Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

tamam canım o akıntı varsa yarın akşamı değerlendirin zaten yarına çatlar yumurtan..
iki ay önce o kasık ağrım başlayınca ilişkiyi bıraktık o yüzden yumurtlamayı kaçırdım..sen bırakma..

kızlarr ya beğenmio etmioo demeyinn nolurr üzülüyorumm yaaa inanın halim yok..başım dönüyor ve çok uykum var..sürekli bilgç başında uyuyorumm ondan katılamıyorummm

inş.canım tabiki canım allahın izni ile ben atlattım herşey daha baştayım önemli zamanlarımdayım kalp atışını da duyunca dahada rahatlıcam inş.benm için daha yeni başlıo.bende çok yaşadım onları merak etme herşeyin hayırlısı olsun.

inşallah canım
mucizenin o minik kalp sesini duyduğun anı ben bile düşününce içim bi hoş oldu..
rabbim inş sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip eder.hayırlı ve sağlıklı bir evladın olsun.
ameliyat sonrası ilk testimizi yaptırdık sonuç iç açıcı değil malesef moralim bozuldu

amin canım inş.hayırdır nasıl sonuçlar kii.

amin canım inş.hayırdır nasıl sonuçlar kii.

sperm sayısı : 72 milyon
hızlı ileri hareketli : % 25
yavaş ileri haereketli : %33
yerinde hareketli : %10
hareketsiz : %32

morfoloji
normal yapı : % 15
anormal yapı : %85

baş defekti : %42
boyun defekti : 9
kuyruk defekti :34

dr.gösteremedik 2 den sonra yok anca çarşamba günü bakıcak tahlile..
başka topikte bikaç arkadaş ta yorumladı iyi dediler biraz rahatladım ama çarşamba dr. ne dicek

kızlarr ya beğenmio etmioo demeyinn nolurr üzülüyorumm yaaa inanın halim yok..başım dönüyor ve çok uykum var..sürekli bilgç başında uyuyorumm ondan katılamıyorummm

canım şaka yaptık ne üzülüon....

Hele bi bizi unutun zaten canınıza okuruz

canım çok anlamıyorumm ama banada fena değil gibi geldi sonuçlar..
bu zamanla dahada yükselir...
hadii inşş hemen olur canımcımmm

canım valla pek anlamıorum onun için bişi diyemiorum ama doktora göstermeden sakın moralini bozmaaa umutsuzluğa kapılma herzaman ii düşünn rabbim seninde yüzünü güldürsün inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…