Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar konunuz ınanılmaz guzel

okurken kendımı kaybedıyorum

maas yatınca

1. the purest solutions leke gidermeye yardımcı cilt tonu esitleyici alsam 118 tl (biraz lekelerim var)
2. the purest solutions vita-c serum aydınlatıcı cılt tonu esıtleyıcı alsam 153 tl

her sabah temız cılde bu ıkısını uygulayıp gunes kremı surup cıksam aksam da sadece bu ıkısı uygulasam

mantıklı bır kız gıbı davranmıs olur muyum ahshfhsajj

not: uygun fıyatlı bakıyorum da

İşte ben de şunu merak ediyorum. Leke açıcı kullanmak için kışı mı beklemek lazım? Leke açıcı ürün kullanınca sonuçta cildimizi nasıl desem soymuyor mu, ya da bir şekilde yeni deriyi açığa çıkarmıyor mu ve güneş bunu kötüleştirmez mi?

bekleyelım uzman arkadaslar yazsınlar :)

ben bayaa begınner hahahha

bence riske girilmemeli ,ben olsam yazın asla kullanmam yaz haricinde her mevsim kullanırım yazın 3-4 saatde bir güneş kremi yenilemekten cilt bakımına yetişilemiyor bile habire de yüzümüz terliyor zaten ...

bence riske girilmemeli ,ben olsam yazın asla kullanmam yaz haricinde her mevsim kullanırım yazın 3-4 saatde bir güneş kremi yenilemekten cilt bakımına yetişilemiyor bile habire de yüzümüz terliyor zaten ...
ben gece kullanıyorum ama basit bir ürün.öyle soyucu özelliği olanı yazın kullanmam

Sepete attım linkteki arbutinli kremi. Yaz bitince alırım inş

o zaman ben sadece 2 numarayı alayım :)

Merhaba, daha önce cvit ya da benzeri ürünler kullandınız mi? Cvitaminin bir saf olanı bi de türev olani var. Gunes kremini ihmal etmemek ve cok yüksek oranlar kullanmamak şartıyla kullanılabileceğini söylüyorlar. Arbutin ve azeleik asit de leke gidermede etkili içerikler ve yaz kış tüm içeriklerle kombin edilmeye uygun.

Arbutinli cvitlere de bakabilirsiniz ben olsam gündüz yıkama jeli +nemlendiricili bi tonik ya da hyalarunik asit üstüne türev cvit serum ya da azeleik/arbutin , nemlendirici ve güneş kremi ile bitirirdim.

Gece ise dermabien markasında melacure leke kremi mi serum mu vardı onu kullanırdım skinceuticals da var ama o aşırı pahalı.

Lekelerde yine risksiz traneksamit asitinde etkili olduğunu duydum o da dermabien ya da medipeel markalarında olabilir

Ekran görüntüsü aldım sakin sakin anlayarak okuyacağım

Şu an fransızca gibi geliyor:)

Ama cook teşekkür ederim

Ekran görüntüsü aldım sakin sakin anlayarak okuyacağım

Şu an fransızca gibi geliyor:)

Ama cook teşekkür ederim
Brn de ilk araştırıp öğrenirken cok bilinmeyenli denklem gibi geliyordu zamanla oturdu ilgi ve hobiye dönünce keyifli hale geldi.siz de deneme yanılma ile kendiniz için en doğru ürünleri bulursunuz inşallah

Caudalie markası da güzeldir vinoperfect serisi lekeli ciltleri hedef alıyor sanırım instada blondy beauty lab sayfasındaki kadın cok eğitim almış ürünlerle ilgili cok güzel açıklamalar yapıyor

Az önce gördüm postunu

Kesinlikle foreo almalısınız masajları çok iyi her gece yapıyorum ve ayrıca yüz yogası tabiki baya baya farketti..benim de az da olsa nazobinal çizgim var yüz yogası ve foreo ile nerdeyse hiç kalmadı

Kesinlikle foreo almalısınız masajları çok iyi her gece yapıyorum ve ayrıca yüz yogası tabiki baya baya farketti..benim de az da olsa nazobinal çizgim var yüz yogası ve foreo ile nerdeyse hiç kalmadı
Ya foreo nun hangisini aldınız ve nasıl kullanıyorsunuz sevindim sizin adınıza

Ya foreo nun hangisini aldınız ve nasıl kullanıyorsunuz sevindim sizin adınıza
Ben foreo luna 3 ve foreo ufo 2 var..luna 3 yeterli bir arkadaşım da bir üst modeli var arasında uçurum yok onu söyleyeyim..foreo uygulaması var luna 3 ü uygulamayla da uygulamadık da masajlar hariç kullanabiliyorsunuz ama masajları yaparken mutlaka uygulamayı açmanız gerek aynı şekilde ufo 2 içinde geçerli ..ve masajları gerçekten çok çok iyi mutlaka her gece yaparım..ufo 2 de çok güzel ..yorucu bir günün sonunda kendini şımartmak kadar güzel bişey yok..iyi ki almış eşim

Harika! Serumla mi tonerle falan mi uyguluyorsunuz elektrikli miydi o detaylı fikrim yok açıkcası sadece ismen biliyorum yoga yapamam o istikrar ve beceri her zaman olmaz bende âmâ gua shua taşı ve foreo düşünürüm çizgiler belirgin gıbı bende

Arada serumla arada tonerle yani belli olmuyor elim hangisine giderse şarjlı hepsi zaten uygulamayı indirdiğinizde ne kadar şarjı kaldığını gösteriyor ve şarjı bitmesine yakın yanıp sönüyor..
Bence kesinlikle almanız gerek her ikisini de..ufo 2 de de ince çizgileri azaltma İçin led ışıklar mevcut 8 tane led ışık var içinde ve hepsinin de cilt için faydası var..

alacagım o kadar cok sey var kiii ürün,kolajen,cihaz hepsini sıraya koydum sanırım bu yazı gunluk bakımlarla devamedip kışa ciddi seylere gecicem gibi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…