Genital blgenin temizlii

bende hep kendim alıyorum kuaföre gitmeye hayatta cesaret edemem. zaten utandığımdan da normal doğum yapamadımya

agdanin tuylenmeyi azaltici bi etkisinin oldugunu sanmiyorum, demek ki bunyeden bunyeye degisen bisi...CADIARZU

arkadaşlar karınca yumurtası yağı varmış.tüyleri aldıktan sonra sürünce bida çıkmıyormuş felan acaba ne kadar doğru

ben aldım test ettım, agdacıdan dondukten sonra 1 bacagıma surdum gercekten dıgerıne orantılı geç çıktı. buyuk marketlerde ve aktarda oluyor, badem yagı gıbı bışey. 10 tl aldım. dıger bacagım uzadı otekı çıkmadı derken. bırıne jılet yaptım artık. ama bence bıyık ve kaş alımından sonra surulmelı cunku 1 bacaga yarım şişe bıttı.

karınca yumurtası yağını bende aktarlardan aldım tamam geç çıkarıyor ama sanırım azalma olmadı
bir kere kullandım şimdi ağda yapınca gene kullanıcağım bakalım
ayrıca ben 5 tl ye aldım

o bölgede kılların kökünden alınmasının zararlı olduğunu duymuştum ben CADIARZU

yaw arkadaşlar ben dün braun silk epil ile aldım orayı.ama aşağı yani beya hassas taraflara korkumdan inemedim.koparr hızlı dönüyo bişi olur filan diye.işte aşağılar her defasında kalıyo off ne yapayım sizce

ben de epilasyon kullanıyorum ama oraya ait hassas başlık var ondan kullan jilet gibi o da . normal koltuk altı yerine kullandığını kullanma sakın oraya.mahfedersin.

Geri kalan yerleri de ameliyat eldiveniyle temizleyebilirsin:umursamaz:

kızlar hamile kaldıktan ne kadar süre sonra normal olan tüylerinizde nekadar artış oluyo.bide o bölgede kararma oluyomu.oluyosa çok mu ?

ben aydan aya agda yaptırırdım,artık 2 ay ya da 2,5 ay da bir yaptırıyorum... hem tuyler zayıfladı hemde gec cıkıyor... Ben epılasyon aletıyle dayanamam herhalde,tek tek o tüylerın alınısını hıssetmeye dayanamam...Iyı dayanıklısınız valla kızlar :)) Agdayla bır defada acı hıssedıyorsun surdugun yerı bır an da komple alıyor...

Hamileyken ağdaya gidiyordum ayda bir .
Şimdi de kendim yapıyorum alıştım artık. wi-wet sir ağdayla. Teneke kutuda satılıyor
yanında da ağda sonrası yağı var. Bence en güzel ağda bu. mirmirmirmir

peki jilat gibi olan o başlık hiç mi zarar vermez.yani kesmez mi hiç.rahatlıkla kullanayımmı

Ben epilasyone gitmeden önce makineyle alıyordum haldur huldur hemde aşağıları bile gerdirerek alınca sorun olmuyor, hayatımda hiç ağda yapamadım beceremedim yapış yapış ya, Ve sanırım ben biraz acıya dayanıklıyım ya da bilemiyorum kafamçokkarıştı

ben ozel bolgede agdaya dayanamiyorum hele ki hamileyken herhalde hic yaptiramam..jilette temizlik aracidir tuyleriniz uzun olmadiktan sonra temizdir..sonucta doktorlarda farkinda hamileyken zorlugunun hic utanmayin.cocugunuzun sagligindan onemli degil..jiletle devamli alin olsun bitsin..

bende 7aylık hamileyip ve kendim evde yapıyorum epilasyon aletiyle biraz zor oluyo ama jilete başlamak istemiyorum inşallah doğurana kadar kendim yapabilirim gidip başkalarına aldıramam yapabildiğim kadarıyla yapmaya çalışırım

Epilasyon aletiyle nasıl alıyorsunuz,düşünürken bile canım acıdı. Ben kuaförde ağda yaptırıyorum yıllardır. En güzeli ve rahatı.. Kendim hiç beceremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…