Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Söylemesi ayıp c.tesi akşam , pazar sabah çalışma oldu... acaba bu akşamda çalışsak mı yoksa yarın akşama kalıcak.. Ya kaçırırsam diyorum sabah şeffaf akıntıda vardı... :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
Ammiiinnnn herşeyin hayırlııssııııııı :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tamam canım o akıntı varsa yarın akşamı değerlendirin zaten yarına çatlar yumurtan..
iki ay önce o kasık ağrım başlayınca ilişkiyi bıraktık o yüzden yumurtlamayı kaçırdım..sen bırakma..

Günaydınnn caydinnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Hayırlısı artık valla, kaza diyenlere şaşırıom:KK16: artık biz bu kadar çabalarken tık yok, bu arada bursadan mısın?

Tabiiii ya burda durmayın artık :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK16::KK16::KK16:

Caydin bizi beğenmiyorlar mı?:KK1::KK1: bu hamişler,,,:KK49: :nazar:bu hakkıcan :KK49::nazar: bu isyannn:KK49::nazar:bu da zeyyy :KK49::nazar:bu da 34ist hepsine maşallahhhh başka varmıydı topiğin hamişleri
34isttt çok özür unutmuştum seni hemencik ekledimmmm :KK16::KK16::KK16:

kızlarr ya beğenmio etmioo demeyinn nolurr üzülüyorumm yaaa :KK5::KK5::KK5: inanın halim yok..başım dönüyor ve çok uykum var..sürekli bilgç başında uyuyorumm ondan katılamıyorummm :KK31::KK31:

1i7beni..,nş canım birazdan çıkacağız sonucu sanırım yarın alacağız..
bende pko varmış bebiş çalışmalarında öğrendim adetler öyle düzensiz değil 3 gün önce veya sonra olurum yani.. dr.söyledi 2 ay öncede progestron düşük çıktı yumoş olmamış

34ist..aminnn canım rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin..sen artık bize sıra verdin değilmi..bizde arkandan geliriz inş ..ilk adet olunca bikaçgün böyle umutsuz oluyorum inş toplıcam kendimi tam gaz çalışmalara devam edicez.:KK17::KK17:

inş.canım tabiki canım allahın izni ile ben atlattım herşey daha baştayım önemli zamanlarımdayım kalp atışını da duyunca dahada rahatlıcam inş.benm için daha yeni başlıo.bende çok yaşadım onları merak etme herşeyin hayırlısı olsun.

Günaydınnn caydinnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Hayırlısı artık valla, kaza diyenlere şaşırıom:KK16: artık biz bu kadar çabalarken tık yok, bu arada bursadan mısın?

34isttt çok özür unutmuştum seni hemencik ekledimmmm :KK16::KK16::KK16:

aşk olsun canım neden beğenmicez ki rabbim bizim mutluluğumuzdan sizede versinn inş.isyanın dediği gibi halsizim uyumamk için kendimi zor tutuyorum okadar uyumama rağmen.valla baya olmuş hamiş böle her ay 4 tane hamiş olsa varyaa ooooo topiğn hepsi hamiş demektir bu :KK1::KK1:

inş.canım tabiki canım allahın izni ile ben atlattım herşey daha baştayım önemli zamanlarımdayım kalp atışını da duyunca dahada rahatlıcam inş.benm için daha yeni başlıo.bende çok yaşadım onları merak etme herşeyin hayırlısı olsun.

inşallah canım
mucizenin o minik kalp sesini duyduğun anı ben bile düşününce içim bi hoş oldu..
rabbim inş sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip eder.hayırlı ve sağlıklı bir evladın olsun.
ameliyat sonrası ilk testimizi yaptırdık sonuç iç açıcı değil malesef moralim bozuldu:KK14::KK14::KK14::KK14:

inşallah canım
mucizenin o minik kalp sesini duyduğun anı ben bile düşününce içim bi hoş oldu..
rabbim inş sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip eder.hayırlı ve sağlıklı bir evladın olsun.
ameliyat sonrası ilk testimizi yaptırdık sonuç iç açıcı değil malesef moralim bozuldu:KK14::KK14::KK14::KK14:

amin canım inş.hayırdır nasıl sonuçlar kii.

aşk olsun canım neden beğenmicez ki rabbim bizim mutluluğumuzdan sizede versinn inş.isyanın dediği gibi halsizim uyumamk için kendimi zor tutuyorum okadar uyumama rağmen.valla baya olmuş hamiş böle her ay 4 tane hamiş olsa varyaa ooooo topiğn hepsi hamiş demektir bu :KK1::KK1:

Aminnnnn ağzın bal yesin
:KK16::KK16:şaka yapıyoruz canım bnm, evet ya topikteki hamile sayımız 4 yok mu arttırannn:KK1::KK1:

inşallah canım

Volim aldın mı sonuçları ne çabuk, iç açıcı olmayan hangisi, ayrıca moralini bozma valla veren Allah verio, doktorların hiç çocuğun olamaz dediği kişilerin de olabiliyor, moralini bozmamak elde değil biliyorum ama umudumuz hep olacak ve birgün hayırlısıyla inşallah Allah'm bizide yüzümüzü güldürecek :KK70:

amin canım inş.hayırdır nasıl sonuçlar kii.

sperm sayısı : 72 milyon
hızlı ileri hareketli : % 25
yavaş ileri haereketli : %33
yerinde hareketli : %10
hareketsiz : %32

morfoloji
normal yapı : % 15
anormal yapı : %85

baş defekti : %42
boyun defekti : 9
kuyruk defekti :34

dr.gösteremedik 2 den sonra yok anca çarşamba günü bakıcak tahlile..
başka topikte bikaç arkadaş ta yorumladı iyi dediler biraz rahatladım ama çarşamba dr. ne dicek

kızlarr ya beğenmio etmioo demeyinn nolurr üzülüyorumm yaaa :KK5::KK5::KK5: inanın halim yok..başım dönüyor ve çok uykum var..sürekli bilgç başında uyuyorumm ondan katılamıyorummm :KK31::KK31:

canım şaka yaptık ne üzülüon....:KK1::KK1::KK1:

Hele bi bizi unutun zaten canınıza okuruz:KK9::KK19:

morfoloji

başka topikte bikaç arkadaş ta yorumladı iyi dediler biraz rahatladım ama çarşamba dr. ne dicek

canım çok anlamıyorumm ama banada fena değil gibi geldi sonuçlar..
bu zamanla dahada yükselir...
hadii inşş hemen olur canımcımmm

Aminnnnn ağzın bal yesin
:KK16::KK16:şaka yapıyoruz canım bnm, evet ya topikteki hamile sayımız 4 yok mu arttırannn:KK1::KK1:

Volim aldın mı sonuçları ne çabuk, iç açıcı olmayan hangisi, ayrıca moralini bozma valla veren Allah verio, doktorların hiç çocuğun olamaz dediği kişilerin de olabiliyor, moralini bozmamak elde değil biliyorum ama umudumuz hep olacak ve birgün hayırlısıyla inşallah Allah'm bizide yüzümüzü güldürecek :KK70:

aldık canım öğlen verdik 3 te aldık..dr.çarşamba günü orada ozaman ne dicek bakalım..
inşallah canım inşallah tüm bekleyenlerede banada rabbim o mucizeyi versin..:KK34::KK54:

canım çok anlamıyorumm ama banada fena değil gibi geldi sonuçlar..
bu zamanla dahada yükselir...
hadii inşş hemen olur canımcımmm

oooyyy annecikkkkkkk nasılsın bakalım..
öyle dediler bikaç kişi daha inş dediğiniz gibidir..
aminnnnn canım inş hamişten dua almak iyi geldiiii :KK16::KK16:

aldık canım öğlen verdik 3 te aldık..dr.çarşamba günü orada ozaman ne dicek bakalım..
inşallah canım inşallah tüm bekleyenlerede banada rabbim o mucizeyi versin..:KK34::KK54:

oooyyy annecikkkkkkk nasılsın bakalım..
öyle dediler bikaç kişi daha inş dediğiniz gibidir..
aminnnnn canım inş hamişten dua almak iyi geldiiii :KK16::KK16:

canım hep duamdasınız zatenn...
baş dönmem yüzünden çok yazamıyorum okuyup çıkıyorum..
güzel haberlerinizi bekliyorumm canımmmm

canım hep duamdasınız zatenn...
baş dönmem yüzünden çok yazamıyorum okuyup çıkıyorum..
güzel haberlerinizi bekliyorumm canımmmm

sağol tatlım,allah razı olsun..
inş en kısa zamanda düzelir ilk 3 aydan sonra normale dönebiliyormuş
sık dişiniii biraz az kaldı tadını çıkarmaya :KK16::KK16:
inşallahh tez vakitte

morfoloji

canım valla pek anlamıorum onun için bişi diyemiorum ama doktora göstermeden sakın moralini bozmaaa umutsuzluğa kapılma herzaman ii düşünn rabbim seninde yüzünü güldürsün inş..

Aminnnnn ağzın bal yesin

rabbim hepinize versinde bebiş gece uykularınız kaçsınn inşşş...:KK1::KK1:bakın hepinize beddua ediyorummm

rabbim hepinize versinde bebiş gece uykularınız kaçsınn inşşş...:KK1::KK1:bakın hepinize beddua ediyorummm

böyle bedduaayaaa aminnnnnnnnnnnnnn deriz canım benimmm:KK9::KK9::KK9::21::21:

canım valla pek anlamıorum onun için bişi diyemiorum ama doktora göstermeden sakın moralini bozmaaa umutsuzluğa kapılma herzaman ii düşünn rabbim seninde yüzünü güldürsün inş..

doğru söylüyorsun çarşamba günü inş hayırlı haberler duyarız..
aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallahhh çok sağol yaa hamiş hamiş ne güzel dualar ettin sen öyle :KK54::KK54::KK54:
yarın ben yokum izin aldm işten bende bi dr.gideyim bakalım durumlar nasıl
öpüyorum sizleri işlerimi toparlayıp eve gitme vakti geldii... iyi akşamlar :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

böyle bedduaayaaa aminnnnnnnnnnnnnn deriz canım benimmm:KK9::KK9::KK9::21::21:

doğru söylüyorsun çarşamba günü inş hayırlı haberler duyarız..
aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallahhh çok sağol yaa hamiş hamiş ne güzel dualar ettin sen öyle :KK54::KK54::KK54:
yarın ben yokum izin aldm işten bende bi dr.gideyim bakalım durumlar nasıl
öpüyorum sizleri işlerimi toparlayıp eve gitme vakti geldii... iyi akşamlar :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hadi bakalım cnm hayırlı haberlerle gel inşallah.

X