Genital blgenin temizlii

MELEKSANEM E CEVAP canım benim ağda salonuna gitmeden 1.5 - 2 saat önceden sür ve ağda salonuna gittiğinde siler kremi temizlersiin. yalnız unutma kapalı anastezik etkili yani kremi sürünce mutlaka üzerini poşet gibi bişey le ört iççamaşırını kenarlarından hava aldırmayacak şekilde sıkı tut yoksa uyuşma olmuyor. ağda çok güzel oluyor birde bilen becerikli birine yaptırırsanız çok rahat inanın 1 ayda bile azıcık çıkıyor. ben kendi başıma ağdayı yapamadım ama epilasyon aletiyle alıyorum şimdilik rahatım. kolay gelsin :)

Son düzenleme:
cok tesekkurler arkadasim emlayi almaya calisacagim aciyi cozduk:)
simdi tek sorun utanmam bide ben uzamasina hic izin vermezken simdi gidecegim zaman biraz almamakmi lazim

ben bu gun emlayı aldm,az önce sürdüm ,1saat beklemem gerekiyo.ilk kez ağda yapıcam genital bölgeye umarm acımaz.görebdiğim kadarını bu aksam halledicem.. araları göremiyorum kuaföre gtmem lazm %100 temizlik için.. çarşamba gunude kuaföre gdicem..

şimdi ağda salonundan geldim. dün gece görebildiklerimi emla ile uyuşturup aldım, göremediklerim(ki çoğunuda göremedim) bugün aldırdım bütün vucudumu temizlettim. yumuşacık oldu .ve bu benm ilk ağdam olduğu halde hiç acımadı diyebilirim.. bizim evde yaptığımız ağdalar hem daha uzun sürüyo hemde cok cok daha acılı oluyo. benm komple tüm vucut 1 saatte bitti. 1ay rahatım. süper oldu kızlar. tavsiye ederim. korkucak utanıcak bişey yokmuş.yaşadım,tavsiye ediyorum :)

yaklaşık 1 saat kadar sürüyor. 1saatin sonlarnda kremin etkisi azalıyo ama ağdanin verdiği bi uyusukluk oluyo.onun için çok asırı bi acı hissedilmiyo. daha emla kullanmıcam.bundan sonra sir ağdaya gidicem her ay. gercekten acımadı. ve en ufak bi yer kalmadı.çok etkili. ben cok beğendim. herkese tavsye edem..

valla kac dir emla ile yaptim fazla uyusmadi olmadi
simdi son kez bir deneyeyim dedim.iki tüp emlayi bolca sürdüm büyük bir posetiic camasiri gibi kesip sikica giydim.biarazdan yolaya basliycam bakalim ne olcakkk bu son denem emlayiii

biri beni kolumdan tutup ağdacıya götürsün :gitme:

canım valla çekincek bişe yok onlar zaten bissürü insanı görüolar bi kere gitsen anlarsın çekinilmicek bişe olduunu

genede gidemem diosan istanbula yolun düşerse ben götürürüm senikaydirigubbakcemile5

off ki ne offf iki kutu emlayi buladim vajnaya bir bucuk saat beklettim
uyustu uyusmasina ohh dedim simdi catir catir yolcam.ama yokkk nerde yine ayni aci ama karar verdim
yapcam dedim cünki cok biktim.yarisini hallattim ancak ama hala cok aciyor su bilem degiremiyorum
kalan yarisinia bugün makineyle alcam.ilk zor olur da insallah bundan sonra alisir diye umut ediyom:)

Fındıkzade Kızılelma caddesinde Tütün center'i öneririm

emla'nın normalde fiyatı ne kadar kızlar? bir de hangi doktor yazabilir ki bunu? cildiyeye mi yazdırmak gerek?

kizlar valla cok zor bir sekilde islemi yaptim ama bugün 2 gün ve benim kil köklerim intihap topladi
bir tane degil tüm bölgem beyaz beyaz intihaplandi
bir daha kesinlikle yolmuycammmmmmmm((((

valla kac dir emla ile yaptim fazla uyusmadi olmadi
simdi son kez bir deneyeyim dedim.iki tüp emlayi bolca sürdüm büyük bir posetiic camasiri gibi kesip sikica giydim.biarazdan yolaya basliycam bakalim ne olcakkk bu son denem emlayiii

ben emlayı denedim, sadece görebidiğim yerleri aldım gerisini hiç alamadım, sir ağdaya gittim ve gercekten korktuğum gibi değildi acısı. dahada emla filan kullanmıcam zaten ağdada pek acı yoktu .gerek yok bosuna uğrasmaya. umarm istediğin gibi bi sonuc alırsn ..:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…