Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçen sene ekimde herşey daha tazeydi 3 a zaman geçmişti şimdi ise 15 ay oldu umutlarım artık yok her ay bende tarih yazdirirdim bu ay olur dedim olmadı olmuyor sanki hiç olmayacak gibi
Öyle söyleme. Benim 15 aya oldu dis gebelikm simdi 21. Aydayim hala yok. Doktora gittin mi?

canım cok gecmıs olsun rabbim kimseye yasatmasın. ovulasyon testı ıyı oluyo en azından gunu kaırdım kacırmadım endısesı olmuyor. ınsallah bu ay gelır bebişin

Geçen sene ekimde herşey daha tazeydi 3 a zaman geçmişti şimdi ise 15 ay oldu umutlarım artık yok her ay bende tarih yazdirirdim bu ay olur dedim olmadı olmuyor sanki hiç olmayacak gibi
canım doktora gıttın mi? hıc cocugun var mı, yoksa ılk mi olacak. kuzum umudunu kaybetme. vaktı zamanını beklıyor bellki. ama pozitif olmak cok onemli kzuum.

Canim herseyin bi vakti zamani var sen hayirlisini iste insallah en kisa zamanda seninde bebisin olur olumsuz dusunme

Mutluluklaaar. Icine mi dogdu 7 gun baya erken cift cizgiyi mi yakaladın.

Canım teşekkürler 3 4 gündür kasıklarımda sancı vardı gaz sancısı gibi bi şişkinlik vardı. Elim teste gitti birden ve şoku yaşadım :) akşamda dayanamadık özele kan vermeye gittim hala şaşkınım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…