Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bir tuhaf miniş hikayesi oldu benımkısı. Lap laap yuttum hapları ama çok şükür sıkıntı olmuyormuş dr kalp atısları duyulana kadar ıctıklerınızın pek onemı yok ama yıne de her dk ılac almamaya ozen gosterın dedı. Ee artık bende ogrendı bende de dogurursun dedı dogurtacak beni:halay:ılkınde dr ararken hangısı ıyı en ıyı derken telef oldum sımdı hangısı boşsa ona gittim şansıma dr mükemmel cıktı nerden bıleyım hamıle kalacagımı :KK45:otekınde ay bı ozele gıdeyım ertesı gun devlete de gıdeyım derken sınır stresten ustune bıde dusuk yaptım. Sımdı resmen rahata taktım artık ozelmıs bılmemneymıs umrumda bıle olmaz. Ben zaten olmaz dedıgım zaman hamıleymısım oyuzden stres en buyuk dusman dıyolardı dogruymus. Sende kendıne stres yapma sal gıtsın her dk test yapmayı kendımden bılıyorum ev ovu ve gebelık testı kaynıyo hep husran hep husran. Bıde belırtı olarak cok belım agrıyo ya aynı adet agrısı gıbı
Yok yumurtlama takıbı falan degıl canım rahım kalınlasması vardı bıde adetım durmuyodu ondan gıttım duzelmısmı dıye kontrol amaclı yanı tekrar ılac ıcıcem mı dıye. Ha kendı kendıme duzeldım gıtmedım desem bıdaha sorun cıkana kadar zaten gıtmıcektım artık adette devam etseydı tuvalette dogururdum sanırsam:KK71:

Yok yumurtlama takıbı falan degıl canım rahım kalınlasması vardı bıde adetım durmuyodu ondan gıttım duzelmısmı dıye kontrol amaclı yanı tekrar ılac ıcıcem mı dıye. Ha kendı kendıme duzeldım gıtmedım desem bıdaha sorun cıkana kadar zaten gıtmıcektım artık adette devam etseydı tuvalette dogururdum sanırsam:KK71:
:KK70::KK70:

Kız ben şüphe falan etmedim. Adet duzenleyıcı kullanıyodum gecen aydan beri adetım durmuyodu rahim kalınlaşması varmış 1.5cm sonra dr ılac verdı kesılmedı yıne. Sonra ıste o progynova dıye bı ılac kullandım dr korun falanda demedı bu ılac bıtınce adet olcaksınız adetın son gunlerı gelın dedı ama adet olmazsanızda gelın dedı. Sonra ben hapı bıraktıgımın ıkıncı gunu adet oldum ama nasıl adet bıldıgın şakır şakır parçalı bulutlu:KK61:zaten ümidim yoktuda normal zamanda olmayan hap kullanırken mi hamıle kalacak dedım saldım gıttı ama hep ovulasyon testı yapıyorum cayır cayır:KK53: hıc pik göremiyorum hatta buraya bıle yazdım benım ovu testlerım hep sılıl hatta sadece tek cızgı cıktı cogu zaman. Sonra adet bıterken dr randevu bulamadım bugune bulabıldım adetın 9.günü yani ben bildiin 6gün adet oldum temızlendım gıttım dr baktı vajinal ultrasondan. Kalınlasma duruyo ama normal degıl bu kanaman varmı dedı yok dedım damla bıle yok. Kese gıbı duruyo bı betaya bakayım ama olmaz yanı mumkun degıl dedı. Kan verdım sonrada hastanenın karsısında tam 5sigara ıkı turk kahvesı caktım salak bu dr dıyorum bosuna kolumu morarttı ıkı saat extra large bı sekılde bekledım barkodu okuttum 720yazıyo sonucta dr odasına kostum hasta varmıs ıcerdede lambur lumbur daldım ıcerı adama bagıra bagıra 720dıyorum adam ıyımısınız dıyo:deli: sonra bı baktı hahaha adam bıle mutlu oldu o bıle ınanamadı :halay:
Ay cok guzel ya. Suan ben yasamis gibi heycanlandim ınsallah gonulden diliyorum boyle devam eder hersey güzel.

Kız ben şüphe falan etmedim. Adet duzenleyıcı kullanıyodum gecen aydan beri adetım durmuyodu rahim kalınlaşması varmış 1.5cm sonra dr ılac verdı kesılmedı yıne. Sonra ıste o progynova dıye bı ılac kullandım dr korun falanda demedı bu ılac bıtınce adet olcaksınız adetın son gunlerı gelın dedı ama adet olmazsanızda gelın dedı. Sonra ben hapı bıraktıgımın ıkıncı gunu adet oldum ama nasıl adet bıldıgın şakır şakır parçalı bulutlu:KK61:zaten ümidim yoktuda normal zamanda olmayan hap kullanırken mi hamıle kalacak dedım saldım gıttı ama hep ovulasyon testı yapıyorum cayır cayır:KK53: hıc pik göremiyorum hatta buraya bıle yazdım benım ovu testlerım hep sılıl hatta sadece tek cızgı cıktı cogu zaman. Sonra adet bıterken dr randevu bulamadım bugune bulabıldım adetın 9.günü yani ben bildiin 6gün adet oldum temızlendım gıttım dr baktı vajinal ultrasondan. Kalınlasma duruyo ama normal degıl bu kanaman varmı dedı yok dedım damla bıle yok. Kese gıbı duruyo bı betaya bakayım ama olmaz yanı mumkun degıl dedı. Kan verdım sonrada hastanenın karsısında tam 5sigara ıkı turk kahvesı caktım salak bu dr dıyorum bosuna kolumu morarttı ıkı saat extra large bı sekılde bekledım barkodu okuttum 720yazıyo sonucta dr odasına kostum hasta varmıs ıcerdede lambur lumbur daldım ıcerı adama bagıra bagıra 720dıyorum adam ıyımısınız dıyo:deli: sonra bı baktı hahaha adam bıle mutlu oldu o bıle ınanamadı :halay:
ahahah valla cok hos hıkayee süper bır surpriz . umarım omru boyunca sana boyle hos surprizler yapar miniğin

canımmm hayırlı olsunnn bence var . allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin.ekliyorum seni hamişlere
Kuzum 2 gün daha bekle bence ekleme hemen. Cuma ben sana haber veririm inşallah. 2 kimyasal düşüğüm olduğu için korkuyorum. Grnrlik imzasını bikr yapmadım henüz .

inşallah canım devamı gelsin. ama gelmezsede üzülmek yok vakti değilmis deyip yola devam etmek lazım. benımde 5 düşüğüm var inşallah olacak bır gun
İnşallah balım inşallah. Rabbim seninde sabrını arttırsın inşallah. Ben bir evladımı kaybettim doğumdan sonra. Eğer rabbim yardım etmeseydi bana sabrımı vermeseydi tekrar ayağa kalkamazdım ben. Çok şükür rabbim imtihanımızla beraber sabrımızıda verdi. Mükafatını alacaksın inşallah kuzum.

İnşallah balım inşallah. Rabbim seninde sabrını arttırsın inşallah. Ben bir evladımı kaybettim doğumdan sonra. Eğer rabbim yardım etmeseydi bana sabrımı vermeseydi tekrar ayağa kalkamazdım ben. Çok şükür rabbim imtihanımızla beraber sabrımızıda verdi. Mükafatını alacaksın inşallah kuzum.
Ooyy canım benim cokkk zor olmalı . Allah sabır vermezse inan katlanamıyır insan

Merhaba kızlar. Öncelikle Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun diyorum ve konuya giriyorum benim bu ay 1 ekimde regl olmam gerekirdi ama günüm geçti bugün test yaptım negatif eğer olsaydı çıkardı değil mi ilk gebeliğimde adet gününden önce öğrenmiştim ne yazıkki düşükle sonuçlandı

Allah kötü günleri unutturacak neşeler yaşatsın inşallah hepımız mıs kokulu meleklerımızı kucaklarımıza alalım bırbırımıze destek olalım bu yolda. Cok zorlu bır surec ozellıkle kaybetmıs olanlar ıcın hem kendılıgınden oluyo dıye sevınıyosun kaybedınce yuregın paramparca oluyo. Uzun zaman bekleyıp tam oldj derken kaybetmek cok kotu

Merhaba kızlar. Öncelikle Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun diyorum ve konuya giriyorum benim bu ay 1 ekimde regl olmam gerekirdi ama günüm geçti bugün test yaptım negatif eğer olsaydı çıkardı değil mi ilk gebeliğimde adet gününden önce öğrenmiştim ne yazıkki düşükle sonuçlandı
Gec dollenme olabılır canım 1hafta 10gün bekle eger olmazsan dırekt kan testı yaptır ozaman şirinleri görebilirsin:KK36:

Merhaba arkadaşlar!
Bat ı ekim ayında olanlar haydii toplanalım.
Bu ay bizim ayımız, en güzel ayımız olsun.
Beraber bekleyip, güzel haberlerimizi burada paylaşalım .

Bu topik hepimize uğurlu gelsinn..:cool::21::21::emir_bebek::emir_bebek::KK200:

HAMİLELİĞE TERFİ EDENLER:anneadayı::anneadayı::anneadayı::nazar::nazar::nazar::21::21::21:

Allah hepinize sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin.ayağınızı sürüyünde bütün grup peşinizden gelsin :)))

1. @gizemya:anneadayı::nazar::KK200:
  2. @MevaRC:anneadayı::nazar::KK200:
  3. @Mrvttttttt:anneadayı::nazar::KK200:
  4. @Loveitred:anneadayı::nazar::KK200:
  5. @Hoooneyy:anneadayı::nazar::KK200:
  6. @Elanur4206 :anneadayı::nazar::KK200:

EKİM ANNE ADAYLARI

1. @nurimomo 25 Eylül
  2. @Sbha 26 Eylül
  3. @Kurumus-Maskara 29 Eylül
  4. @Eda3883 29 Eylül
  5. @acem55 1 Ekim
  6. @Bestblondie 1 Ekim
  7. @karanmasal 1 Ekim
  8. @ALTINIM 1 Ekim
  9. @clarke34 2 Ekim
  10. M Muhendisella 2 Ekim
  11. @123hasret 2 Ekim
  12. @Disi geyik 2 Ekim
  13. @EslemKenan 4 Ekim
  14. @Sinemsara07 5 Ekim
  15. @sakasak 5 Ekim
  16. @Gezi92 5 Ekim
  17. @pembepatiks 5 Ekim
  18. @Aykiz0 5 Ekim
  19. @gzmdncr33 6 Ekim
  20. @_ekinoks_ 6 Ekim
  21. @ISTANBULLUGELINN 6 Ekim
  22. embytn embytn 6 Ekim
  23. limoncicegi41 limoncicegi41 7 Ekim
  24. rainbow4607 rainbow4607 7 Ekim
  25. @Yazanhanim 7 Ekim
  26. @Scarlet16 7 Ekim
  27. @kardelen_08 8 Ekim
  28. @uniq12 8 Ekim
  29. @Edaa07 8 Ekim
  30. @Aytenazmi 8 Ekim
  31. @breath07 8 Ekim
  32. @teacheralla 9 Ekim
  33. @Hayal1992 9 Ekim
  34. @sucukgelisimci 9 Ekim
  35. @Morasigi 10 Ekim
  36. @crnksgl 10 Ekim
  37. @20_KELEBEK 10 Ekim
  38. @sivas5858 11 Ekim
  39. @Caglass 11 Ekim
  40. @Neic 12 Ekim
  41. @papatyakokankadin 12 Ekim
  42. @rmysa91 14 Ekim
  43. @bahargelini 14 Ekim
  44. @yaprakali 15 Ekim
  45. @Greensey 15Ekim
  46. @Eren61 15 Ekim
  47. @duruasya 16 Ekim
  48. @AleooVeraa 16 Ekim
  49. @gizemusa1227 17 Ekim
  50. @Anneyimbenanne35 17 Ekim
  51. @wiha02 18 Ekim
  52. @mine8585 19 Ekim
  53. @Jklyyy 19 Ekim
  54. @Vahvah85 21 Ekim
  55. @nyks_42 22 Ekim
  56. @Kaybolmuscennet 23 Ekim
  57. @Busrayld 24 Ekim
  58. @gulguzeli_28 24 Ekim
  59. @Valensiya 25 Ekim
  60. @Kontess08 28 Ekim
  61. @Sem0510 28 Ekim
  62. @umudu beklemek 29 Ekim
  63. @minnos26 ?
Canım benim test pozitif çıkıp kan negatif çıkmıştı. Bugun de adet oldum . Beklenen adet tarihim 28 ekim :) listede yerimi degistirebilir misin?

X