Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ekliyorum canım ohoo dur bakalım sen neler atlattın bu sene olacsk inşallah bat kactı canım?moral hapı iyiymişş :)))
bata kacmi kaldi 2 gun geciktim. dun ogleden sonra oldum ya 2 gun hamileyim sandim olmayinca aman bata cok var yanii
bat adet olacagim tarihti demi yani 15 ekim bat.
iste biseyler atlattigim icin geriliyorum ya ya gene boyle olursam bi akraba var onun hic kanamasi ilacla seyle durmamis rahmini almislar benik gibiymis oda Sukur ben iyilestim Sukur normal adet oluyorum .
Valla normal olmakta nimet iste biz bilmiyoruz hastayken o bile nimetti bana simdi adet olunca uzuluyorum halbuki 1 bucuk ayi daha yeni gecti operasyon olali

Ah canım benim şimdi yeni operasyon gecirdin bir iki ayda düzenin anca oturuyo gecikmen ondan bu kadar sabrettin azıcık daha sabır. Evet bat beklediğin adet tarihi .Ekliyorum seni 15 ekime .inşallah 15 ekime adet değil hamile olursun :)

Dün Betül Görgen’e gittik eşimin spermi 5milyonmuş tüp bebek önerdi önerileriniz var mı
Canım tüp bebek iyi bir çözüm ama bu arada sperm sayısını arttırmak için keçi boynuzu kürü ve promen k gibi vitamin kullanabilir esin . Doktor vitamin verdi mi esine? O vitamini üç ay kullandıgında cıddı artıs oluyor canım. Keçi boynuzu kürü de aynı şekilde inanılmaz derecede işe yarıyor

Evet bi ilaç verdi adı NeoFortil M ama henüz almadık bi kaç doktorla daha görüşmek istiyoruz doktor arayışındayım şuan

ben hala sokulemedim ne is anlamadim.leke geldi cmrts gunu Allah Allah. duzenimmi degisti gerci bundan once hep ilacla oldum. bu ilacsiz 2. olacak da gelirse

Çok geçmiş olsun.tarifi olmayan bir sızı. Bende haziran ayında 12 haftalikken ögrendim bebeğimin kalbi 11. Haftada durmuş delirmemek için allaha sığındık eşimle. Kürtaj randevume 2 gün kala evde düşürdüm bebeğimi tam oluşmuş bir bebekti benimki o şekilde görmek çok daha acıtı canımı geçen ay hamile kaldım ama kimyasal oldu. Herşey nasip kısmet bize sadece beklemek düşüyor

Allah bidaha yasatmasin. saglikla bebegini kucagina alirsin inisAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…