Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

yok canım bu zamanlarda sesi dışarı vermiyoruz fazla ışık vermesi lazım mış buda bebeğe zararmış sadece ekranda görünüo atışları öle güzelki minacık yavrumm benimmm.ilerleyen zamanlarda duyucan dedi bende öle sanıodum ama değilmişş.olsun canım kısmet herşey bende her adetimde tüh diodum üzülüodum hatta bu ay çalışmada eşime dedim ki boşa gitmesinn yönlendirdim yani biraz onu :KK17::KK17: oda dediki sanki herzaman doluyuma gidio napalım bırakmıştık artık yani baktık olmuş rabbim vermiş yani umudunu kesme inş.olacak

hımmm doğrudur tatlım kulaktan dolma bilgiydi benimki..
ayy kıyamam yavrusunuda görmüşşşşş :nazar::nazar:
taktikleri öğret banada hocammm :KK17::KK17::KK17: valla baksana yumurta yok gibi dedi yeni birtane başlamış gibi vs..benim hiç ama hiç umudum yok bakalım kısmetse dediğin gibi olur..

hımmm doğrudur tatlım kulaktan dolma bilgiydi benimki..
ayy kıyamam yavrusunuda görmüşşşşş :nazar::nazar:
taktikleri öğret banada hocammm :KK17::KK17::KK17: valla baksana yumurta yok gibi dedi yeni birtane başlamış gibi vs..benim hiç ama hiç umudum yok bakalım kısmetse dediğin gibi olur..

demek yumurtlaman zayıf belki ilaç falan verir olur çoğunun öyle oluyorr ya klomen mi ne kullanıolar ii gelio kötü düşünme yinede

demek yumurtlaman zayıf belki ilaç falan verir olur çoğunun öyle oluyorr ya klomen mi ne kullanıolar ii gelio kötü düşünme yinede

hoca hanım şu taktikleri alayım ben :KK1::KK1::KK1::KK1:
klomenide bir dahaki aya sanırım verir gerçi bu rahim filmi korkusuna stres çok yaptım belki etkilemiştir.belkide zayıftır yumoşlar:KK53::18:

hoca hanım şu taktikleri alayım ben :KK1::KK1::KK1::KK1:
klomenide bir dahaki aya sanırım verir gerçi bu rahim filmi korkusuna stres çok yaptım belki etkilemiştir.belkide zayıftır yumoşlar:KK53::18:

valla canım ben yatmadım ayaklarımı falan kaldırmadım biraz yatıodum ama ayaklarımı dikemiodum yani hemende kalkmıodum tabi sağ tüpüm yok ya benm solu da bilmiorum tıkalı falan mı yumurtlamada sıkıntı yok ya bi kere hamile kladım çünkü hemen ilkinde :KK1::KK1: onun için şansa hep sola yattım ilişkiden sonra bizimde bi kaç ay olmadı sonra oldu çok dikkat etmedim yani yok kürmüş yok keçiboynuzuymuş çok niyetlendim soğan kürüne bi türlü başlayamadım kısmet işte.klomen inş.ii gelir acele etme yaşın kaçtı senin

valla canım ben yatmadım ayaklarımı falan kaldırmadım biraz yatıodum ama ayaklarımı dikemiodum yani hemende kalkmıodum tabi sağ tüpüm yok ya benm solu da bilmiorum tıkalı falan mı yumurtlamada sıkıntı yok ya bi kere hamile kladım çünkü hemen ilkinde :KK1::KK1: onun için şansa hep sola yattım ilişkiden sonra bizimde bi kaç ay olmadı sonra oldu çok dikkat etmedim yani yok kürmüş yok keçiboynuzuymuş çok niyetlendim soğan kürüne bi türlü başlayamadım kısmet işte.klomen inş.ii gelir acele etme yaşın kaçtı senin

enaz 15 dk yatıyorum mağlum işe gttiğim için banyoyu sabaha bırakamıyorum ..
benim tüplerde sorun yok ama polikist overmişim bunuda bebiş çalışmalarında öğrendimm.
eşim varikoselden ameliyat oldu değerler de düzelmeye başladı..
soğan kürünü sadece 1 hafta yapabildim sonra aksadı bıraktım..sanırım polikist over yumurtaları etkiledi geçen sene yumurtlama dönemimde çok akıntım olurdu şimdi pek yok:KK19:ben 31 e doğru yol aldım canım :KK34:eşim 33 .
rabbim inş nasip eder geçen sene bu zamanlarda bırakmıştık korunmayı zaman nasılda akıp gitmiş:18::KK43:

benim tüplerde sorun yok ama polikist overmişim bunuda bebiş çalışmalarında öğrendimm.
soğan kürünü sadece 1 hafta yapabildim sonra aksadı bıraktım..sanırım polikist over yumurtaları etkiledi geçen sene yumurtlama dönemimde çok akıntım olurdu şimdi pek yok:KK19:ben 31 e doğru yol aldım canım :KK34:eşim 33 .
rabbim inş nasip eder geçen sene bu zamanlarda bırakmıştık korunmayı zaman nasılda akıp gitmiş:18::KK43:

valla ben duşumu sabah alıodum napım mecbur işimiz gece oluosa almıodum duş erken olursa yatmadan önce alırdım zamana bağlıydı yani.polikist over evet yumurtlamayı yavaşlatırmış ialçla falan çözülür merak etme aynen öle bende 31 ocakda ameliyat oldum çok çabuk geçti diorum bende.

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Hunâlike deâ zekeriyyâ rabbeh(rabbehu), kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).

RABBİ HEPLİ MİNESSALİHİN...RABBİM bana saliherden evlat bagışla... RABBİYESİR VELA TUASSİR RABBİ TEMMİM Bİ''L HAYR'' RABBİM! kolaylaştır zorlaştırma, RABBİM hayırla sonuçlandır... AMİNNNNNNN

(Ali İmran Suresi 38. Ayet)

Merhaba Anneler Ve Anne Adayları...

Sizlerde benim gibi elinizden gelen herşeyi yapmış fakat hala sonuç alamamışsanız gelin derdimizi kederimizi, sevincimizi, yaptıklarımızı yapacaklarımızı burda paylaşalım.. Gelin listemizi oluşturalım birbirimize destek olalım...
:KK16::KK16::KK16:

NickYaşDenemeBatKullanılan Kür-Uygulanan TedaviKullanılan İlaçKadın FaktörüErkek FaktörüDurum
1caydin291031 MartSoğan Kürü - İncir kürü
Keçiboynuzu Kürü
FolicplusHareket Azlığı
Haşimato - Troid
:KK36:
2İsyan1232685 Mart
2.hamişiz :nazar:
Soğan Kürü - Bal+Tarçın+Çörekotu Kullanılacakserephone
tarlusal
inofolic

Klomen
PKO Başlangıç:nazar::KK49:
3hknslcn27918 MartSoğan Kürü
Yumurta Takibi
klomen
dostinex
folik asit
estrofem
PKO , prolaktin yüksekliği

01 Mart Çatlatma iğnesi oldu
:nazar:
4Lalok220Mr çekilecekdostınexProlaktin -
Adenom rahatsızlığı-

Kontrole Gidecek
Doktora Gidecek:KK28:
5agustos72257Hormon Testi yaptıracakproxeed plus pentom evicap ecopirin zincoVarioksel:18:
61i7beni281 yıla yakın17 MartÇakışır kökü Suyu Kullanıyor
Soğan kürü - KeçiBoynuzu Başlayacak
Folikasit:18:
7Minigmanig29Yeni evli

:nazar:
BelirsizSoğan kürü deneyecekinofolic glifor euthyrox serephone ecoprinHipotroid PKO

Hormon Testi Yaptıracak
:KK16:
8hakkıcan25ilk Hamişimiz :nazar:Belirsizİncir kürü
Keçiboynuzu kürü
Spermiogram Sonucu Bekleniyor.:KK49::nazar:
9sndz2453 MartHenüz Kullanmadı:KK36:
10eses07231210 ŞubatHenüz Kullanmadı23 ocakta aşılama oldu:nazar:Sebebsiz İnfetilite:18:
11_zeytin_281 MartÇakışır kökü-bal-keçiboynuzu pekmezi karışımı

Keçiboynuzu kürü yarım bırakılmış
3 Ay d.kontrol
-
Folikasit bırakılmış
Çikolata Kisti:KK36:
12hbb1729135 MartKeçiboynuzu Kürüprogestan corasrin folik asitkimyasal gebelik - hsg temiz çıktıerkek problemi kürle düzeldi:KK36:
13aşıkalp9123718 ŞubatKeçiboynuzu Kürü

Soğan Kürü
:18:
14volim301017 Nisanhayıt suyu
soğan kürü
2 Ay klomen kullanıldı
1 kere çatlatma iğnesi yapıldı
PKOVarikosel Ameliyatı Oldu
1 Ay sonra tahlil
15hatibulut302020 Mart1 aşılama 1 tüp bebekndometriozis + yumurta rezerv azlığı
morfoloji düşüklüğü

çakşırotu suyu -keçiboynuzu kürü
16incitaneeemmm22121 MartBal çörek otu tarçın karşımıHsg Temiz:KK36:
17scarfaceislove241Soğan KürüFolicasitSol yumurtalık işlevsiz, sağ sağlamVarikosel:KK36:
18gayed32524 Mart:KK36:
19bbbmmm128 ŞubatFolic asit:KK36:
20evrakcu?7 Martİleri Hız sorunu:KK36:
21menzil5431??soğan suyu ,civan perçemi , havuç suyu
keçi boynuzu kürü
Klomen

Aşılama Yapıldı :nazar:
Hareket ve Morfolofi Sorunu:18:
2234ist3. Hamişimiz :nazar::KK49::nazar:
23zeyy884. Hamişimiz :nazar::KK49::nazar:

kuzum listeyi güncelleyelim :KK49::KK49: yeni bat 20 nisan hayıt kökü içiyorum incir kürü yapıyorum vitaminlerimi alıyorum bu ayda tutmazsa 20 nisandan sonra yine tüp bebek:KK9:

eskisi kadar yoğun değil doğru.iyi bakalım nasılmış bebiş

bebiş yaramaz cnm görünmedi dr da düşük mü yaptın yoksa dedii
ağladım bende dur alttan bakalım dedi biraz uğraştı buldu
bu çok fena olacak saklıyor kendini dedi dr
senin nasıl gidiyor

Son düzenleme:

Şekerim bizimde hemen hemen bir yıl olacak :KK5::KK5::KK5::KK5: geçen yıl mayıs gibi denemiştik zaman nasıl geçmiş oysa ki ben hemen hamiş kalırım diye düşünüyordum :KK19::KK19::KK19::KK19: benimde çok akıntım olurdu sanki o bile azaldı çok canım sıkkın inan pko olduğunu nasıl öğrendin kan testinden mi? adet aksıyo mu

bebiş yaramaz cnm görünmedi dr da düşük mü yaptın yoksa dedii
ağladım bende dur alttan bakalım dedi biraz uğraştı buldu
bu çok fena olacak saklıyor kendini dedi dr
senin nasıl gidiyor

hadi ya kötü olmuş oda fena bencede baksana anneyi nasıl üzmüş neyse görünmüş ya ona şükür.benim mide bulantılarım canım ya çok zorluo beni boş mide bulantısı hiç birşey yiyemiorum üzülüorum sonra halsiz kalıorum.

Doktora da bak öyle şey mi denirmiş... Kızdımmm :KK47::KK47::KK47:

caydin sen nerelerdesin kuzum ya
yoksun artık terk ettin bizi
bulamadı cnm çok korktum ama düşük olsa anlamaz mıyım filan dedim panikledim bende birden
uğraştı uğraştı buldu 10 haftalık olmuş cnm yani ultrasonda görünmemesi acaip
zaten şu doktorun bi iyisine rastlamadım gitti şans

hadi ya kötü olmuş oda fena bencede baksana anneyi nasıl üzmüş neyse görünmüş ya ona şükür.benim mide bulantılarım canım ya çok zorluo beni boş mide bulantısı hiç birşey yiyemiorum üzülüorum sonra halsiz kalıorum.

evet anlıyorum seni aynısı bende de var
ben bugünden itibaren iş yerinde yememeye başladım
işyerininkiler felaket midemi bulandırıyor
bugün evden getirdim bişeyler hem rahat yedim hemde çok rahatım

caydin sen nerelerdesin kuzum ya
yoksun artık terk ettin bizi
bulamadı cnm çok korktum ama düşük olsa anlamaz mıyım filan dedim panikledim bende birden
uğraştı uğraştı buldu 10 haftalık olmuş cnm yani ultrasonda görünmemesi acaip
zaten şu doktorun bi iyisine rastlamadım gitti şans

evet anlıyorum seni aynısı bende de var
ben bugünden itibaren iş yerinde yememeye başladım
işyerininkiler felaket midemi bulandırıyor
bugün evden getirdim bişeyler hem rahat yedim hemde çok rahatım

ben evdede yiyemiorum yok valla canım börek çekmişti kv yapmış yiyemedim öğüre öğüre az bişi zorlaa bu aralar öyle kötüyüm ki yaa çok zor valla

Şekerim bizimde hemen hemen bir yıl olacak :KK5::KK5::KK5::KK5: geçen yıl mayıs gibi denemiştik zaman nasıl geçmiş oysa ki ben hemen hamiş kalırım diye düşünüyordum :KK19::KK19::KK19::KK19: benimde çok akıntım olurdu sanki o bile azaldı çok canım sıkkın inan pko olduğunu nasıl öğrendin kan testinden mi? adet aksıyo mu

oofff offff tatlımm zamanın işi ne bu ay gelecek ay derken koskoca bir sene eğer hamile kalsaydım şimdi kollarımda olacaktı :KK14::KK14::KK14::KK14:
aynen canım aynen bebiş çalışmalarının ilk zamanından beri araştırıyorum ,ilk öğrendiğim adetten sonraki akıntının yumurtlama olduğuydu..ve bir süre çok iyi di şimdi artık nerdeyse yok gibi o akıntı..
pko olduğumu dr.ultrasonda dr.gördü ve söyledi çok ileri değil dedi.adetim 3yada 4 gün gibi önce yada sonra pek gecikmez yani.kıllanmada yok ama saçlarım da dökülme var yıllardır meğer nedeni buymuş.saçlarıma da çok üzülüyorum aslında ayyyyy yoruldum ben yaaa:KK43:
bugün dr.dan geldim küçücük bir tane yumoş varmış ondan da pek hayır yok gibi bu benim fikrim.
dedim ne bekliyo beni tedavim ne ..
daha önce klomen kullanmışın bir kez daha yada aşılama yapılcak dedi..
keyfim yok moralim bozuk herzekin karnı burnundaydı bir tek ben boştum :KK43::KK43::KK43::KK43:

X