Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar selam az önce tekrar çalıştıgım hastanedeki doktora gittim. önceki doktorun aksine çok güzel 4 5 tane yumurtan olmuş 3 tanesi çok güzel büyümüş dedi. pko varmı dedim hayır senın hormanlarında yumurtalarında çok iyi öylebir durum yok dedi. diğer uyuz doktor neresinden uydurduysa bide yumurtan yok pko var demişti. ah nasıl okadar terslemes,ne cevap veremedim onun :/ neyse bu doktor yumurtan çok oldugu için çoğul gebelik oranı yüksek bu nedenle ben ilişki önermiyorum çünkü çogul gebelik risklerini biliyorsun dedi. klasik herkeste olan sorunlar dedi. ama bu bi olasılık tekte olabilir hiçte tutmayabilir ama olursa çogul gebelik oranı daha yüksek dedi. ve benden imza aldı çoğul gebelik risleri anlatıldı ilişki önerilmedi yazıp imza verdim. *şimdi benim sizden istediğim destek düşünceleriniz nedir ? -normale göre 3 kat daha yüksek gebe kalma şansım ama ikizde olabilir ki bi tarafım çok istiyor. Ne yapmalıyım kızlar lütfen akıl verin düşüncelerinizi yazın bana.
hakkında hayırlısı olsun cnm öncelikle
ben çok istedim ilk hamileliğimde ikiz olsun ama oğlum doğunca birde ikizi olsa ne yapardım acaba dedim.çok gazlı bir bebekti ve hareketli maşallah.
şuanda ikinciyi düşünüyoruz ikiz olursa sevinirim hatta ailemde de ikiz var . .birşekilde büyüyorlar ve birbirleriyle oynuyorlar benim oğlum evde çok sıkılıyor arkadaş istiyor.
tabi riskleri de var erken doğum gibi.
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

canim hastaneye gittiginde ne islemler yapiliyor gun gun burayada yazarmisin bilgilenmis oluruz. Ben kucuk sehirdeyim sureci bilmem iyi olur
tabi yazarım. daha once raporumu cıkartıp ılaclarımı almıstım. adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ıgnelere basladık. adetın 4. günü kontrole cagırdı. ek iğnelere baslanacak

tabi yazarım. daha once raporumu cıkartıp ılaclarımı almıstım. adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ıgnelere basladık. adetın 4. günü kontrole cagırdı. ek iğnelere baslanacak
Canim benimde birkacaya olmazsa il disina gitcem ve calisiyorum o yuzden simdiye kadar tup bebek tedavisi icin doktora kac kez gittin yani igneleri kendinmi oldun dontormu yapti

Canim benimde birkacaya olmazsa il disina gitcem ve calisiyorum o yuzden simdiye kadar tup bebek tedavisi icin doktora kac kez gittin yani igneleri kendinmi oldun dontormu yapti
iğneleri kendim yapıyorum canım rapor cıkana kadar ıkı kere gıttım. ılaca baslarken bı gıttım. sımdı adetın 4. gunu gıtcem ondan sonrada 2-3 gune bır cagırıyormus.

topiğimize hosgeldin canımbu değerlerle hamıle kalman cok ıyı . inşallah yıne tedavıye gerek kalmadan haıle kalırsın. ileri hızı arttırmak ıcın kecıboynuzu ve havuc suyu onerıyorlar canım. belki sansınızı arttırır. yaş kac bu arada?

İlk çocuk da havuç suyu çok icirmistim ama sanki ben keçiboynuzu ve havuç aynı zamanda yapılmaz diye hatırlıyorum
Hosbulduk

Günaydın kızlar ,topiğiniz size sana getirsin ben de geçen yıl ekimin sonunda hamile olduğumu öğrenmiştim, şimdi üç buçuk aylık kızım var, herkese nasip olsun :)
Özellikle hamilelik kadın için hem fizyolojik hem psikolojik olarak dönüm noktası, umarım bir an önce çift çizgi ile karşılaşırsınız, sevgiler ..

Kızlar bugün ignenin12. Günü resimde üstteki 6.gune ortadaki 10. Gune en alttaki 12. Gune ait
Screenshot_20181012-093702.png

hakkında hayırlısı olsun cnm öncelikle
ben çok istedim ilk hamileliğimde ikiz olsun ama oğlum doğunca birde ikizi olsa ne yapardım acaba dedim.çok gazlı bir bebekti ve hareketli maşallah.
şuanda ikinciyi düşünüyoruz ikiz olursa sevinirim hatta ailemde de ikiz var . .birşekilde büyüyorlar ve birbirleriyle oynuyorlar benim oğlum evde çok sıkılıyor arkadaş istiyor.
tabi riskleri de var erken doğum gibi.
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

evet risk var ama 2,5 yaşındaki kızımda tek büyüyor canı sıkılıyor devamlı arkadaş istiyor günümüz koşullarında çalışan anne bana hep bir arkadaşa götüremiyoruz onu. ben şansımı denemeye karar verdim gerisi allaha emanet

Günaydın kızlar ,topiğiniz size sana getirsin ben de geçen yıl ekimin sonunda hamile olduğumu öğrenmiştim, şimdi üç buçuk aylık kızım var, herkese nasip olsun :)
Özellikle hamilelik kadın için hem fizyolojik hem psikolojik olarak dönüm noktası, umarım bir an önce çift çizgi ile karşılaşırsınız, sevgiler ..

teşekkürler güzel dilkelerin için

X