Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım keşke sende ovulasyon testi alsaydın benim adette en az 33 günde olurum ve ovulasyon 19 da falan olurdu oylesıne yaptım test daha erken haftaya başlarım diyordumç-. Hsgden dolayı birşeyler değişti şimdide agrımmı var yoksa yumrtlamadanmı agrı anlamadım seninde o dönem çatladıysa anlamamış olabilirsin.
Canımcım bizim zaten çalışmalarımız hep düzenlidir özellikle o günlere getirme gibi bi çabam yok ama benimde dün kasıklarımda sancılarım oldu. Dediğin gibi galiba hsgden sonra bişeyler değişti. Az önce sonucumı aldım doktor ilaç zor gitti demişti ama raporda her iki tüpede ilacın direk gittiği yazıyor ah bu doktorlar ahh ahh

Canımcım bizim zaten çalışmalarımız hep düzenlidir özellikle o günlere getirme gibi bi çabam yok ama benimde dün kasıklarımda sancılarım oldu. Dediğin gibi galiba hsgden sonra bişeyler değişti. Az önce sonucumı aldım doktor ilaç zor gitti demişti ama raporda her iki tüpede ilacın direk gittiği yazıyor ah bu doktorlar ahh ahh
canım doktor herhangi bir tedvaiye falan başladımı hsgden sonra ben doktora gitmedim daha

canım doktor herhangi bir tedvaiye falan başladımı hsgden sonra ben doktora gitmedim daha
Yok canım 3 ay akışına bırakalım dedi istersen bir sonraki adette klomene başla dedi muhtemelen bende öyle yapcam tabi inşallah hamilelik olurda kullanmak zorunda kalmam :) sen neden gitmedin ki doktora?

canım tatile gitcem dedim tedaviye başlıyalım derse tedavi olamam diye sana klomenle catlatma ıgnesimi verecek
Çatlatma iğnesinden bahsetmedi sadece klomen dedi. Daha önce oldum iğne bi fayda etmedi zaten Tatil iyi olur kafalar rahat belki bebişte gelir :) senin bat ne zaman

Çatlatma iğnesinden bahsetmedi sadece klomen dedi. Daha önce oldum iğne bi fayda etmedi zaten Tatil iyi olur kafalar rahat belki bebişte gelir :) senin bat ne zaman
benim bat 16 ekimle 20 ekim arasida tatilin tek kotu yani denize falan girince hareketler etkiliyor. Mesela benim gecen ay ovu testi adete yakin pozitifti sonra testtede silik cikmisti oglumla mac yaptim deger dustu bence

canım 7 yıldır evlıyım, 6 yaşında oglum var, 1.5 senedir korunmuyorum,31 yaşındayım, hiçbir tedavş uygulanmadı hormon ve progestron tahlili yapıldı en sonda hsg çekildi
Amh testide yapıp doktor tüp raporu cıkarabilir gibi geldi bana gencsin diye mi acaba bekletiyor? doktora bi bucuk yıldır korunmadıgını soylediğinde neden olmadıgını anlamaya yönelik tahliller yapıyor ona gorede tup yada asılama diyor. Canım esın hiç spermiyogram verdi mi son aylarda. Yasayan bi cocugun var belkide esınden kaynaklı olmuyordur

X