Genital blgenin temizlii

ben de 1,5 aylık hamileyim..normalde kuaföre gidiyodum ama hamilelikten beri jilet yapıyorum hani hamileliğin ilk 3 ayı herşeye dikkat etmek gerek diye..ama jilet de kalınlaştırıyor ve kaşıntı yapıyor.. kuaföre gitmek istiyorum ama ilk aylarda gitmemde sakınca olur mu sizce kızlar?? :uhm:

ben de 1,5 aylık hamileyim..normalde kuaföre gidiyodum ama hamilelikten beri jilet yapıyorum hani hamileliğin ilk 3 ayı herşeye dikkat etmek gerek diye..ama jilet de kalınlaştırıyor ve kaşıntı yapıyor.. kuaföre gitmek istiyorum ama ilk aylarda gitmemde sakınca olur mu sizce kızlar?? :uhm:

Valla ben 9 ay boyunca kuaförde aldırdım.Hatta sonrada.Çünkü bebekle ağda yapmak mümkün değil.Hiç birşey olmaz ya.Ne olabilirki?Hiç düşünme git aldır bence.Hiç düşünme,rahat ol.kaydirigubbakcemile3

en iyisi eşlerinizden yardım alın kızlar ben hep eşimden yardım aldım hamileliklerimde ne olacak onlarında bir katkısı olsun

Valla ben 9 ay boyunca kuaförde aldırdım.Hatta sonrada.Çünkü bebekle ağda yapmak mümkün değil.Hiç birşey olmaz ya.Ne olabilirki?Hiç düşünme git aldır bence.Hiç düşünme,rahat ol.kaydirigubbakcemile3

ya bende ağda yapıorum 1,5 aylıkda hamileyim her hafta gidiorum dr.a biraz sorunlu şimdide yapalı 10 gün oldu salı günü yine gidicez e biraz çıkmış olcak haliyle ne yapabilirim kızlar????

hamile deyilken kendim yaparimda..hamilelikte son aylarda sorun oluyor..malesef burda öyle genital bölge tüyleri temizleyen bir yer yok..:1no2:

hamile deyilken kendim yaparimda..hamilelikte son aylarda sorun oluyor..malesef burda öyle genital bölge tüyleri temizleyen bir yer yok..:1no2:

Hımmm.CADIARZU O zaman birinin sana yardım etmesi lazım.Özellikle sir ağda yaptır ki uzun sürsün çıkması.

aranız yeni katıldım.bu konuşarı takip ediyorum 1-2 gündür. okuyorum.. bende üye oldum. ..
ben hiç jilet kullanmadım . sertleşmesinden korktum. ağrda 1kere yaptım. anneme yaptırdım , dahada cesaret edemedim. şimdi çıkanları makasla kesiyorum. artık gına geldi genital bolgemdeki kıllardan. sir ağda salonu arıyorum güvenilir ve hijjenik biyer. sonunda buldum .. regl dönemimdeyim suanda. bitince gidip temizlenmeyi düşünüyorum. emlayı duydum . hastanede staj görüyorum ben,yarın sorucam ordaki doktorlardan birine. önerirse 1 kere denicem emlayı. daha sonra hep sir ağdaya devam edicem. . evlenene kadar bişey kalmaz eğer sürekli ağda yaptırırsam .. hiç jilet vurmadığım için sert değil kıllarım. çok yumusak . acıcağını pek sanmam. tabiki acı hissederim ama abartılı olmaz o acı. diye düşünüyorum... :)

arkadaşım emla kremi kullanan biri olarak söylüyorum mükemmel bende ağda yada epilasyonla alamıyordum hep jiletle alıyordum . ama 3 gün demeden çıkıyor hemde kaşınıyordu sinir oluyordum eşimden de çekiniyordum. emlayı duydum aldım bu arada bende hemşireyim beraber çalıştığımız doktoruma yazdırıyordumki bana ne demesin epilasyondamı kullnacaksın dedi. yani iyi herkes tavsiye ediyor. :) emlayı sürüyorsun kalın bir tabaka halinde ondan sonra üzerini iç çamaşırını giymeden çöp poşeti olabilir ben onla yapıyom kapatacaksın sonra iç çamaşırını giy hava almasın kenarlardan çünkü kapalı olursa anestezisi güçlü oluyor. 2 saat bekliyorum. daha sonra ıslak mendille silip kuruladıktan sonra bebe pudarası sürüyorum ve epilasyonla kendim alıyorum çok güzel sadece hissediyorsun tüylerin yerinden çıktığını . acı yok yani:) birde ayda 1 kere yetiyor artık bide size tavsiyem olsun mesela adet zamanları alırsanız tüyleriniz çok daha cılız çıkar ve az çıkar mesela yoğun günlerde değilde son gün bile olabilir.:)

benim tek derdim makinayı kullandığım için kıl dönmeleri oldu oda iz yapıyor böyle siyah siyah ondan başka sorun yok

arkadaşım emla kremi kullanan biri olarak söylüyorum mükemmel bende ağda yada epilasyonla alamıyordum hep jiletle alıyordum . ama 3 gün demeden çıkıyor hemde kaşınıyordu sinir oluyordum eşimden de çekiniyordum. emlayı duydum aldım bu arada bende hemşireyim beraber çalıştığımız doktoruma yazdırıyordumki bana ne demesin epilasyondamı kullnacaksın dedi. yani iyi herkes tavsiye ediyor. :) emlayı sürüyorsun kalın bir tabaka halinde ondan sonra üzerini iç çamaşırını giymeden çöp poşeti olabilir ben onla yapıyom kapatacaksın sonra iç çamaşırını giy hava almasın kenarlardan çünkü kapalı olursa anestezisi güçlü oluyor. 2 saat bekliyorum. daha sonra ıslak mendille silip kuruladıktan sonra bebe pudarası sürüyorum ve epilasyonla kendim alıyorum çok güzel sadece hissediyorsun tüylerin yerinden çıktığını . acı yok yani:) birde ayda 1 kere yetiyor artık bide size tavsiyem olsun mesela adet zamanları alırsanız tüyleriniz çok daha cılız çıkar ve az çıkar mesela yoğun günlerde değilde son gün bile olabilir.:)

benim tek derdim makinayı kullandığım için kıl dönmeleri oldu oda iz yapıyor böyle siyah siyah ondan başka sorun yok

bende hastanede staj yapıyorum doktora gittim yazdırdım bugun. yarn alıcam emlayı. burdan duydum öyle bi kremin varlığndan bilE haberim yoktu :Çok üzgünüm çoook yarın adetim biticek . emlayı sürüp ağda yapıcam , ilk kes yapıcam ağda. umarım güzel sonuç alırımmmm :Saruboceq:

Abartısız 9-10 yaşımdan beri özel bölgeyi jiletle alıyordum.
Ama artık yeter dedim jiletle aldıktan 3 gün sonra çıkmaya başlayan uçları hem canımı yakıyor hemde haftada 2 yada 3 kez oraya jilet vurmaktan sıkıldığım için cesaretimi toplayıp sonunda ağda yaptırdım.3 aydan beri gidiyorum hala canım çok acıyor ama olucak o kadar 15 dklık bi acı sonunda bir aylık rahatlık :)

yaa bnm de canım cok tatlıdır.o yüzden jilet kullanıyorum ama ertesi güne hemen cıkıyor.agdaya dayanamam cımbızla falan deniyorum almayı sanki etim koparılıyor en iyisi emla krem kullanmak galiba :KK43:

ya arkadaslar ben birkackere agda yaptim ama gercekten cok aciyor insan dayanamiyor ya evet sonra biray rahatsin sonra agdadan biktim jilete basladim ama oda cözüm olmadi ikigün icinde cikiyor hemen insan herdk jilet vurmaktan bikiyor ben avusturyada yasadigim icin emla nedir bilmiyorum burdada kremler var bende koltukaltina kullaniyorum bacaklara falan sürüyorsun sonra enfazla 10 dk bekletiyorsun ondan sonra icinde cubugu var onunla kremi tekrar üstünden aliyorsun yada normal su ile yikiyorsun tüyler gidiyor ama enfazla 4gün dayaniyor yani aranizda bilen biri varmi acisiz ve uzun süreli bir yöntem epilasyon yaptiracam lazerle ama suan hamileyim zaten yardimci olursaniz sevinirim tsklervereliniortak

ya arkadaslar ben birkackere agda yaptim ama gercekten cok aciyor insan dayanamiyor ya evet sonra biray rahatsin sonra agdadan biktim jilete basladim ama oda cözüm olmadi ikigün icinde cikiyor hemen insan herdk jilet vurmaktan bikiyor ben avusturyada yasadigim icin emla nedir bilmiyorum burdada kremler var bende koltukaltina kullaniyorum bacaklara falan sürüyorsun sonra enfazla 10 dk bekletiyorsun ondan sonra icinde cubugu var onunla kremi tekrar üstünden aliyorsun yada normal su ile yikiyorsun tüyler gidiyor ama enfazla 4gün dayaniyor yani aranizda bilen biri varmi acisiz ve uzun süreli bir yöntem epilasyon yaptiracam lazerle ama suan hamileyim zaten yardimci olursaniz sevinirim tsklervereliniortak
canım anladığım kadarıyla tüy dökücü kullanıyosun , birde hamilesin . kimyasal olduğu için tüy dökücüleri tavsiye etmiyolar. bebeğe zarar veRebilir diye.. en iyi yöntem sir ağda bence. cok abartılı bi acı yok bence ,1ay rahatsın sonucta. ben sana sir ağdayı öneririm ...
lazar düşünüyorum demişsin , lazer yaptırdı benm kuzenim ama o acısına dayanamadığı için artık gitmiyo . ağdaya devam ediyo... bence kesinlikle sir ağda yaptır hijyenik ve güvenilir bi ağda salonunda. inan 4-5 aldırmadan sonra canının daha az yandığının farkına varıcaksın. ve azaldığını kendinde görüceksin.. umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir :1hug:

yaa bnm de canım cok tatlıdır.o yüzden jilet kullanıyorum ama ertesi güne hemen cıkıyor.agdaya dayanamam cımbızla falan deniyorum almayı sanki etim koparılıyor en iyisi emla krem kullanmak galiba :KK43:

hiç jilet kullanmadım:bbo: sert değil tüylerim .o yüzden ağdadan korkmuyorum. benm tek derdim dudak denilen kısımı ve arka taraflarını alamıyorum.. nasl yapıcam bilemiyorum.kuaföre acmaya utanırım ben.:kedi:

bende bunu düşünüyordum kara karaaaaa.
şimdiye kadar kendim yaptım.ama artık eğilemiyorum karnım kasılıyor.
çekerkende kasılma oluyor,korkuyorum bebişe bişi olacak diye.
eşimde de bunu isteyemem yaa,çünkü ağda esnasında şekli şemali kayıyor utanırım been.
bi kuaför ayarlamam lazım sanırım.

bu kremi salona gitmeden once surup gitsek olur degilmi yani ben salonda aldirmaya basliyacagimda cok korkuyorum belki bu krem bana csaret verir

bende bunu düşünüyordum kara karaaaaa.
şimdiye kadar kendim yaptım.ama artık eğilemiyorum karnım kasılıyor.
çekerkende kasılma oluyor,korkuyorum bebişe bişi olacak diye.
eşimde de bunu isteyemem yaa,çünkü ağda esnasında şekli şemali kayıyor utanırım been.
bi kuaför ayarlamam lazım sanırım.

evet . en iyisi ve temizi sir ağda yaptırmak kuaföre. ben ayarladm iyi hijyenik ve guvenilir kuaför. regl dönemimde bitti, emlayı aldım, kullanıcam birazdan , ilk ağdamı kendim yapmak istiyorum, 2.seferde kuaföre gitcem. heryerini temizletmek istiyorum.çok utanırım açmaya ama mecbur.. :kedi:

X