Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok zengin olacağız. Yakında zaman en pahalı sini alalım.

bunu yeni gördüm
olumlu sonuç almamak imkansız çok etkili bu
hatta ben şampuanımın içine de 1 er kapsül kırıyorum yalnız başı öne alarak yıkamak şart :)

bunu yeni gördüm
olumlu sonuç almamak imkansız çok etkili bu
hatta ben şampuanımın içine de 1 er kapsül kırıyorum yalnız başı öne alarak yıkamak şart :)
Şampuanın içine mi karsitiracagiz. Sen bir hazinesin . Nasıl aklında tutuyorsun bu kadar şeyi

dr reçete etti evet medicana da .tüm eczanelerde ve nette var.ducray sprey de kullandım ama bu içten beslediğinden daha faydalı oldu.tek dezavantajı tırnaklar da fazlaca uzuyor.cilde de iyi geliyor
yeni görüyorum yazılanları ay
ducray candır diğerini bilmiyorum ben ducrayı biliyorum onunda içeriği iyi etkili

Şampuanın içine mi karsitiracagiz. Sen bir hazinesin . Nasıl aklında tutuyorsun bu kadar şeyi
işin içinde büyüdüm düşünsene ben evlenene kadar baba evindeki banyomuzu babamın annemin mesleği
evlenince de eşimi kobay olarak kullandım gel şunu deneyelim bunu deneyelim diye
babam yeni sabun çıkarır ilk erhan dener annem birşey yapar erhan dener
şimdi ben ürün alacağım zaman testerını denetiyorum kıyamam böyle böyle öğreniyor insan
direkt 1 er tane hepsinden içine kırıyorum 1 gece beklesin her seferinde karıştırki şampuanı dibe çökmesin

Gecen sene kizildan kurtulmaya çalışırken almıştım zigavus mor şampuan,normalde mor şampuan saçları kazık gibi yapıyormuş ama bu yumuşacık yapıyordu saçlarımı.
Evet bende ki öyle.
Onun için çok nadiren kullanıyorum

Yok çok şükür çok hafif düzeyde. Birde çok mudehale etmiyorum yüzüme. Belki onun için. Güneşe çıktığımda çatlamış damarlar var gibi oluyor. Gariban bir görüntü oluşturuyorum
o damarlara lazerle tedavi uyguluyorlar aslında
şampuana doğum kontrol hapı katan varmış.deneyimleyen oldu mu aramızda acaba?
tabiki ben denedim evet çok etkili ama onu hiç bırakmadan yapman gerekiyor 1 kere ihmal et hop başa
ve başın önde yıkamalısın vücuda değmemeli
2 şampuan kullanıyorum dönüşümlü birinde doğum kontrol hapı var diğerinde bemiks evigen bepanten

Çok güvenilir bir yer bulmam lazım. Yüz olunca risk büyüyor

hiç kullanmadım doğum kontrol hapı.eczaneden mi alınıyor?kaç tane katacağız şampuana?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…