Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kizlar merhaba nasılsınız görüşmeyel.... kiloları azaldimi giremedim uzun süredir ben diyet ve spora devam bu gün tam 2 ay oldu 90 dan 78. 5 düştüm ama aklıma takıldı az verdim gibi geldi geçen hafta dahiliye ye gittim doktor da az kilo vermissin dedi sonra kan tahlili yaptı şeker çıktı seler hapı yazdı 1 haftadır onu kullanıyorum

Selammm bugün kimsecikler yok:) kahvaltım haşlanmış yumurta 1 kupa yeşil çay biraz peynir
Öğlen bir kaç parça tavuk ızgara 1.5 bardak ayran salata 1 dilim kepek ekmeği
Akşamı salatayla ya da çorbayla geçiştirmeyi düşünüyorum.

Slm kızlar kimse yazmıyor valla benim de içimdenn yazmak gelmiyor artık

Cnm hoşgeldin, sende kg fazla olduğu için az dedi sanırım çünkü 12 kg ayda 6 kg çok ideal oluyor bence..
Çok geçmiş olsun..

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr günaydın nerelerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne ruhsuz bir sayfaa

Afiyet olsun cnm
Slm kızlar kimse yazmıyor valla benim de içimdenn yazmak gelmiyor artık

Slm canım aynen ben de senin gibiyim

Yazan 3 kişi bi sen bi ben bi de burcu fırsat buldukça hani diğerleri nerde devam ettiremediler belli ki ama kopukluk varr
Kızlar bende sizin gibiyim..

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr günaydın nerelerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne ruhsuz bir sayfaa

Cnm benim haftasonu çok yoğundu dünde internet yoktu bugün bi girip baktım ama bomboş sayfa.. napsak başka sayfayamı transfer olsak 3lü şeklinde..

Merhaba kızlar..
Dün özellikle moralim de konsantrasyonum da çok bozuktu.. Öncedende demiştim ben psikolojik yiyiciyim moralim düşünce konsantrasyonumda diyette bozuluyor.. Velhasıl diyet gitti..
Ama bu sabah yeniden başladım..
Yeniden hırslanmam lazım.. Grubada giren yok doğru dürüst, şöyle hızlı ve hırslı bir grubamı transfer olsak 3lü şeklinde hem biraz gaza geliriz ben salıyorum bi kaç gündür.. Toplamam lazım kendimi..

Kızlar bi düşünün hele yazarsınız bi karara varırız kalmak gitmek konusunda.. Anca beraber kanca beraberÖğlenden sonra izinliyim işlerim var onları halledicem... Dolayısıyla öğlenden sonra giremeyebilirim..
Öpüldünüss kendinize iyi bakın..

Cnm günaydın aynen benim de performansım düştü burdan destekle yapıyodum herşeyi yeni grup mu açsak :)

Kizlar yoldayim aklimdayken yediklerini yazayım, Sabah cherry domates ve az yağlı 2 yumurta az peynir
Ara 1şekerli turkkahvesi
Öğle 1hazir çorba 2kayisi 1tane etiform bisküvi ( paket değil) ve salatalık

Kizlar yoldayim aklimdayken yediklerini yazayım, Sabah cherry domates ve az yağlı 2 yumurta az peynir
Ara 1şekerli turkkahvesi
Öğle 1hazir çorba 2kayisi 1tane etiform bisküvi ( paket değil) ve salatalık

Afiyet olsun cnm bende bugün sabah 45 mekik 100 bisiklet yarım litre su şu saate kadar başka bişey yapmadım

Afiyet olsun cnm

Kızlar bende sizin gibiyim..

Cnm benim haftasonu çok yoğundu dünde internet yoktu bugün bi girip baktım ama bomboş sayfa.. napsak başka sayfayamı transfer olsak 3lü şeklinde..
Olur canım ya da biz de bir sayfa oluşturabiliriz bakalım zeroş ne dycek ona göre yolumuz bakarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…