Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama benim bir sorunum var ikinci evliliğim ilkinde de iki sene hiç korunmadim onda da olmamıştı bir kaç ay klomen kullandım zaten çok huzursuz bir evlilikti adam akıllı tedavi de olamadım

Yarin eşimle beraber gidicem doktora ve o konuyu hiç mi hiç konuşmak istemiyorum onun yanında bilmiyorum ya offf çok bulanıyor kafam buraya yazmak da çok iyi geliyormuş iyi var yazılanları okudukca içimde umut yeşeriyor

canim tum dr oyle der 1 sene olmazsa tedaviye baslarlar

Ama benim bir sorunum var ikinci evliliğim ilkinde de iki sene hiç korunmadim onda da olmamıştı bir kaç ay klomen kullandım zaten çok huzursuz bir evlilikti adam akıllı tedavi de olamadım
Canim ama bu onemli bi konu bence bunu dr mutlaka demelisin bence esinle dr yanina girme benim esim disarida bekler hep

öyle cok yükselmiyor. mesela ben iki kere kimyasal gecırdım birinde 14 e cıktı sonra dustu. diğerinde 89 a kadar cıktı sonra dustu
İnşaAllah bir daha yaşamazsın canım benim daha sağlıklı olur . Hayırlı Cuma’lar arkadaşlar Rabbim bizim için hayırlı olan tüm duaları kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…