Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Özel değilse neden ben bile dedin:KK33: hayırlı olsun bu arada Rabbim kucağına almayıda nasip etsin:KK68:
Amın canım saol rabbım sızede nasıp etsın. Adetım durmuyodu benım rahım kalınlasması varmıs onun ıcın durmuyomus hap kullanıyodum hapta yumurtlamayı bastırıyomus nasıl hamıle kaldım anlayabılmıs degılım bugun tesadufen ogrendım de onun ıcın dedım:skandal:

Amın canım saol rabbım sızede nasıp etsın. Adetım durmuyodu benım rahım kalınlasması varmıs onun ıcın durmuyomus hap kullanıyodum hapta yumurtlamayı bastırıyomus nasıl hamıle kaldım anlayabılmıs degılım bugun tesadufen ogrendım de onun ıcın dedım:skandal:
Çok sevindim yaa böyle şeyleri duyunca umudum artıyor:KK31:

Benim bu sekilde ilacli bi tedavim olmadi neden olmuyor diyorum kafamda sorun ariyorum kendimce. Valla O Osirius seni görünce sevincine ortak olunca Allah in verdigi candan umut kesilmez her işte bir hayir vardir demenin ne demek olduğunu gördüm. :KK200::anneadayı:

Benim bu sekilde ilacli bi tedavim olmadi neden olmuyor diyorum kafamda sorun ariyorum kendimce. Valla O Osirius seni görünce sevincine ortak olunca Allah in verdigi candan umut kesilmez her işte bir hayir vardir demenin ne demek olduğunu gördüm. :KK200::anneadayı:
Valla dr dahıl ınanamadık canım. Bıde aman korunun dıyolar ılacı kullanırken. Zaten yumurtlamayı bastırıcı bır ılacmıs. Bende hala şoktayım ınanamıyorum yatagıma yattım hala bırı bı tokat patlatsa ınanamıcam. 4.haftamı bıtırmek uzereymısım bideo_O hıc mı hamılelık belırtısı olmaz bebegım bu kadar kanamaya nasıl dayanıp bana tutundu ınan aklım hafsalam alamıyo suan. Watsons ın 36cmlık petlerınden kullandım 1saat gecmeden doluyodu oyle bı kanama. Cok halsız bıraktı benı bu aykı reglım. Yemek yemeye bıle halım kalmadı sureklı yogun gelmesınden. Yanı bugun gıtmesem kac aylık olacaktı yavrum acaba. Boyle her ayda olabılırsın sadece bır ayada mahsus olabılır dedı dr. Her ay olsam demekkı karnım sısene kadar zararlı ne varsa yer ıcer ustunede sıgara yakardım. Gunde 1pakette sıgara ıcıyodum:KK14: kahve cay kola da cabası yanıo_O allahtan umıt kesılmez ıste bol bol dua cokca sabır hıc beklemedıgın anda cıcekler acar umudunda:KK37:

Haha bende bı sorun var kesın dıye gecenlerde konu acmıstım. Hem gebelık testı hem ovulasyon tek cızgı cıkmıstı. Resmı bıle var eskı konumda. Allahım yarabbım ya nasıl olurda ıkısıde tek cıkar ona da ayrı ınanamıyorum

Merhaba arkadaşlar!
Bat ı ekim ayında olanlar haydii toplanalım.
Bu ay bizim ayımız, en güzel ayımız olsun.
Beraber bekleyip, güzel haberlerimizi burada paylaşalım .

Bu topik hepimize uğurlu gelsinn..:cool::21::21::emir_bebek::emir_bebek::KK200:

HAMİLELİĞE TERFİ EDENLER:anneadayı::anneadayı::anneadayı::nazar::nazar::nazar::21::21::21:

Allah hepinize sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin.ayağınızı sürüyünde bütün grup peşinizden gelsin :)))

1. @gizemya:anneadayı::nazar::KK200:
  2. @MevaRC:anneadayı::nazar::KK200:
  3. @Mrvttttttt:anneadayı::nazar::KK200:
  4. @Loveitred:anneadayı::nazar::KK200:
  5. @Hoooneyy:anneadayı::nazar::KK200:
  6. @Elanur4206 :anneadayı::nazar::KK200:

EKİM ANNE ADAYLARI

1. @nurimomo 25 Eylül
  2. @Sbha 26 Eylül
  3. @Kurumus-Maskara 29 Eylül
  4. @Eda3883 29 Eylül
  5. @acem55 1 Ekim
  6. @Bestblondie 1 Ekim
  7. @karanmasal 1 Ekim
  8. ALTINIM ALTINIM 1 Ekim
  9. @clarke34 2 Ekim
  10. M Muhendisella 2 Ekim
  11. @123hasret 2 Ekim
  12. @Disi geyik 2 Ekim
  13. @EslemKenan 4 Ekim
  14. @Sinemsara07 5 Ekim
  15. @sakasak 5 Ekim
  16. @Gezi92 5 Ekim
  17. @pembepatiks 5 Ekim
  18. @Aykiz0 5 Ekim
  19. Chester15 Chester15 6 Ekim
  20. Cascade_ Cascade_ 6 Ekim
  21. @ISTANBULLUGELINN 6 Ekim
  22. embytn embytn 6 Ekim
  23. limoncicegi41 limoncicegi41 7 Ekim
  24. rainbow4607 rainbow4607 7 Ekim
  25. @Yazanhanim 7 Ekim
  26. @Scarlet16 7 Ekim
  27. @kardelen_08 8 Ekim
  28. @uniq12 8 Ekim
  29. @Edaa07 8 Ekim
  30. @Aytenazmi 8 Ekim
  31. @breath07 8 Ekim
  32. @teacheralla 9 Ekim
  33. @Hayal1992 9 Ekim
  34. @sucukgelisimci 9 Ekim
  35. @Morasigi 10 Ekim
  36. @crnksgl 10 Ekim
  37. @20_KELEBEK 10 Ekim
  38. @sivas5858 11 Ekim
  39. @Caglass 11 Ekim
  40. @Neic 12 Ekim
  41. @papatyakokankadin 12 Ekim
  42. @rmysa91 14 Ekim
  43. @bahargelini 14 Ekim
  44. @yaprakali 15 Ekim
  45. @Greensey 15Ekim
  46. @Eren61 15 Ekim
  47. @duruasya 16 Ekim
  48. @AleooVeraa 16 Ekim
  49. @gizemusa1227 17 Ekim
  50. @Anneyimbenanne35 17 Ekim
  51. @wiha02 18 Ekim
  52. @mine8585 19 Ekim
  53. @Jklyyy 19 Ekim
  54. @Vahvah85 21 Ekim
  55. @nyks_42 22 Ekim
  56. @Kaybolmuscennet 23 Ekim
  57. @Busrayld 24 Ekim
  58. @gulguzeli_28 24 Ekim
  59. @Valensiya 25 Ekim
  60. @Kontess08 28 Ekim
  61. @Sem0510 28 Ekim
  62. @umudu beklemek 29 Ekim
  63. @minnos26 ?
Selam regl oldum da silebilir misin

Valla dr dahıl ınanamadık canım. Bıde aman korunun dıyolar ılacı kullanırken. Zaten yumurtlamayı bastırıcı bır ılacmıs. Bende hala şoktayım ınanamıyorum yatagıma yattım hala bırı bı tokat patlatsa ınanamıcam. 4.haftamı bıtırmek uzereymısım bideo_O hıc mı hamılelık belırtısı olmaz bebegım bu kadar kanamaya nasıl dayanıp bana tutundu ınan aklım hafsalam alamıyo suan. Watsons ın 36cmlık petlerınden kullandım 1saat gecmeden doluyodu oyle bı kanama. Cok halsız bıraktı benı bu aykı reglım. Yemek yemeye bıle halım kalmadı sureklı yogun gelmesınden. Yanı bugun gıtmesem kac aylık olacaktı yavrum acaba. Boyle her ayda olabılırsın sadece bır ayada mahsus olabılır dedı dr. Her ay olsam demekkı karnım sısene kadar zararlı ne varsa yer ıcer ustunede sıgara yakardım. Gunde 1pakette sıgara ıcıyodum:KK14: kahve cay kola da cabası yanıo_O allahtan umıt kesılmez ıste bol bol dua cokca sabır hıc beklemedıgın anda cıcekler acar umudunda:KK37:
Her ay adet gör yeterki sorunsuz saglikli devam etsin. Dedigin gibi karnın büyümüş ya da mide bulantin neden derken 2 3 aylik ogrenebilirdin. Erken ogrenmissin o canın da sagligi icin birakman lazim sigarayi. Resmen Allah yardimci olmus erkenden hop gostermis. Cok mutluyum takip ediyorum bekliyorum haberlerini. Bende umutsuz degilim artik.

ben adet oldum :duduk: sanırım kimyasal geçirdim o yüzden değer düşüktü ve ikiye katlayamadı. nasip kısmet bir dahaki aya umutlar :) hamileler size de Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh :KK50:

ben adet oldum :duduk: sanırım kimyasal geçirdim o yüzden değer düşüktü ve ikiye katlayamadı. nasip kısmet bir dahaki aya umutlar :) hamileler size de Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh :KK50:
Gecmis olsun canim. Olsun ben kimyasali normal oluşmuş bebek düşmesinden daha masum görüyorum. Allah tez zamanda nasip etsin

Gecmis olsun canim. Olsun ben kimyasali normal oluşmuş bebek düşmesinden daha masum görüyorum. Allah tez zamanda nasip etsin
en azından hamile kalabildiğimi biliyorum :) bir de galiba kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyormuş öyle bir şeyler okumuştum burda. ya nasipp

Sigarayı bırakabildin mi canımcım
Ben de fosur fosur içenlerdenim

en azından hamile kalabildiğimi biliyorum :) bir de galiba kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyormuş öyle bir şeyler okumuştum burda. ya nasipp
Evet insan hamile kalabiliyorum diye ogrenince sanki bi yük kalkiyor. Hani ileride olabilecek diyorsun ne guzel sey. Hamdolsun. Nasip aynen hep pozitif ol hep olacak de o sekilde etkile kendini

X