Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Bende katilim mi ya yas 25 boy 1.60 kilo 59 basenler ve gobek fecii durumda daha once apor yaptim diyetle birlikte 8 kilo verdim 2 ayda ama evlendim aimdi kilo aldim evdeyim surekli malum can sikintisi homili girtlak yiyorumm gaza gelmem sartt

Bende katilim mi ya yas 25 boy 1.60 kilo 59 basenler ve gobek fecii durumda daha once apor yaptim diyetle birlikte 8 kilo verdim 2 ayda ama evlendim aimdi kilo aldim evdeyim surekli malum can sikintisi homili girtlak yiyorumm gaza gelmem sartt
Merhaba canım hoşgeldin senin durumunu anlıyorum ben de bu sene çalışmıyorum sürekli evdeyim öyle olunca ye anam ye. Aslında varya hem diyet hem de spor için en uygun zaman. Evde rahat rahat diyet menülerini hazırla, kocan gelene kadar sporunu hallet vs aslında tam zamanı. Çocuk olmadan bu işi bitirsen çok rahatlarsın

08:30 Kahvaltı
5 siyah zeytin
1 kk. beyaz peynir
domates
salatalık
1 dilim kepek ekmek
1 haşlanmış yumurta

Bugün evde spor yapacak mısın peki tatlışko?
Merhaba tatlım, daha yeni girebiliyorum vallaha. Sabah geç kaldığım için bişi yiyemedim. Öğle yemeğinde yayla çorbası içtim ve köfteli bezelye yedim. Ekmek tüketmedim. Akşam da annem arnavut ciğeri var dedi. Yanında bir kase yoğurt yerim. Yemekten 1 saat sonra da leslie yaparım. Zaten bugün hareketli geçti şimdiden 6000 adım yaptım. Sen neler yaptın bakalım canımcım :)

Ben de spor programıma uydum akşam yemeği yemedim daha salata çorba yoğurt yiyeceğim ^^ ben de 8000 adım atmışım bugün + 1 saat spor

Günaydııııınnnn :) Yine geç kaldım ama bu sefer ofiste kahvaltı yaptım. Öğlen yemeğine henüz karar veremedim. Çorbam ve salatam var ama bakalım. Akşama da mantı varmış Bu annem bana işkence yapıyor resmen :)

Ooo süper tatlım. Az önce leslie yi bitirdim. Çok uykum var vallaha. Yorulmuşum yahu :)

Günaydın canııım mantar yiyemiyor musun niye?

Aaaay pardon yanlış okumuşum yeme canım kendini tut hatta tadına da bakma uzak dur mantıdan
Vallaha canım ben asla yeme kısmına biraz karşıyım. Çünkü yemediğinde canın çekiyor aklında kalıyor. Aklında kaldığında da sürekli onun görüntüsü tadı kokusu... Ben bişiyi öyle yasaklayınca sonra gidip bitirine kadar yiyesim geliyor. O yüzden 3 yemek kaşığı alırım en azından nefsim körelir.

Ben insanın canı ne çekiyorsa yemesi gerektiğine inananlardanım. Çikolata mı çekti canın. Koca paketi yemeye gerek yok. Ucundan bir ısırık al o anki isteğini bastır. Birde benim şöyle bir yöntemim var. Canım birşey çektiği zaman hemen gidip yemiyorum. Önce 1 bardak su içiyorum. Yarım saat sonra hala canım çekiyorsa gidip yiyorum ama genelde öyle bişi olmadı. Su içtikten sonra canım bir daha çekmiyor.Kesinlikle tavsiye ederim. Kaç kere tatlılardan döndürdü bu yöntem beni.

Bana biraz tehlikeli geliyor. Üç sefer yemesem, dördüncü sefer 3 kaşık, 5. Sefer bir tabak olacak sonra bir bakmışsın diyet uçup gidecek diye düşünüyorum. Herkesin diyet psikolojisi farklı tabi senin söylediğin daha mantıklı geliyor da ben yapamıyorum

Aynen dediğin gibi tatlım. Herkesin psikolojisi farklı. Mesela ben diyetteyim de demiyorum. Çok itici geliyor. Yediklerime dikkat ediyorum,sağlıklı beslenmeye çalışıyorum diyorum kendi kendime. Mesela akşam ekmek canım çekiyor. Yemiyorum ama asla yeme demiyorum. Yememen senin için daha iyi boşver yeme diyorum. Beynimi kandıra kandıra bişiler yapıyorum

Diyet dediğimiz şey beyin kandırmaktan ibaret zaten ya

Canım çok geç oldu ama hemen yazayım sürekli telefondan girdiğim için yazılanları kaçırmışım. nasıl gidiyor diyet?

Cnm KPSS eylulde olmadı ınsallah subatı beklıyorum..
diyet yandı bıttı kül olduu... Ammaaaa
Özelde baska bır alanda ıse basladım eve yarım saat kadar uzaklıkta ısyerım yuruyerek gıdıp gelıyorum.
bırde erken yatıp erken kalkıyorum mecburen ve ıs yerınde asansor yok ın ın cık merdıvenlerden... ögle aralarında pılav makarna corba uclusunden gıttıklerı halde ve bende yedıgım halde kılo verdım gecen hafta 82.0 ı gördüm. en son 86 yı fln görmüştm sasırdım farkında degıldım de bu hafta hep arabayla gıdıp geldım cıps flnda eklendı bı baktım hemen 84 olmus gerı ben bakmamaya karar verdım bakınca nazarım degıyor.. 7 li rakamlar gorunce spor ve dıyetle asılıcam

Canım sen yine biraz dikkat etmeye çalış abur cuburu kes mesela çok iyi gelir makarna pilav yerine başka şey ye zaten hemen düşersin ^^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…