Genital blgenin temizlii

kızlar bi evlendiğim zaman agda yaptım öldüm öldüm dirildim çığlık atmamak için zor tuttum kendımı bı daha agdaya cesaret edemedım yapamamda çok acıyo jilet kullanıyordum ama artık göremediğimden onuda yapamıyorum veet in tüy dökücü köpüğnü aldım bir kere kullandım çok rahat geldı ama bı zararı olurmu bılmıyorum

Canım tüy dökücülerede dr lar pek sıcak bakmıyo kimyasal ve deri tarafından emilim oluyormuş maalesef :KK43:

Kızlar Emla krem anestezik içeriyor tüy dökücü krem/köpükleride asla kullanmayın kıl yapısını bozan kimyasallar içeriyor her iki kremde deriden emilebiliyor doğum sonrasına kadar kullanmayın isterseniz.. Üç şık kalıyor geriye jilet, ağda ve silk epil gibi makinalar....Ama yardım almak gerek hijyenik biryerlerden yada birilerinden..

walla ben bıyıklarımı aldırırken bile ağlicak gibi oluyorum.veet in ağda bantını kullanim dedim bacağımda denemiştim mosmor oldu ki o malum yere nolur kimbilir :) bide annemle küçükken olan bi ağda anım var ağustos ayının öğlen sıcağı ben tutturdum deneyelim die o zaman orta okuldayım koltuk altına yapıştırdı annem ve ben tabi korkudan evde kaçıyorum o çekelim gel dio tabi ağda cıvık cıvık oldu hiç çekemedik bu sefer ahh ahh o eziyeti asla unutamam kolum havada geziodum :KK70:

bende ağdacıya gidiyorum 10 dakikadada heryer tertemiz oluyo doktoro gitcem onu bekliyorum temizlenip hemen gitcem ............

kızlar eğer jilet kullanıyosanız önce krem sürüp sonra jiletle alın
kremin niteliği fark etmez
daha geç ve az çıkdığını göreceksiniz
ayrıca çıkarkende diken gibi elinize batmıyo kıllar
tavsiye ederim

arkadaşlar karınca yumurtası yağı varmış.tüyleri aldıktan sonra sürünce bida çıkmıyormuş felan acaba ne kadar doğru

ewet bende böle bir rivayet duymuştum....CADIARZU:uhm:
ama ne kadar doğruluk payı var denemeden bilinmez.....sırnaşık şey:uhm:
bide karınca yumurtasını nerden bulacağımız.....kafamçokkarıştı
bizim tüyler içinde bayağı lazım:roflol:

yazılanları okudum bende sir salonunu gidiyorum...

artık bende göremiyorum

demişsiniz ya 1 kere yaptırdım cok acıdı bende ilk zamanlar jiletle aldıgım için acımıştı ama sir 2. yaptırdıgımda o kadarda acımadı şimdi ise hiç acımıyorr

tüy dökücü ve ağdayı yasakladı benim doktorum şimdilik jiletle kendim yapabiliyorum ama önümüzdeki aylarda eşim yada annemden yardım istemek zorunda kalıcam sanırım

gutto marka karınca yumurtası yağı kremi var.Ama hamilelikte kullanılabiliyor mu bilmiyorum.

kizlar hamisken cok zor oluyor heleki son aylar anneme acip yap diyemem en iyisi beylerinize yaptirmak
ben öyle yapiyordum

ben 1 yıldır ağdayla aldırıyorum artık hiç acımıyor,bi güzellik salonuna gidiyorum bende...rahat oluyor tertemız

Benım dr um 7. aydan sonra ağdayla almak yasak erken doğum riski taşınıyor alındıgında dedi

slm kızlar bende bu başlık altında yeniyim hakketen paylaşımları paylaşabildiğimiz(komik oldu) çok süper bi site burası.....bnde maalesef jilet kullanıorum ama bıktım artık,doğum yaptıımda falan ne zor5 olmuştu öle utanıodum dr.um kontrole geldiğinde falan..ama benmki küçük yerde oturmanın ve büyümenin kötü yanıydı:KK43:artık başka bi yerde oturuoruz baktım ki burda maaşallah kuaförler devralmış bu işi:)aslında çok da ii bişe:) ama ben cesaret edemiorum hala,arkadaşımda korkuodu, okırdı zincirlerini yendi korkusunu ben daha kıracamda gidecem yani bi sene geçti..hem arkadaşım hamile iyiki başlamışım çok memnunum doğumumdada sorun olmucak dio:) onun adına seviniorum şimdilik başka elimden kendim için bişe gelmio:KK43: aman dikkat edin hijyenik yerlere gidin yani.

bide arkadaşım ilk gitti yeri acıtmıolar die beyeniodu sonra ulaşım sebebiyle yerini deiştirdi sonradan anladı ki: ilk gittiği yer meğer işi bilmiomuş..şimdi gittiği yer çok uzman:) dio bu konuda..yani meğer ilk gittiği yerde işi bilmedikleri için canını azcık acıtmışlar.yani uzman ellerde acı duyulmuomuş çok fazla gittiğiniz yer canınızı acıtıosa yer deiştirin işi tam bilmiolardır..

bu arada ne komiğim dimi kelin ilacıo olsa kendine sürermiş ya :)))

X