Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım kan vermemıstın değilmi? kimyasal olmus olabilir. hayırlısı kuzum sakın uzulme . peşinden saglıklı gebelık gelır ınsallah
Kan vermedim canım testi atmamıştım 1o dk sonra yine çizgi gördüm sabaha evden çıkarken yine baktım çizgi var ama ilk yaptığım anda çıkmadı.

cuma günü yaptığım test de dün akşam yaptığım testte duruyor.
Dün akşamki 10 dk sonra falan silik çizgi çıktı. Sabah baktım çizgiyi gördüm. Ama olsaydı anında çıkması gerekmez miydi.
Sanırım bu ay hormonlar bilinçaltımızı ele geçirdi :)))

tek kaçamak ilişkiydi. o ay kaçak olmadı başka. Eşimde nasıl olsa yumurtlama olmaz adet sonrası diye rahat davrandı. :) Dr a da söyledim hatta çok oluyor öyle dedi.

ya benımde tam olarak kacıncı günü oldu birliktelik bende değerlendireyim bari

Bata 13 gün kaldı bklm ne olacak ....
Su anlık belirtilerim kasık ağrısı adet ağrısı gibi alt karın ağrısi ve bel ağrısı yaklaşık bi haftadr sabahları çok zor yataktan kalkiyorum halsizlik var

Canım anlattıkların kimyasal oldugunu düşündürüyor

ben artik yumurtama dobemine ovulasyon testlerine inanmiyorum. kan testide ciksin bekliyorum . ama gorunurde hamile degilmisim.
kafam karisti. dr test ciksin oyle konusuruz dedi.
Ovukasyon testi kullanmiyorum cnm ben akintima agrilara gore hareket ediyorum genelde bu ay sadece yumurtlama akintisi adet bitiminden hemen sonra(27 eylul de yani) basladi 3 ekimde de yumurtladigimi düşünüyorum

Canım anlattıkların kimyasal oldugunu düşündürüyor
canım şimdi bir test daha yaptım. T çizgisi belli değildi bıraktım yemeğe gittim geldim. Gene T de çizgi silik bir çizgi kafam allak bullak oldu. Olabilir mi böyle bir şey. bat'ım 10 ekim o güne kadar adet olmazsam kan vericem artık.

beni de ekler misin canım 22 ekim bat ama umudum regl olmamak tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…