Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hangisi daha ucuz bunların?

Peki nasıl yapalım günlük bir cilt bakımı yazar misin canim. Normal bir gün için.
Şöyle yapmalı bu kullanılmalı gibi
senin sadece doktorun önerdiğini kullanman gerek canım çok hassas bir durum çünkü gül hastalığın var herkese çok iyi gelen şey seni perişan edebilir kullan desemde kullanma sadece doktoruna sor kesinlikle, derecesine göre lazım olanları verir ki emin ol yazdığım markalardan birini verir ama derecesine göre verir sana uzman lazım

hangisi daha ucuz bunların?
fiyatlar anlık değişiyor biliyorsun bazen kampanyaya giriyor biri ucuzluyor diğeri artıyor alacağın zaman zateb 3-5 marka bak hangisi o an en ucuzsa onu al derim saydıklarım piyasada en iyi olanlar içeriğine gözü kapalı güvenirim
zaten tavsiyem de şu yönde birini al kullan bitir sonra diğerini al bazen bir içerik oranının fazlalığı daha iyi gelir en azından onuda bulursun ve daha etkili olur

sen sana dediğim saf keratini aldın mı canım ?

Doktorun bir önerisi şu güneşe çıkma evde güneş kremi sür

kızlar saç için ben şuan takviye bunu alıyorum saç konusunda hassasım annem estetisyen babam sabun imaalatçısı olunca bizler saça cilde herkesden daha dikkat etmek zorunda da kalıyoruz insanlar bize bakıyor çünkü
eczacı bunu dökülme karşıtı olarak önerdi
daha önce de canlılık versin diye eczacım şunu önermişti bunu da daha önce kullanmıştım zaten eczacım dönüşümlü kullanmamı tavsiye ediyor birini kullanıp bitirip 1 ay bekleyip diğerini kullanıyorum

eczacınıza sorun önerecektir saç için ihtyaca yönelik takviye

Doktorun bir önerisi şu güneşe çıkma evde güneş kremi sür
demek ki başka hiçbirşey yapmaman gerekiyor hassas anlaşılan
demişmiydin bakım ne önerirsiniz canlılık nem vs için diye...
göz altı için sordun mu sormazsan söylemiyorlar çünkü

2.sini bende kullandım cidden harika

Sormadim. Çünkü farklı sıkıntılar vardı cildimde. Vücudumda yaralar çıkıyordu sebepsiz.
Yüzümü de ben sormadım açıkçası o söyledi sağolsun.
Ama vücudum düzeldi çok şükür

ara ara kontrole çağırmıştır büyük ihtimal, bir ara gittiğinde sor istersen çünkü gözün hep aynada yüzünde olur azda olsa o an gözüne çok sıkıntılı görünür... kendini daha iyi hissedersin bir iki ürünle

50 faktör bile az gelebilir güneş kreminde bazen atak dönemlerinde

Ben kolojen falan kullanayım bari. İçten besleyeyim kendimi

evde ben de güneş kremi sürüyorum sabah kalkınca.altına leke karşıtı serum kullanıyorum.güneş kremini de lekeli ciltler için aldım
zaten c vitamini ve leke kremleri en iyi güneş kremleriyle çalışır daha verimli olur harika yapıyorsun

Yok çok şükür çok hafif düzeyde. Birde çok mudehale etmiyorum yüzüme. Belki onun için. Güneşe çıktığımda çatlamış damarlar var gibi oluyor. Gariban bir görüntü oluşturuyorum

Ben kolojen falan kullanayım bari. İçten besleyeyim kendimi
çok pahalı sinir oluyorum.dr um hap işe yaramaz şase şeklinde almalısın dedi.3 ay kullanılacakmış her gün 1 şase.ben 1 ay kullanıp almadım bir daha.kadına en gerekli şey 30 dan sonra ama işte lanet olası pahalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…