Genital blgenin temizlii

genital bölgeye ağda çok zararlı,enfeksiyon kapma riski çok yüksek olduğu için doktorlar şiddetle uyarıyor!

canım zaten cildini ağdaya zamanında alıştırdıysan tek tük tüy gibi çıkıyor ve hamilelikte daha da zayıftı benim. her ay gitmek yetti bana.

tüm yazılanları okudumda ağdadan ne çok korkan hanımlar varmış sizi kim korkuttuysa korkmayın... bende 24 haftalık hamileyim ve hem lazer epilasyon hem iğneli epilasyon hem makina hemde jilet hepsini deneyen biri olarak şunu söyleyebilirimki ağda en güzeli jilet 3 günde bir tekrarlattırıyor uğraştırması sıkıyor iğneli ve lazerli epilasyonda 15 gün tüylerin dökülmesini bekliyorsun... o süreçtede birşey vuramıyorsun pismişsin gibi oluyor ama ağdada ayda bir kere gidiyorsun ve ohh mis gibi tertemiz... şimdi siz orayı açamam diyorsunuz ya bende sizler gibiydim açamam diyordum bi kere alışınca açıyorsun dahada beteri hastanede normal doğumda ebeler alttan muayne ediyorlar ben acilden kusmadan gittiğim için kasılmam vardı ve kıllıydım resmen açarken yerin dibine girdim öle olmaktansa temizlik en iyisi ve ağda korktuğunuz kadar acıtmıyor emla falanda hikaye herkese aynı etkiyi yapmıyor zaten başında ağdayla 2-3 çekişte acıyınca uyuşmaya başlıyor ve hissetmiyorsunuz... bir de size tavsiye 13 yıldır ağdacılıkla uğraşan bayan tavsiye etmişti bana önce üst kısım alınıyor sonra yanlar en son dudak kısmının önü alınıyor çünkü oradaki tüyler karma tüyler olduğundan en acıyan kısımmış o nedenle korkmanıza gerek yok hanımlar ağdacınızdan rica edin öyle alsın farkı göreceksiniz hepinize geçmiş olsun...

Bende maalesef bu dertten muzdaribim

Gobus buyudukce zorlasiyor ve onceden yarim saatte aliyorsam agdayla 1 ay once aldigimda sanirim bi 1,5 saat filan ugrasmistim. Sonrasinda degiyor tabii tertemiz alinmis oluyor ama simdi gobegim dahada buyuyor masaAllah , bense nasil basa cikicam bu tuylerle bilemiyorum. Jilet kullanmak istemiyorum kesinlikle bir zamanlar kullandim, agdaciya gitmek gibi bir imkanim yok..ne yapicam hic bilmiyorum

Son düzenleme:
ben senelerdir makinayla alıyorum tüm vücudumu tertemiz yapıyor ama acıyor tabiiki. dra gitmem sürecinde jilet kullandım tüyler kısa olduğundan heryerim tüy doldu valla. geçenelrde ağda bandıyla yaptım süper oldu. genital bölgemi yalnız ağdayı sııtıp parmaklarıma alıp kılları koparttım ancak öyle yapabildim çünkü bandı yapıştırdım ama kaldıramadım yumuşak bölge olunca. elimden geldiğinde böyle yapmaya devam edeceim ama hastaneye gidiyorsam illaki kılları temizlerim jilette olsa.

yakinda gene temizlik yapmam gerekiyor. gecen sefer ne rezilliklerle yapmistim. sanirim 1 tum kutu agda harcadim..o onemli degil..ayna karsimda bi yandan makina bi yandan cimbiz bi yandan agda :18:

suanda hic yapamiycam gibi geliyor

sanirim yakinda bende jilete basliycam, hic istemiyorum ama

neden bu kadar tüy takıntınız var anlamıyorum...her seferinde bebek popusu diye bir şey mi var....insan hasta olur...az da olsa olabilir...niçin utanılsınki...yurt dışında bunun konusu dahi yok....orası serbest..isteyen alır istemeyen almaz...doktorlarıda her seferinde temiz alıştırmayın..bazı hamileler ani sancıları oluyor..sırf bu yüzden çekiniyorlar...bırakın birazda olsun kalıversin...nede büyük bir dert...

bırakın doktorlar da biraz anlayışlı olsunlar, en son ağdamı 2 hafta önce yaptırdım, bi daha da o çileyi çekmem, artık doğumdan sonra ağdaya devam ederim

Merhabalar ben daha önceden tüy dökücü krem kullanıyordum ancak nedense onu bir türlü tam olarak beceremedim hep kalıyor hiçbir zaman kaymak gibi olmadı 10 dakika beklesem bile olmuyor, ki kutusunda 5 dakika, çok gerekirse en fazla 10 dakika beklenmesi yazıyor.
Jiletin çok sert ve çabuk çıkarttığını duydum, ki açıkçası jilet sürmeye cesaret de edemiyorum şimdi ters yer yanlış bir hareket yaparım kesilir daha fena olur falan diye.
En iyisi ağda mı dersiniz? Ben ağdanın da acımasından korkuyorum ama dendiğine göre kuaförler düzgün yaparsa çok acıtmadan hallolurmuş.

En sağlıklısı ağda tabiki. Kuaförler çok hızlılar hemen çabucak bitiveriyor. Ağrıyor ama o da kişinin ağrı eşiğine göre azalp artan bişey..

Ağdaya gittim, kuaföre de ilk defa bu yolu denediğimi söyledim, daha önce ne yaptığımı sordu, krem dedim. İşini hallettikten sonra küçük küçük kalabilir kremden dolayı, 1-2 kez daha gelirsen tamamen gider dedi ve gerçekten tüyler artık daha yumuşak çıkıyor, aslında kremin de jiletten çok bir farkı yokmuş yani onu anladım.
Tabii utanmadım diyemem, epey utandım ama bunu yaptıran ve kuaförün de bunu yaptığı tek kişi ben değilim ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…