Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

iyiyimm cnm bende sağoll ta tam anlayamadım anneliğimi normal devam ediorum valla

o günler de gelecek kuzum,, tekmelemeye başlasın senin bücür

Bak gene topikte kimse yok, leynnn kızlar nerdesiniz caydinnn topiği açtın kendin kayboldun kavanozlara daldın dimiiii

o günler de gelecek kuzum,, tekmelemeye başlasın senin bücür

Bak gene topikte kimse yok, leynnn kızlar nerdesiniz caydinnn topiği açtın kendin kayboldun kavanozlara daldın dimiiii

ay inşşşş.düşünmesi bile güzelll yaaaa aynen kimse yok bugün herkesin işi var heralde caydin ne kavanozuna dalıcak ki

Hmm..amannn aslında en iyisini yapmışşsın.

ya ben istiyorum da işte kıskanç kocam bırakmıo ki nişanlıyken kapatmıştık bazı arkadaşlarıma faceden ulaşıodum ii oluodu aslında ama napım sürekli face de oluodu biri beğenmiş bu kim bilmm ne ömrümğ yiyodu aman kapatalım dedim kapattık daha da açtırmıo çokda sölemiorum gerçi ama

Arkadaşlar yumurtlaması geç olup sorunsuz hamile kalan var mi aranizda..Cumartesi ovulasyon testinde cift cizgiyi gördüm dün doktora gittim doktor dedi yumurtlaman olmus olabilir yumurtaligin sivi toplamis dedi birsey anlamadim :// Normalde bu pazar adet olmam lazimdi doktor yumurtlamadan 14 gun sonra adet olunuyor dedi 29u adet tarihin dedi :// off nolur artik benimde bebegim olsa Allah isteyen herkese versinn inşallahh

Hoşgeldin cnm, dediğin konuda bnm pek bilgim yok, ne kadar süredir istiyorsunuz bebek

slm kızlar nasılsınızz mide bulantım başladı berbattım bugün yaaa

volim canım inş tüplerin açık çıkar inş molay bir işlem olurrr :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…