Genital blgenin temizlii

en ıyısı lazer epılasyon ama bebekvarken zor hamıle kalmadan veya bebek buyumeden yapmak lazım bende 2 aylık gebeyım 1-2 aysora yaptırıcam 6-7 ay olana kadar ınsallah yuzden 80 ı bıter 3 seansta

en ıyısı lazer epılasyon ama bebekvarken zor hamıle kalmadan veya bebek buyumeden yapmak lazım bende 2 aylık gebeyım 1-2 aysora yaptırıcam 6-7 ay olana kadar ınsallah yuzden 80 ı bıter 3 seansta

Merhabalar, Yanlışmı anladım bilmiyorum ama eğer hamile iseniz kesinlikle lazer epilasyon önermiyoruz. Bunu yapacak olan merkez hangisi çok merak ettim doğrusu.
Lütfen doğum sonrası da 5-6 ay bekledikten sonra lazeri düşünün, çünkü hamilelikte genital bölge renk olarak koyulaştığı için lazerle yanık ve lekeler de meydana gelebiliyor.
Ben hamilelikte sadece ve sadece yüz bölgesine lazer öneriyorum. Sevgiler

her doktor yazıyo canım emlayı . normal fiyatı 23-24 diye hatırlıyorum ben. yazdırınca 2-3 civarında bi fiyatı var ..
canım geçen gün doktora gittim ,genel cerrahi doktoruna yazdırmak istedim..fakat doktor bana bunu yazamıyorum dedi..neden acaba?utandım soramadım da tamam dedim..

canım geçen gün doktora gittim ,genel cerrahi doktoruna yazdırmak istedim..fakat doktor bana bunu yazamıyorum dedi..neden acaba?utandım soramadım da tamam dedim..

dermatologlar yazar canım ya, son dönemde doktor başına reçete takibi yapılacak diye bir söylenti çıktı acaba o yüzden mi çekindi??

tesekurler cvbınız ıcın keske önceden yaptırsaydım ama naapalım oda normal bısee sonuctaa

delikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol::enbuyukkk:

:jeyyar:cokacimcoookkötükedihüso
lülülülülülü

offf ya ben de su agda konusunu dusunuyorum gunlerdir.. 28 haftalik hamileyim ama korkuyorum agdadan. bir de bizim bi arkadasin suyu geldi agda yaptirirken o da kafami karistirdi jilete devam klava:

kızlar ağdaya gitmeyin.
bir sürü hastalık kapılıyor.en steril ortamda bile hastalık kapma olasılığı çok yüksek.hem de o kadar utanıp gerilmeye mecbur kalıyorsunuz.
batık yapıyor.tüyler ters çıkabiliyor.kıl köökü rahatsızlığı yaşayabilirsiniz.
mümkünse evinizde kendiniz yapın değilse,tüyleri jiletle fazla tahriş etmeden,kısaltarak alın.
benim fikrim bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben güzellik uzmanıyım genital bölgeye ağda yapıyorum tüm bayanlar çok memnun kendimede yapıyorum ve çok rahat bişi bu 1 2 ay rahatsın zamanla azalıo harika bişey bu sir ağda herkese tavsiye ederim..

emdev sana katılmıyorum profosyonel ağda yapan kişiler asla ters çekmez ve batık olmaz ancak bilinçsiz kişiler aldığında batık olur kendiniz ağda yapmayın evde mutlaka güzellik salonlarına gidin hemde çok sterildir salonlar lütfen her salonu bir tutmayın benim salonum çok temizdir

bende bu konuda emdev'e kesinlikle katılmıyorum... ben cok dusundum bu konuyu ve kasımın 25inde gittim sir ağdaya ve yeni yeni çıkmaya baslıyo tüylerim.benim kendi yaptğm ağdalar cok daha fazla acı verdiği için cok korkuyodum ama hiçde korktuğum gibi olmadı. ve bizim hastanede laboratuvarda kendi kullandığımız sterilizatör cihazı kullanılıyo gittiğim yerde. tüm malzemeleri ordan cıkarttı kadın.
eğer kalitesiz biyere gidersen evet sağlık ve bakım yönünden sorunlar yasarsın.ama ağda salonlarını tercih edersen bu yönden hiçbir sıkıntı yasamazsın...
ben kesinlikle artık sir ağda salonuna gidicem. cok memnun kaldım..

evet benim halamda kuaförr agda manikür herşeyde çok başarılıı hiç batık olmuyo benim canım tatlı oldugundan acıyo ama bir ayda temiz geziyorum dayanmaya çalışıyorumm artık jiletten iyidirr

agda rahat ama
1- masraflı
2- enfeksıyon rıskı kesınlıkle var cunku aynı kaptan herkese batırıyorlar ozel kısısel kaplar cıkmıs dıye duydum ama onları kullana azdır
3- batık oluyor
4- bı kere jilet yapınca hersey basa donuyor ve hıc ajda yaptırmamıs gıbı oluyorsunuz
bence jılat ve en son lazer yaptırmak lazım bence ben 8 haftalık gebe oldugum ıcın gıdemıyorum ve kara kara dusunuyorum
ajdadan suyu patlayan hamılelerı bende duymustum ayrıca vajınası yırtılan bayanlarda varmıs dıkkat derım ben

ımkanı olan kendi yapsın evinde temiz temiz...Ben makinamıda aldım kendim yapıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…