testi ne idrar 2bucuk aylıkken gitti :KK53:

he vallahi bi 50-60 gitmiştir yeminle. yok yapmicam doktora gitsem ne zaman keseyi görür kan vermeden gidim diyom. bi eltim kadar olamadım ya ne kan testi ne idrar 2bucuk aylıkken gitti :KK53:
Oyy nasi korkmadi bisi olursa diye kiz. Valla benim bi guzel yukseldi beta. Bi baktim dis gebelik. Beklesem cortu ceker mefta olurdum. Masallah sabir yani

Oyy nasi korkmadi bisi olursa diye kiz. Valla benim bi guzel yukseldi beta. Bi baktim dis gebelik. Beklesem cortu ceker mefta olurdum. Masallah sabir yani
oda onun sansına kuzum. Hatta test yapmadan bile duyurdu hamileyim diye şok oldum dedim hani 8 gün gecikmeli adet olsaydın

Çatlatma iğnesinin 10. Günü bugün ve çok yoğun akıntım var ilk defa böyle çok akıntı oldu. Hamilelik belirtisi olabilir mi?

Kızlar test böyle
1539417866254411394862.jpg

X