Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
röfle ya da sarı sevdasından hep.ben pandemid e hiç kuaföre gitmedim geçen ay röfle yaptırdım hiç yanmadı ama bu seferde aralarındaki rengi beğenmedim.tekrar yaptırayım dedim yanar dedi kuaförler.acaba fıs fıs açıcılarla açılır mı tamamı?ya da deniz de açılır mı?
ben de balyaj attirdim ondan oldu:KK43: bence denizde acilir, ben yillarca normalde kendim aciyordum. fisfis acicilardan alin (loreal ya da john friedaninkini tavsiye ederim) denizden cikinca sacinizdaki fazla suyu alin saciniza sikin tarayin ve bir daha sikin, gunesleneceginiz zaman... 1-2 saat kafanizda kalsin sonra denize girdiginizde iyice akmiyor saciniz islansa da acilmaya devam ediyor... bunu 10-15 gun yaparsaniz acilir. banyodan sonra da elseve in mucizevi yagiyla besleyin, yipranmaz

selamlar cok yagli bir cildim var

sabah
temizleme jeli
tonik
krem
gozalti kremi

aksam
temizleme jeli
tonik
q10 ya da c vitamini serum
krem
gozalti kremi

haftada bir dustan cikinca ya da buhar banyosuyla vakumlu temizlik sonra maske sonra da peeling serumu (su meshur kirmizi olan) yapiyorum ekstra

saclar icin
haftada 1 dax
haftada 1 yag maskesi uyguluyorum (hindistan cevizi yagi-sarimsak yagi-zeytinyagi)

saclarimi sac sabunuyla yikamaya basladim, sac kremini birakiyorum cunku dokuyor. biotin kullaniyorum. saclarim yandigi icin su an ekstra ozen gostermem gerekiyor:KK43:
o vagumlu cihazın cilt deri düşmanı olduğunu bilseniz ah ah :KK43:

hatta güneşli havalarda geniş şapkada takılmalı falan epey sıkıntılı süreç...
bazılarına kortizonlu krem verir seninki de öylemiydi bazılarına lazer tedavisi yapılır derece derece ama genelde işinde özü strese bağlı streslendinmi çoşar
Ben güneşe çıkmadığim sürece sıkıntı yok. Ama ev içinde bile güneşe maruz kalmamaya çalışıyorum.
Stres çok yok hayatımda. Genel olarak rahat birisiyim çok önemli bir neden olmadığı sürece.
Bazısının ki çok ileri benim ki o kadar değil çok şükür ❤️❤️❤️

Biotin aldim ama duzenli kullanmadim. Vitaminlerim falan normal. Benimki genetik malesef. Biraz sac telleri kalinlassa super olur aslinda 😄
ben perfectil vitamin kullandım bayağı düzeldi saçlarım.ameliyatım sonrası yarısı gitmişti.tekrardan çıktılar

ben de balyaj attirdim ondan oldu:KK43: bence denizde acilir, ben yillarca normalde kendim aciyordum. fisfis acicilardan alin (loreal ya da john friedaninkini tavsiye ederim) denizden cikinca sacinizdaki fazla suyu alin saciniza sikin tarayin ve bir daha sikin, gunesleneceginiz zaman... 1-2 saat kafanizda kalsin sonra denize girdiginizde iyice akmiyor saciniz islansa da acilmaya devam ediyor... bunu 10-15 gun yaparsaniz acilir. banyodan sonra da elseve in mucizevi yagiyla besleyin, yipranmaz
john fridea evde var bir de garnier vardı sanırım.toner de almıştım henüz kullanmadım.indirimde ne varsa toplamışım ben de :KK45:

Doktor mu tavsiye etti, kendin mi aldin? Nereden temin edebilirim? 🤗
dr reçete etti evet medicana da .tüm eczanelerde ve nette var.ducray sprey de kullandım ama bu içten beslediğinden daha faydalı oldu.tek dezavantajı tırnaklar da fazlaca uzuyor.cilde de iyi geliyor

Doktor mu tavsiye etti, kendin mi aldin? Nereden temin edebilirim? 🤗
saçınızı kürek kemiğine kadar uzatıp su dalgası yaptırın.avrupa ilaç kullansın ama iyisinden yerli değil.hem çok güzel duruyor hem de dolgun 1 yıl gider en az.biraz daha uzasın ben de düşünüyorum.saçın rengini açıyor 1 2ton bu işlem bir de

dr reçete etti evet medicana da .tüm eczanelerde ve nette var.ducray sprey de kullandım ama bu içten beslediğinden daha faydalı oldu.tek dezavantajı tırnaklar da fazlaca uzuyor.cilde de iyi geliyor
Tırnaklarimda az uzar benim. O zaman alınmalı listesine eklenebilir

saf keratin uygulayan var mı saçlarına?ben pandemi de intense keratin yüklemiştim 2 şişe.düzleştirmiyor sadece saça bakım yapıyor kaybettiği keratini yerine koyuyor.liquid keratin daha iyi deniyor ama henüz alamadım.
Düzleştirmiyirsa harika birşey.
Yüklemek derken nasıl yaptın canım.

Düzleştirmiyirsa harika birşey.
Yüklemek derken nasıl yaptın canım.
arındırıcı bir şampuan var onla 2 kere yıkadım.şampuanı komşudan aldım ben .sonra keratini sürdüm biraz fön makinesiyle kurruttum sonra 24 saat saçımda kaldı.daha uuzn kalırsa daha iyi oluyor.pırıl pırıl oluyor iki taraftan çekince kopmuyor saç asla.tuzsuz şamğuan gerekiyor sonrasında her banyoda.ucuzu da olur şampuanın o önemli değil tuzsuz olsun yeter.bir arkadaşım da saç sirkesi tavsiye etti rossman da varmış ama kalmamıştı bu hafta sorduğumda.

kızlar göz kremi olarak koyu halkalar için mi nem için mi hangisi için soruyorsunuz
koyuluk halkalar morluk için effectha göz bakım serisi güzel
the ordinaryninki de güzel
eyevision ve cosmed de tavsiye ederim

tabii tiplerine göre değişir p ,v ,s ,m tipi çeşitleri var morlukların ama hepsinin bu saydığım markalarda ihtiyacınıza yönelik çeşitleri de var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X