Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
duymadım canım ne işe yarıyormuş.
Bizim bir tanıdığa hocası gebelik için şark dere otu kullan sabahları demle bi bardak iç demiş herkes bilmez o otu demiş. Fırsat bulupta bi aktara gidip soramadım. nette de araştırıyorum öyle bir ot çıkmıyor

benimde son 3 gün ama hiç umudum yok. Resmen hazırlan ben geliyorum diyo
işin enterasan tarafı ne adet ne gebelik belirtisi hiçbirşey yok bende kuzum adet olcakmıyım olmayacakmıyım anlamıyorum sadece kasık bölgemde bir gerginlik var o kadar oda bugün başladı bir de gögüslerim büyüdü gibi biraz ama ağrı acı yok:bicak:

işin enterasan tarafı ne adet ne gebelik belirtisi hiçbirşey yok bende kuzum adet olcakmıyım olmayacakmıyım anlamıyorum sadece kasık bölgemde bir gerginlik var o kadar oda bugün başladı bir de gögüslerim büyüdü gibi biraz ama ağrı acı yok:bicak:
İnşallah olmazsın canım benim. Benim göğüsler şişti ve ayrıyor her ay olduğu gibi o yüzden umudum yok. Keşke kendimizi dinlemeden aklımıza getirmeden devam edebilsek her ay acabalarla zaman geçirmek sıkıyor artık

İnşallah olmazsın canım benim. Benim göğüsler şişti ve ayrıyor her ay olduğu gibi o yüzden umudum yok. Keşke kendimizi dinlemeden aklımıza getirmeden devam edebilsek her ay acabalarla zaman geçirmek sıkıyor artık
inşallah olmayız canım bu ay bu haberi almayı çok istiyorum evlilik yıl dönümü için eşime süpriz yapmak istiyorm :dua:

inşallah canım inşallah. Benimde çok planlarım var şunu yapıcam bunu yapıcam ama yok yapamıyorum malesef. yıl dönümünüz ne zaman

inşallah canım inşallah. Benimde çok planlarım var şunu yapıcam bunu yapıcam ama yok yapamıyorum malesef. yıl dönümünüz ne zaman
15 ekim canım hep planlardım şöyle söylücem böyle söylücem diye ama böyle özel bir günde söylemek daha anlamlı olacak

15 ekim canım hep planlardım şöyle söylücem böyle söylücem diye ama böyle özel bir günde söylemek daha anlamlı olacak
Keşke olsa ne planlarımız var. Rabbim bizimde kucağımızı doldursun bizimde gönlümüzün muradını versin inşallah. ne kadar zamndır düşünüyorsun

X