Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim Rabbim o duyguyu bizede yaşatır. İnşallah hayırlısıyla olursa bu arkadaşlıkta bebişlerin vesilesiyle devam eder.

Kizlar kafAyi yiyecegim sabah yine test yaptim koyu cizgi cikti bat yarin bu arada, az önce randevumdan geldim idrar testi yapti negativ dedi doktor, nasil sok oldum hemen markete gittim Clearblue en güvenilir test aldim %99
Güvenilir diyor, eve geldim yaptim 10 saniye icinde hamilesiniz yazdi , deli oldum Yarin kan testi istedim , türkiyede ne güzel burda hic umursamadilar Bide özele gittim
Resmen pskolojim bozuldu :KK43:

canım adetim 5 gün sürüyordu biz 6.günkü ilişkide gebelik oluştu. Tabi spermeler 72 saat yaşıyor birde yolculuk falan yapıyorlar :)

bende 7 si gecesi oldu ama şans inşallah tutar. bide sanki ayakları havaya dikmeyince olmayacak gibi hissediyorumki :KK70: keşke dünde havaya dikseymişim :KK70:

Kızlar selam geçen aydan farkli olarak görüs hassasiyetim geçen ay 7 gün önce başlamıştı bu 12 13 gün önce başladı...

Kizlar kafAyi yiyecegim sabah yine test yaptim koyu cizgi cikti bat yarin bu arada, az önce randevumdan geldim idrar testi yapti negativ dedi doktor, nasil sok oldum hemen markete gittim Clearblue en güvenilir test aldim %99
Güvenilir diyor, eve geldim yaptim 10 saniye icinde hamilesiniz yazdi , deli oldum Yarin kan testi istedim , türkiyede ne güzel burda hic umursamadilar Bide özele gittim
Canim ilk kanda belli oluyor idrarda sonra cikiyor kan testiyle kesin sonuc ortaya cikar

Hamilesiniz yazan testde mi var ayol ben şok :/

14 ekim benim bat oda eylulde ovulasyondan takip ettim iliskide oldu ama adet olucam bu ayda olmadii

14 ekim benim bat oda eylulde ovulasyondan takip ettim iliskide oldu ama adet olucam bu
hemen umudunu kaybetme adet belirtileriyle gebelik belirtileri çok yakın birbirine

Adetten bir kac gun once siddetli bas agrisi bel agrisi olur ayni belirtiler basladi birde bir test vardi onu yaptim sabah negatif cikti 3 damla kan 3 damla idrar karistirip hamilelik testine damlatim negatif

14 ekim benim bat oda eylulde ovulasyondan takip ettim iliskide oldu ama adet olucam bu

Adetten bir kac gun once siddetli bas agrisi bel agrisi olur ayni belirtiler basladi birde bir test vardi onu yaptim sabah negatif cikti 3 damla kan 3 damla idrar karistirip hamilelik testine damlatim negatif
regli gününü bekle birdaha yap canım benim de 4 gün kaldı ama hiçbir belirtim yok ne adete dair ne gebeliğe dair sadece bugün sabahtan beri kasıklarımda bir gerginlik ver bir de az önce alt karın bölgemde çok keskin bir acı hissettim adet olcakmıyım olmucakmıyım hiçbirşey anlamadım :KK12:

regli gününü bekle birdaha yap canım benim de 4 gün kaldı ama hiçbir belirtim yok ne adete dair ne gebeliğe dair sadece bugün sabahtan beri kasıklarımda bir gerginlik ver bir de az önce alt karın bölgemde çok keskin bir acı hissettim adet olcakmıyım olmucakmıyım hiçbirşey anlamadım :KK12:

Ins.olmazsin bende spiral vardi onu cikadim hemen hamile kalirsin dedi doktor olmadi

o nedir ya kan la idrari mi karistirdin hic duymadim buda yenimi cikti

X