Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

bende baslamalıyım hepsıneee kpss ye 1 ay kaldı ben daha baslıycam bır gun bu ertelemek sonumu getırcek benım...
diyet spor ders alarm herseyı erteleyebılme kapasıtem varrr
kızıyorum kendımeee !

bende baslamalıyım hepsıneee kpss ye 1 ay kaldı ben daha baslıycam bır gun bu ertelemek sonumu getırcek benım...
diyet spor ders alarm herseyı erteleyebılme kapasıtem varrr
kızıyorum kendımeee !
çok sıkıntılı bu işler ya gerçekten ben de bir sürü dersimi büte bıraktım sakin düşünüp elimizden geleni yapacağız bakalım :)

1 Haziran'da söylediğim gibi diyete başladım arkadaşlar topiğim eskisi kadar aktif olmadığı için önce instagram açayım dedim. Instagramdan yediklerimi paylaşıyorum daha spora başlamadım

Bende katılmak istiyorum. 18 yaşındayım 160 boyundayım 70 kiloyum . Ve küçüklüğümden beri zayıflamak için uğraşıyorum. Bundan 2 yıl önce 1yılda 18 kilo vermiştim diyet yapmadan ancak dikkatsiz beslenmeyle geri aldım hepsini. Ve şuan spor ,plates yapmama rağmen bile o kiloları veremiyorum. Ben çalışıyorum masabaşı işim o nedenle bugün Sabah:2adet etimek
2adet zeytin
Peynir yedim

Öğle:Tonbalık
2 etimek
1adet salatalık yedim
-Akşam öğünüm daha belli değil. Ve 1 adet çikolatalı gofreti bir anda değil , 4e bölerek açlık hissettiğimde yemeye çalışıyorum 2 parçası hala duruyor. Sizce değiştireceğim nelerdir? Öğle aralarında sulu beslenemiyorum çünkü yemeğimi evden götürüyorum iş yerine öğlenleri .

Merhaba tatlım hoşgeldin topice :)
Öncelikle kilo vermek için süper bir yaştasın. Diyet ve spor programını tam olarak anlayamadım. 2,5 saat arayla ağzına yağ oranı düşük şeyler at, günde 2.5 lt su iç ve 19:00'dan sonra yemek yeme. Bütün bunların yanında bir de spor yaparsan kilo vermemen mümkün değil bence.

Hoşbulduk.Tam olarak bir diyet listem yok zaten o yüzden kilo verememem.Şuanda haftasonları spor yapabiliyorum. Haftaiçi spor yapamıyorum çalıştığım için. İşten eve gelmem saat 19.00ı buluyor o süredede acıktığım içn bir güzel karnımı doyuruyorum :) sanırım bu durum kilo vermemi engelliyor:)

Olabilir canım 1 hafta boyunca ne yaptın ne ettin yaz hep birlikte inceleriz bildiğimiz kadarıyla yardımcı olurum bende sana

Olabilir canım 1 hafta boyunca ne yaptın ne ettin yaz hep birlikte inceleriz bildiğimiz kadarıyla yardımcı olurum bende sana
Mesela dün sabah tost yaptım 2 dilimden kaşar ve domates koydum içine, yanında zeytin .
öğlende salatalık, elma,etimek tükettim
akşamda patates yemeği 1 tabak ekmeksiz, yoğurt ve 6 adet yaprak sarması tükettim
akşamdan sonra ara öğünde 2 dilim karpuz ve 2 tane çilek tükettim.
diğerlerini hatırlayamıyorm ama bundan sonra her öğle aramda buraya girip bilgi vericem bugünden itibaren başlamış bulunuyorum ve haftaya perşembe tekrar kilo verme sonucumuda haber veririm.

Yanlış bir beslenme şeklin var tatlım. Öncelikle yeşillik tüketmiyorsun, yeşillik yağ yakmana ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Kahvaltıların; peynir, zeytin, yeşillik, yumurta, ekmek
Öğle yemeklerin; sebze yemeği, yoğurt, çorba, ekmek
Akşam yemeklerin; etli yemek yada salata, yoğurt, çorba şeklinde olmalı.
Porsiyon miktarlarını kendine göre ayarlarsın. Ara öğünlerde de kuru kayısı, meyve vs.
Akşam ara öğününde ise kesinlikle şekerli meyve önermem.

Hımmmm o konuda doğru evet.
Mesela yarın Sabah:dediğin gibi yapsam yeşillik olarakta marul tüketsem
Öğlen :Sulu yemek yeme gibi bir imkanım olmadığı için yulaflı yoğurt falan tüketsem nasıl olur ?
Akşamda:Aynı söylediğin gibi tüketirim .
Akşam yemeğinden sonrada ara öğün tüketmemeye çalışıcam .

Böyle yapıp sabredersen yeter canım

Mayıs ayının sonundan beri diyet yapıyorum ay nazar değmesin ilk kez böyle görüyorum kendimi arada sırada aklım gidip geliyor ama hemen U dönüşü yapıyorum

eğer talep olursa burada sizlerle tekrar motivasyon kampı yapmak isterim kıslaaar

Ay ben Instagram'da diyet hesabı kullanmayı motivasyon açısından baya faydalı buluyorum. O yüzden KK'dan biraz koptum. Gören, okuyan herkese de tavsiye ederim. Görsel paylaşım çok daha etkili. Hem burada hem orada vakit geçirebilirsiniz iyi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…