Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hımm o zaman bilemiycem agrı devam ederse doktora görün

İnşallah tutunur size bebeğiniz.. Hangi günlerinizde yumurtladınız ? Devlettemi özelde mi takibiniz yapılıyor
12_16-19 günler canım. Ben yumurtladığımı hissedebiliyorum. Özele gidiyorum klomen ve merional iğne kullandım. Doktor kontrolüm 15.gün idi. 12.gün yumurtladım dedim doktor sıvı ve bozulmuş yumurta gördü. Bir tane olgun bir tane küçük yumurta vardı. İğne yapıldı sırasıyla onlarda çatladı

Ben 7. Gündeyim de sağ yumurtalığımda müthiş bi doluluk hissi var ondan sordum bende klomen-çatlatma iğnesi tedavisi oldum 3 ay önce benimde yumurtam oluştu ama tutmadı o ay bende kendim denicem bi kaç ay dedim.. ordan biliyorum bu doluluk hissini patlıcakmış gibi.. daha önce 7.Günde böyle bişi gelmemişti başıma yinede değerlendirdim tabi :)

Kendini tanıman önemli canım. Belirtiler kişiden kişiye değişir. Ben tıpkı adet olacakmışım gibi ağrı hissediyorum, aşırı duygusallaşıyorum ve krem gibi beyaz akıntı geliyor. 7 aydır tedavi görüyorum. Yumurtam çatladı dediğimde hep ultrasonda görüyoruz. Geçen ay tedavisiz hamile kaldım ama kimyasal oldu. Bakalım ilk yumurta tutmadı diğerleri belli değil

Geçmiş olsun bende geçen ay kimyasal gebelik yaşadım evde testte silik çıktı sonra kanda 11,2 çıktı daha sonra 5 e indi.. onun üzerinden tekrar denedik olmadı.. yine denemeye devam. Çok takılmamaya çalışıyorum ama bu ayda olmaz ise tekrar başka doktora gidicem bi an önce olması için ne gerekliyse yapıcam.. Senin şansın iyi ama ayda 3 yumurta şansını yükseltir.. umarım diğerleri sağlıklıdır ve sana tutunur <3

Ben geçen ay ovülasyon testi ile takipteydim yumurtluyorum dediğim anlarda bile 2. Kırmızı çizgiyinet göremedim hep silikti.. o yüzden de akşım karıştı.. bıraktım takibi

Ben geçen ay ovülasyon testi ile takipteydim yumurtluyorum dediğim anlarda bile 2. Kırmızı çizgiyinet göremedim hep silikti.. o yüzden de akşım karıştı.. bıraktım takibi
Her ay yumurtan oluşuyorsa adetinin birinci gününden bir hafta sonra gün aşırı ilişkiye girmek. Ben pcoluyum yumurtlayamıyorum. Hap bile işe yaramadı iğneye geçtik. Senin herşey yolundaysay sık ilişki ile nasılsa denk gelir

44yumurtamın olduğu günler bile oldu ama hamilelik olmadı. Tek yumurta görmüştük o ay çift yumurta ikşzlerine hamile kaldımerken dopumla kaybettim bir yıl oldu

Yaaa( kuzum allah sabır versin kimseye yasatmasın bu acıyu tez zamanda kucagını doldursun
Evet canım çok zor 22 haftalıktılar. Bizim hikaye diye dizi var ya normalde hiç izlemem tesadüfen açmışım izlediğimin farkında değilim. Kadın benim gibi ikizlere hamile ve kaybetti inan hala kendime gelemedim. Yaşadıklarımı izledim resmen. Benimkiler de biri kız biri oğlandı. Tekrar hamile kalamadım tedavi görüyorum. Bu arada test yaptım ikinci yumurta da tutmamış üçüncü yumurtaya bakacaz:)

Evdeki testler doğru sonucu vermez belki cnm adetten 1 hafta geçmeden.. inan cok üzücü bi durum kimyasaldan kaybedince bişey anlamıyosun da o şekilde haftalarca taşıyıp kaybetmek çok üzücü:,( Allah kimseye yaşatmasın, senin kucağınıda tez zamanda doldursun inşallah

Takdiri ilahi diyecek söz yok canım allah hayırlı zamanda hayırlı evlat versin

Merhaba kizlae benimde 2 asilamam 2. Gunum 13 gun sonra belli olucak insallah tutmustur emeklerimiz bosa gitmez 3 yıllık evliyim ve sebebsiz inferliteden müzdalipim

İyi akşamlar kızlar cuma günü yaptığım testte silik ikinci çizgi vardı. Biraz önce başka marka bir test yaptım ikinci çizgi hiç yok. Kafam çok karıştı

İyi akşamlar kızlar cuma günü yaptığım testte silik ikinci çizgi vardı. Biraz önce başka marka bir test yaptım ikinci çizgi hiç yok. Kafam çok karıştı
Çatlatma iğnesi olmuş muydun? Testin bozuk olabilir kimyasal olabilir. Başka testlerdetde çıkmışsa kimyasaldır. Geçen ay benimde öyle oldu. Kimyasaldı.

Kızlaaaaarrr ben bu ay 4 gun erken yumurtlagimi dusunuyorum yani 3 ekimde yumurtlama oldgunu dusunuyorum bugun biraz sari akintim geldi bi defa gun icinde o da cok degildi ama ara ara kasigima igne batar gibi oluyo ve bel kasık ağrım var hafif acaba döllenme oluyo olabilir mi ya da ne bilim sari akıntı enfeksiyon falan mi ki 10 gun falan var sanrm erken yumurtladigimi varsayarsak ama saymazsak 14 gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…