Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canlarrr yok mu yeni hamişlerrr bu arada bedn de adet olmadım hala. inş gene kımyasal gecırmem. tüp denemelerımız hep yarım kaldı bu ücüncü yine yarım kalırsa sınır olucam

canlarrr yok mu yeni hamişlerrr bu arada bedn de adet olmadım hala. inş gene kımyasal gecırmem. tüp denemelerımız hep yarım kaldı bu ücüncü yine yarım kalırsa sınır olucam
Bende albi markayla hayalet gibi çizgi gördüm test bozuk değilse verebilirim müjdeyi canım.Başka markalardan deneyeyim de açıklığa kavuşsun

İnşaAllah hamişsindir canım Ama al bi markaya pek güvenme .
Evet öyleymiş okudum bir kaç yorum ama 2, kere daha kullanmıştım hiç silik çıkmamıştı adet olmuştum zaten. neyse başka marka yaparım zaten tek nöbetçi buldum onda da bu marka vardı

Evet öyleymiş okudum bir kaç yorum ama 2, kere daha kullanmıştım hiç silik çıkmamıştı adet olmuştum zaten. neyse başka marka yaparım zaten tek nöbetçi buldum onda da bu marka vardı
Aynı durumdayız canım. Ama markaya güvenemediğim için sabah tekrarlıycam testi. Inşallah sonucumuz dogrudur

Gunaydın kızlar Bwnım de 6 ekımdı hala olmadı test yapmak için carşamba yı beklıyorum ama adet belırtım yok sadece gogüs şişkinliği var onun dısında bel agrısı karın agrısı sişkinlik hissi yok ama yıne de kendımı umutlandırmak istemiyorum

Kuzum hamişlik belirtileride adetle aynı inş hamilesindir :) ben buna inanmak istiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…