Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

o ağrı yumurtlama ağrısıdır canım..bebek çalışmasına başlayınca vucut hissediyo siz gün aşırı devam edin kaçırmayın gününü...

Üzülme canım bu ay kısmet değilmiş demek.... Hayırlısıyla sağlıklı olsun da 1 ay geç olsun

malesefff canım malesefffff.inş rabbim gelecek ay nasip eder..gelecek ay tam bir sene olmuş olacak inş kısmet olur mucizelerimize ben ve tüm bekleyenler kavuşur..

Ya ailesel konular var cok stresliyim kafaya takmak istemeiyorum o yuzden kendimi yeni bi bebege vermek istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o ağrı yumurtlama ağrısıdır canım..bebek çalışmasına başlayınca vucut hissediyo siz gün aşırı devam edin kaçırmayın gününü...

Söylemesi ayıp c.tesi akşam , pazar sabah çalışma oldu... acaba bu akşamda çalışsak mı yoksa yarın akşama kalıcak.. Ya kaçırırsam diyorum sabah şeffaf akıntıda vardı...

soğan kürüde denedim.çörek otu kürüde.çakşır suyu.oturma banyosu.hayıt tohumu.vitaminler.allah ol demeden olmuyo. istemeyenlerinde çifter oluyo.nasip artık.allah hayırlısını versin.

Ammiiinnnn herşeyin hayırlııssııııııı

Caydin cok kasinti her adet donemi sanci akinti idrarda yanma gittim drye varmisda yani bakalim ya bende haplari kullandim bu sag kasigim nasil agridi cok kotuydu

Caydin cok kasinti her adet donemi sanci akinti idrarda yanma gittim drye varmisda yani bakalim ya bende haplari kullandim bu sag kasigim nasil agridi cok kotuydu

Adet ağrısı yumurtlama olduğuna işaretmiş onu öğrendim.... Yanmam yok çok şükür.....

Evet bende simdi okudum kasiktaki agri yumurtlamadan dolayi oluyormuş 12 gun falan var adetime bakalim unutmusum bide kac gunlukken hamile oldugu anlasiliyor biliyormusun oglumda tam 38 gunlukken test yapmistim :)

kızlar facede biri paylaşmış.daha önce duyan varmı bilmiyorum.olduğu gibi paylaşıyorum.,

OKUMADAN GEÇERSEN ÇOK ŞEY
KAYBEDERSİNResulullah s.a.v buyurdular ki;
Beni hak Peygamber olarak gönderen Cenâb-
u Hakka yemin ederim ki, çocuğu olmayan
bir erkek, bu sudan hanımına içirirse, ü
Tealanın izni ile hanımı hamile kalır
Hanımının başı ağrıyan bir erkek bu sudan
hanımına içirirse, bu su ona (sıhhati için)
yeterlidir İçen kimsenin balgamını keser
Rüzgar ona zarar vermez, çirkin haller
kendisine isabet etmez Bel ağrısından, karın
ağrısından, şikayeti kalmaz Alaca
hastalığından korkmaz Göğüs ağrısı çekmez
Kalbine gelen vesvese (evhâm), gönlünden
çıkar gider Kendini çok beğenmek, hased,
kibir, düşmanlık, gıybet ve koğuculuk (gibi
manevi hastalıklar dahil), dünyada yaşayan
her fani (geçici) olanlar için ü Tealanın izni
ile fayda vericidir Tefsir-i Kebir (Kuran-ı
Kerim Tefsiri)'den Kaynak
Cebrail as Bana öyle bir ilaç öğretti ki, (o
ilaç sayesinde,insanların) doktorların ilaçlarına
hiç ihtiyacı kalmaz
Eshab-ı Kiram : (o ilaçtan) Bize de haber
ver,Ya Rasulullah dediler,
Rasulullah (sav):
Nisan yağmurunu alınız (toplayınız) Ona; 70
defa Fatiha-i şerife, 70 defa İhlâs-ı şerif, 70
defa Felak suresini, 70 defa Nâs suresini,
70 defa Tesbih duasını (SübhanAllahi vel-
hamdü
Lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü vâllahü ekber ve lâ
havle velâ kuvvete illâ billâhil-aliyyıl-azîm)
okuyunuz Sonra, 7 gün devamlı olarak sabah
akşam birer bardak içiniz Beni hak Peygamber
olarak gönderen
Cenâb-u Hakka yemin ederim ki, Cebrâil
Bana dedi ki ; "Bu sudan içen kimsenin,
cesedinden, damarından, sinirinden,
etlerinden, o
kimseye ağrı, acı veren rahatsızlığını Cenâb-u
Hakk giderir ve o kimseye sıhhat ve afiyet
verir ben uyguladım,bir yakınımın
boynunda bir şişlik çıkmıştı,hem içirdik hemde
şişliğin üzerine sürdük..
ALLAH cc. izniyle kayboldu gitti .

Günaydınnn caydinnnnnnn
soğan kürüde denedim.çörek otu kürüde.çakşır suyu.oturma banyosu.hayıt tohumu.vitaminler.allah ol demeden olmuyo. istemeyenlerinde çifter oluyo.nasip artık.allah hayırlısını versin.

Hayırlısı artık valla, kaza diyenlere şaşırıom artık biz bu kadar çabalarken tık yok, bu arada bursadan mısın?

Tabiiii ya burda durmayın artık

Caydin bizi beğenmiyorlar mı? bu hamişler,,, bu hakkıcan bu isyannnbu da zeyyy başka varmıydı topiğin hamişleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…