Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha önce 2 kürtajım var çeşitli sebeplerden. Eşimde o zamanlar oldu şimdi niye olmuyor diyor. Yani erkeklerin gerçekten dusunce yapısı farklı. Belli etmiyorlar ama bu tarz durumlardan daha çok etkileniyorlar. Yani 13 yıllık eşimden neden olmuyor kafama takiyorum psikolojim bozuldu gibi şeyler duymak beni sasirtti. Hayırlısı bakalim

Kizlar saka gibi su an soktaylm daha bi kac saat önce negativ cikti dün diye yazdim, eve geldlm öylesine test yaptim silik cizgi cikti inanamadim yanlis yaptim sandim cünkü biraz idrar degdi sanki, yine yaptim yine cok az gölge cizgi cikti , güvenmedim ucuz test diye pahalisindan yaptim baska marka yine silik cikti inanamiyorum acaba dogru mu cok karmakarisik duygular icindeyim üc testde de silik cizgi cikmasi yanlis olabilir mi

Canım benim hata üçünde birden olamaz tebrik ederim bence yarın hemen bi kan ver güzel haberini bekliyoruz bat be zaman

Canım benim hata üçünde birden olamaz tebrik ederim bence yarın hemen bi kan ver güzel haberini bekliyoruz bat be zaman

Canim benim
Cok sagol bat 9 ekim Ben yurt disinda yasiyorum burda kan vermek yok hemen tesadüfen sali günü jinekolog randevusu aldim bugün kasiklarim agriyor kist var sanirim diye dünki negativ testten sonra insallah dogrudur soktayim kimseye esim dahil bisey diyemedim

canım gözün aydın demiştim sana 4 kala cıkar dıyeee :))) allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin ekliyourm hamişlere

canımm bı daha test yaptın mı? sen kesin hamilesin bu kadar gecıkme olur mu. doktorun da tey allam nerde kaldı. nerdeyse ona gıttıgınde bebegınn anne dıyecek :))
bir tane yaptim daha yapmadim.
daha once hic bukadar gecikmedi aksine hic durmuyodu bitmiyodu:)
anlamadim bende pzrrts gidicem inisAllah. ben hamile oldugumu pek zannetmiyorum ama agzindan bal damliyo canimmm.
Allah benden once sana versin inisAllah seninde ignelerin sebep olsun Rabbim seni yavruna kavustursun Amin

canım benım sagollll aynı anda gelsınlerr :) bu guzel surecı bırlıkte yasayalım tatlım yaa ama bence hakkaten hamılesın

canım benımm bu minikler daha dogmadan sabrı öğretiyor bize. rabbim hayırlı saglıklı evlat versın tez zamanda :) bu arada adetıne 5 gün varmıs henuz hafif bıle olsa cıkmaz. en erken 4 kala olur canım

Kuzum güzel mesajini daha Yeni gördüm gercekten cok cok Haklisin insallah ikimizinde vardir Rabbim yüzümüzü güldürür :)

hoşgeldiinn bende bayılıyorum buranın enerjisine.:)))ekliyorum canm
Canım adet olmadım daha ama gittim kan verdim test yapmıştım orda da belli olmaya başlayınca vardır dedim ama kan sonucum 1.4 çıktı . Vardır bunda da hayır .

Eklentiler

• F0CD1A1B-3211-4F82-B2F3-D99A1831A011.png
    125,1 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…