Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 2 ekim benide ekleyebilirmisiniz :)
geçen ay kimyasal gebelik yaşadım
umudum yok bu ay ama yinede bekleyiş var tabi.. yumurtlama haftamdayım çalışmalara devam, herşeyin hayırlısı ama ekim ayını seviyorum yıllar önce eşim hayatıma girdi Ekimde şimdide bebeğimiz girer inşallah :))

Herkese merhabaa Ben de 2.5 yıllık evliyim ve 7 aydır çocuk deniyoruz henüz olmadı yarın ilk görüşme için Dr. Betül Görgen'e randevu aldık Kolan Hastanesine. Allahım hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Beni de ekler misiniz lütfen Bat 14 Ekim tahmini

Son düzenleme:
Canım bayagı zaman gecmiş varsa elinde test yap istersen o yaptıgın biraz dagılmış gibi ama yinede ikinci çizgi görür gibiyim

Canım bu ilk deneyimim yarım rahim li oldugumdan doktor asılama kısmını es gecti direkt tüp bebek dedi. Doktor bi kac vitamin verdi ekstra dikkat etmem gereken bi şey var mı bilmem. Rapor çıkarırsan maliyet düşüyor . Ben rapor cıkardım malıyet 2300gibi bisey olacak

Ekim sana ve hepimize bol şans getirsin.kimyasalın peşi gercek genelik derler :)

Eklerim tabiii canım hadi bakalımm inş bu ay güzel haberler alırsın

kontrolden çıktım parça kalmamış şükür. dişimi çektirecektim öyle gebelik planlıyodum ama yüz felci riski varmış çektirmeyi erteliyorum bakımla çürük oluşumunu engellicem ov testim elime ulaştı inşallah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişim olur bu ay vira bismillah

canım nıye yüz felcı rıskı var anlamadım. parça kalmaması süper. ınsallah bu ay gerceklesir hayallerın

Slm kızlar ekim ayı maşallah yoğun . İnş hepimiz hamiş kalırız da doğum yapaxağımız aya özel bir konu açarızzz . Rabbim hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…