Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

selam kızlar bat bugün adet olmadım kasıklarım çok fena ağrıyor.bu ay hiç umudum yok çünkü sadece 1 kez ilişki oldu yanlış zamanda yumurtlamadan baya sonra yani geçen cumartesi günü.bu kadar erken belli olmaz olsada.bakalım ne olcak :21:

selam kızlar bat bugün adet olmadım kasıklarım çok fena ağrıyor.bu ay hiç umudum yok çünkü sadece 1 kez ilişki oldu yanlış zamanda yumurtlamadan baya sonra yani geçen cumartesi günü.bu kadar erken belli olmaz olsada.bakalım ne olcak :21:

rabbim isterse olur canımmm.hayırlısı olsun senn içinn

ne kadardır olmuo senn inş.sonuç güzel çıkarrrr acı veriomuş biraz galiba ama napıcan artık dayanıcann bebişlerimiz içinn herşeyy.işte bilemiyoruz ki neresi güzel sağdan soldan duymayla gidioruz.bende avrupadan anadolua geldim daha hala hastane seçemedim ölesine biyere gidyorumm devam etmek de istemiorum bkalım nolcak.

HEMEN HEMEN 1 SENE OLACAK CANIM..
EVET BİRAZ ACI VERİYOMUŞ AMA BU DEDİĞİM YERLE ALAKALI ÇOK İYİ ŞEYLER OKUDUM O YÜZDEN BİRAZ RAHATLADIM AMA HERKEZİN BÜNYESİNE GÖRE DEĞİŞİR ..HAKLISIN BEBİŞ İÇİN YAPARIM :KK34:SEN EPEY Bİ DR. DEĞİŞTİRİRSİN ZATEN İÇİNE SİNEN BİR DR.BULANA KADAR.GÜLER YÜZ VE SEN SORMADAN ANLTAN DR.OLMALI Kİ SEN DE RAHAT OLABİLESİN.İNŞ GÖNLÜNE GÖRE OLUR :KK16:

slm kızlar nasılsınızz mide bulantım başladı berbattım bugün yaaa :KK37::KK37::KK37:

volim canım inş tüplerin açık çıkar inş molay bir işlem olurrr :26::26:

oyyyy kıyamam tuzlu kraker çok iyi geliyor muşşşş
bikaç arkadaımdan duymuştum..
Inş canım inş sonuçlar hayırlı çıkar

hadi inşallah bebiş vardır hiç belli olmaz canım 1 ilişki ile hamile kalanları okudum :KK34::KK34:
Gerçi biz bir seneden beri çalışa çalışa bi hal olduk ama gelen yok henüz nazlılar bunlar yahu:KK33:

benmde 2 sene oldu :KK1::KK1::KK1:

ahh ahhhh bakalım ben cumartesi rahim filmi çekilcem.
Eşimde varikoselden ameliyat oldu test sonucu değerler artmaya başlamış
benim rahim tersmiş vs vs..neyse canım ben çıkayım eve gideyim artık yarın görüşürüz
rabbim en kısa zamanda bizlerede mucizelerimizi versin:KK54:

ahh ahhhh bakalım ben cumartesi rahim filmi çekilcem.
Eşimde varikoselden ameliyat oldu test sonucu değerler artmaya başlamış
benim rahim tersmiş vs vs..neyse canım ben çıkayım eve gideyim artık yarın görüşürüz
rabbim en kısa zamanda bizlerede mucizelerimizi versin:KK54:

canım herşeyin başı dua sakın yılma neler görüyoruz spermi olmayanlar bile gebe kalıyor.yeterki stres yapma :KK49:

canım herşeyin başı dua sakın yılma neler görüyoruz spermi olmayanlar bile gebe kalıyor.yeterki stres yapma :KK49:

yok canım henüz yılmadım bizler elimizden geleni yapıcaz rabbim de ol derse de olur..
stresi malesef hayatımdan atamıyorum ki ama ilk bebiş düşündüğüm aylardaki gibi de değilim.
normaldede herşeyi kafaya takan biriyim :18:

yok canım henüz yılmadım bizler elimizden geleni yapıcaz rabbim de ol derse de olur..
stresi malesef hayatımdan atamıyorum ki ama ilk bebiş düşündüğüm aylardaki gibi de değilim.
normaldede herşeyi kafaya takan biriyim :18:

inanki zaman geçtikçe heveste gidiyor.normalde heyecandan adete 1 hafta kala test yapmaya başlardım :KK1: bak 2 gün geçti bi aksilik var herhalde diyorum yinede yapmıyorum :KK1::KK1:

inanki zaman geçtikçe heveste gidiyor.normalde heyecandan adete 1 hafta kala test yapmaya başlardım :KK1: bak 2 gün geçti bi aksilik var herhalde diyorum yinede yapmıyorum :KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: çok haklısın valla bende de aynısıydı hatta bunu yeni bıraktım son bir hafta 1 gün arayla test yapardım :KK9::KK9:eczaneyi zengin ettim,ettik
hadiiii yaaa inşallah bebiş müjdeni verirsin bize ..gerçi benim geçseydi 1 gün bile yapardım tam olarak henüz bırakamadım bu test hastalığını :KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: çok haklısın valla bende de aynısıydı hatta bunu yeni bıraktım son bir hafta 1 gün arayla test yapardım :KK9::KK9:eczaneyi zengin ettim,ettik
hadiiii yaaa inşallah bebiş müjdeni verirsin bize ..gerçi benim geçseydi 1 gün bile yapardım tam olarak henüz bırakamadım bu test hastalığını :KK1::KK1:

aynen ya eczaneleri zengin ettik :KK1::KK1: biz tüp bebek yaptırcaz o yüzden adeti bekliyorum hevesle :KK1::KK1: oda o yzüden gelmiyo baksana :KK1: bende olmazsam yarın yaparım testi.umudum yok demek günahtır ama rabbim bilir işte.

aynen ya eczaneleri zengin ettik :KK1::KK1: biz tüp bebek yaptırcaz o yüzden adeti bekliyorum hevesle :KK1::KK1: oda o yzüden gelmiyo baksana :KK1: bende olmazsam yarın yaparım testi.umudum yok demek günahtır ama rabbim bilir işte.

ayyyyy bide bi bakmışın bebiş inş cuma saati öyledir...:KK49::KK49:
çok var biliyosun demi senin gibi adeti bekleyen tüp bebeğe gidecekken hamile kaldığını öğrenen :KK34::KK34:
ama adet olursan tüp bebek aşamasında çok stres yapma emii
inş gerek kalmaz ..gecikmelerin olurmuydu

canım hani yaza kadar bekleyecektin sen ne oldu?
benim durumumda pek iç açıcı değil:KK14:

canım hani yaza kadar bekleyecektin sen ne oldu?
benim durumumda pek iç açıcı değil:KK14:

geçen ay kistimin içindeki sıvı alındı doktorum beklersen anne olman çok gecikir dedi.adeti bekliyorum tekrar başlamak için o yüzden :))) sen naptın ya :26:

ayyyyy bide bi bakmışın bebiş inş cuma saati öyledir...:KK49::KK49:
çok var biliyosun demi senin gibi adeti bekleyen tüp bebeğe gidecekken hamile kaldığını öğrenen :KK34::KK34:
ama adet olursan tüp bebek aşamasında çok stres yapma emii
inş gerek kalmaz ..gecikmelerin olurmuydu

ilk tüp bebekte heyecandan stresten öldük kimyasal gebelik oluştu yani 1 gün uçtuk ikinci gün ağladık hiç sorma :KK1::KK1: kimyasaldan sonraki ay adetim 2 gün gecikti sadece.çikolata kisti olduğu için gecikmez tam tersi erken olurum.yani en azından kahverengi akıntılarımın olması gerekirdi oda yok.hayra alamettir inşallah :KK49: benmde burda biçok arkadaşım tüpe giderken normal yolla gebe kaldı ne çok isterim rabbim biliyor.ama herşeye hazırlıklıyım yarın bi test yaparım olmazsa adet olurum zaten tüpe başlarım :KK1::KK1::KK1:

geçen ay kistimin içindeki sıvı alındı doktorum beklersen anne olman çok gecikir dedi.adeti bekliyorum tekrar başlamak için o yüzden :))) sen naptın ya :26:
Klomene başlattı doktor
neyse kullandım bitti
adet bitince dün gittim işte adetten itibaren 10.gündü büyüyen yumurta yoktu çok üzüldüm
hepsi minicikti
öyle yani
bu ay da olmaz herhalde büyümez yumurtalar belkide artık bu satten sonra
gelecek ay aşıyla tedavi edecekmiş
göbekten iğnemiymiş neymiş öyle yani

ilk tüp bebekte heyecandan stresten öldük kimyasal gebelik oluştu yani 1 gün uçtuk ikinci gün ağladık hiç sorma :KK1::KK1: kimyasaldan sonraki ay adetim 2 gün gecikti sadece.çikolata kisti olduğu için gecikmez tam tersi erken olurum.yani en azından kahverengi akıntılarımın olması gerekirdi oda yok.hayra alamettir inşallah :KK49: benmde burda biçok arkadaşım tüpe giderken normal yolla gebe kaldı ne çok isterim rabbim biliyor.ama herşeye hazırlıklıyım yarın bi test yaparım olmazsa adet olurum zaten tüpe başlarım :KK1::KK1::KK1:

yaaaa kıyamam tahmin ediyorum üzüntünü ama yaşayan bilir .inş allah bir daha böyle acı yaşatmasın
ayyyyy bak sen böyle dedikçe ben heyecanlandımmmm..
inş senin de öyle olur .herhalde nasıl olsa tüp bebek olacak psikoliji si ile rahat bir ay geçirmekten stres yapmayıncada bebiş geliyor.
hadi inş testin de çift çizgiyi görürsün..
bi hamile kalayım idrar testi ile öğrenmesemde o testi yapıp o çift çizgiyi görmek istiyorum :KK1::KK1::KK1:

Klomene başlattı doktor
neyse kullandım bitti
adet bitince dün gittim işte adetten itibaren 10.gündü büyüyen yumurta yoktu çok üzüldüm
hepsi minicikti
öyle yani
bu ay da olmaz herhalde büyümez yumurtalar belkide artık bu satten sonra
gelecek ay aşıyla tedavi edecekmiş
göbekten iğnemiymiş neymiş öyle yani

aşılama yaptıracaksın yani.incir kürü yapsana hayatım bu süreçte.bol bol incir ye..

aşılama yaptıracaksın yani.incir kürü yapsana hayatım bu süreçte.bol bol incir ye..
aşılama değil haticecim
şey bu kolmen varya hap onun iğnesi yapılacakmış göbekten yumurta olgunlaşmadığı için iğne daha çok etki edermiş

X