Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bebek iyi cnm ama benim için aynısı geçerli değil
çok fazla mide bulantım var herşeyden tiksiniyorum sadece boş ekmek yiyebiliyorum şuan bile

çok fazla mide bulantım var herşeyden tiksiniyorum sadece boş ekmek yiyebiliyorum şuan bile

:44::44: haklısın zor bir durum inş atlatırsın 2 yada 3.ayda sona eriyormuş şikayetler .
bebişin için katlanıcak sın o iyi olsun annesiiiii

ay canım çok kötü durum ya mide bulantısı berbat bişey benmde okadar olmamasına rağmen bitiyorum sanki hiç keyfim falan ben gene senn kadar değilim yiyorum azda olsa bebişlerim için herşey içinn napalımm.

günaydınnn kızlarr..

şükürler olsun dün akşam bebeğimin kalp atışlarını gördükkk çok mutluyummm bir skıntı yok herşey normal dedi doktor 6+4 bebeğim rabbim herkese yaşatsınn bu heyecanııı inşş..

Son düzenleme:

selam kızlar

kız bebişlerim derken hayırdır ikiz mi

selam kızlar

kız bebişlerim derken hayırdır ikiz mi

yok canım ya yanlış yazmışım bebişlerimiz için demek istemişim bu devirde bitaneye zor bakılıo ikize nasıl bakılsınn eşim çok istiyosu ama malesefff

yok canım ya yanlış yazmışım bebişlerimiz için demek istemişim bu devirde bitaneye zor bakılıo ikize nasıl bakılsınn eşim çok istiyosu ama malesefff

bende dedim kaçırmışım yine bişeyler
olsun cnm ya sağlıklı sıhhatli olsun da 1 tane olsun
Allahım olmayan herkese nasip etsin

bende dedim kaçırmışım yine bişeyler
olsun cnm ya sağlıklı sıhhatli olsun da 1 tane olsun
Allahım olmayan herkese nasip etsin

öyle canımm rabbim isteyen herkese versinn önemli olan sağlık sağlıkla kucağımıza alalım da cinsiyetti bilmem neydi önemli değil stres yaptım olmıcak dedim ama rabbim verdi benm gibi inş.herkes mutlu olsunn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…