Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Merhabaaa!!

Ben de yeniyim. Ama bi rejim kankasına sahip olmak istiyorum. Mümkün mü!! : )

Boyum: 1.68 Kilom: 102 Yaşım: 26

Yaklaşık 1.5 sene öncesine kadar 68-70 kiloydum. Sonra, zor bir dönemden geçerken çok fazla kilo aldım ; ((( Ve aldıkça da daha çok moralim bozuldu. Bir diyetisyenime gittim, tahlillerim yapıldı ve bir rahatsızlığım yok. Bugün rejime başlıyorum.

Eski kıyafetlerime girebilmek, sonra da daha minik ve daha güzellerine sığmak istiyorum!
loveyourself.jpg

Merhabaaa!!

Ben de yeniyim. Ama bi rejim kankasına sahip olmak istiyorum. Mümkün mü!! : )

Boyum: 1.68 Kilom: 102 Yaşım: 26

Yaklaşık 1.5 sene öncesine kadar 68-70 kiloydum. Sonra, zor bir dönemden geçerken çok fazla kilo aldım ; ((( Ve aldıkça da daha çok moralim bozuldu. Bir diyetisyenime gittim, tahlillerim yapıldı ve bir rahatsızlığım yok. Bugün rejime başlıyorum.

Eski kıyafetlerime girebilmek, sonra da daha minik ve daha güzellerine sığmak istiyorum!Eki Görüntüle 1568543
Merhaba canım hoşgeldin. Sen yeter ki diyet kankası iste :KK68: Kilo alma serüvenine üzüldüm açıkcası gerçekten çok zor bir dönem geçirmişsin anlaşılan. Zayıflama hızını yavaşlatacak bir hastalığının olmaması süper.
Ben de tüm gardırobumu yenilemek istiyorum. Hayallerimize birlikte kavuşuruz umarım.

Ben de 23 yaşındayım, 1.70 boyundayım ve 83 kiloyum.
1 Ekim'de 60 - 65 kilo olmak istiyorum.
Bacaklarım ve kollarım çok kalın onları inceltmek ve popoma güzel bir şekil vermek de diğer hedeflerim :KK39::KK39:

Merhaba canım hoşgeldin. Sen yeter ki diyet kankası iste :KK68: Kilo alma serüvenine üzüldüm açıkcası gerçekten çok zor bir dönem geçirmişsin anlaşılan. Zayıflama hızını yavaşlatacak bir hastalığının olmaması süper.
Ben de tüm gardırobumu yenilemek istiyorum. Hayallerimize birlikte kavuşuruz umarım.

Ben de 23 yaşındayım, 1.70 boyundayım ve 83 kiloyum.
1 Ekim'de 60 - 65 kilo olmak istiyorum.
Bacaklarım ve kollarım çok kalın onları inceltmek ve popoma güzel bir şekil vermek de diğer hedeflerim :KK39::KK39:

Hoşbulduuum :) :KK200:

Ben spor yapmazsam, diyetisyenin rejimiyle 4 kilo veriyorum ayda (daha önce de uygulamıştım). Çok sportif biri olduğum da söylenemez :/ Bir de yoruluyorum bu sefer başka işleri yapmaya halim kalmıyor. :KK43: :/ Öyleyse ben de 1 Ekim'e kadar 3 ayda 12 kilo veririm. Ayda 5 kilo kaybedebilirsem (bunun için hareket lazım) de 15 kilo kayıp olur. Yani 87-90 olmak benim de hedefim (1 Ekim'e kadar).

Şubat gibi yurtdışına taşınma ihtimalim var. O zamana kadar şişkoluğumdan tamamen kurtulmalıyım!! (Ve orada kendimi fit ve güzel hissetmeliyim, fotolarda da ay şişman mı çıktım derdim olmamalı!) Ayda 5'er kiloyla 67'ye ulaşabilirsem bu mükemmel olur!!!! (benim için kıyafetle gayet fit gözükebildiğim bi kilo) :KK55:

Sonrasında da 57 için uğraşacağım... (bu da plajda da güzel gözükme kilosu) :KK6::confused:

Bu arada benim kollarım da tombul tombul :KK42:ve de sıkı değiller, kollara napsak??? :KK35:

Hoşbulduuum :) :KK200:

Ben spor yapmazsam, diyetisyenin rejimiyle 4 kilo veriyorum ayda (daha önce de uygulamıştım). Çok sportif biri olduğum da söylenemez :/ Bir de yoruluyorum bu sefer başka işleri yapmaya halim kalmıyor. :KK43: :/ Öyleyse ben de 1 Ekim'e kadar 3 ayda 12 kilo veririm. Ayda 5 kilo kaybedebilirsem (bunun için hareket lazım) de 15 kilo kayıp olur. Yani 87-90 olmak benim de hedefim (1 Ekim'e kadar).

Şubat gibi yurtdışına taşınma ihtimalim var. O zamana kadar şişkoluğumdan tamamen kurtulmalıyım!! (Ve orada kendimi fit ve güzel hissetmeliyim, fotolarda da ay şişman mı çıktım derdim olmamalı!) Ayda 5'er kiloyla 67'ye ulaşabilirsem bu mükemmel olur!!!! (benim için kıyafetle gayet fit gözükebildiğim bi kilo) :KK55:

Sonrasında da 57 için uğraşacağım... (bu da plajda da güzel gözükme kilosu) :KK6::confused:

Bu arada benim kollarım da tombul tombul :KK42:ve de sıkı değiller, kollara napsak??? :KK35:
Egzersiz yaptıkça zamanla daha az yorulmaya, daha sonra çok çok az yorulmaya başlıyordum. Kondisyonun düşük olduğu için ilk bir kaç gün - bir hafta çok yorgun hissedebilirsin fakat daha sonra şaşıracağın kadar azalacak yorgunluğun.
Sporsuz kilo vermek plajda kötü görünmeni sağlar.
Çok gerçekçi ve uygun bir kilo verme takvimi yapmışsın.
Kollar için spordan başka bir şey yapamayız bebişim.

Egzersiz yaptıkça zamanla daha az yorulmaya, daha sonra çok çok az yorulmaya başlıyordum. Kondisyonun düşük olduğu için ilk bir kaç gün - bir hafta çok yorgun hissedebilirsin fakat daha sonra şaşıracağın kadar azalacak yorgunluğun.
Sporsuz kilo vermek plajda kötü görünmeni sağlar.
Çok gerçekçi ve uygun bir kilo verme takvimi yapmışsın.
Kollar için spordan başka bir şey yapamayız bebişim.

Evett... Hareket şart :emir_bebek: :/ :)

Kol için nasıl bir spor yapıyorsun mesela? ağırlık kaldırma gibi mi yoksa başka bir yöntem mi?

Bir de spor salonuna mı gidiyorsun yoksa evde egzersiz + yürüyüş mü?

Evett... Hareket şart :emir_bebek: :/ :)

Kol için nasıl bir spor yapıyorsun mesela? ağırlık kaldırma gibi mi yoksa başka bir yöntem mi?

Bir de spor salonuna mı gidiyorsun yoksa evde egzersiz + yürüyüş mü?
Egzersiz ve yürüyüşü de evde yapıyorum canım.
Youtube'a "inner leg excercises" vb. şeyler yaz onlarca, yüzlerce profesyonel trainer videosu bulacaksın.

Teşekkür ederim tatlım. Günde 45 dk mı yapıyorsun?
Hayır ben günde bazen 15 dakika bazen 30 dakika yapıyorum. 1 Temmuz'dan itibaren bacaklar için extra egzersizler yapmaya başlayacağım.
Youtube'da "befit" diye bir kanal var. Her tür ihtiyaç için 1 aylık takvimli egzersiz programları var.

Penelope_Lalilop Penelope_Lalilop günaydın ilk diyet günün nasıl gidiyor? (Bugün başlayacaktın değil mi yanlış hatırlamıyorsam?)

Günaydın!!

Dün yaptım bile. Süper gitti. 45 dakika yürüyüş de yaptım (ama yordu ve sonrasında uyuyakaldım; 2 saat uyudum).
Bugün.. henüz kahvaltı yapamadım :-( Ama kalkar kalkmaz suyumu içtim.
Burda diyet günlüğü açtım, ayrıntıları oraya yazıyorum :KK49:

Günaydın!!

Dün yaptım bile. Süper gitti. 45 dakika yürüyüş de yaptım (ama yordu ve sonrasında uyuyakaldım; 2 saat uyudum).
Bugün.. henüz kahvaltı yapamadım :-( Ama kalkar kalkmaz suyumu içtim.
Burda diyet günlüğü açtım, ayrıntıları oraya yazıyorum :KK49:
Aaa çok sevindim senin adına hemen başlamışsın sporuna süpersin diyet günlüğünün linkini atsana tatlım ziyarete geleyim gün gün

kızlarrr ben geldımmm KPSS yı astım da geldım bu 2 ayda nolursa olsun dıyıp kılo alıp da geldımmm 85 oldummm :KK43: ve oruc tutuyorrum sımdıde bakalım bu 2 hafta + - nasıl etkıleyecek bakalım..

Bu sabah diyete başlayacaktım yine yalan oldu :KK67: ay iğreniyorum artık kendimden bu nedir ya kendime gelmem lazım :KK67:

Bugün;
* Diyetisyen listemi de alıp alışverişe gideceğim. :KK52:
* Aylık spor programı hazırlayacağım. :KK6:
* Aylık ders programı hazırlayacağım. :KK75:
(belki böylece yavaş yavaş kendime gelir, durumun ciddiyetinin farkına varırım artık:KK67:)

Çooooook uzun bir aradan sonra diyete başladım ay nasıl rahatladım nasıl. Resmen depresyonumu hafifletti, bir de azimle devam edersem harika olacak. YGS - LYS çalışmalarına da başlıyorum. Maymun iştahlılık yapmazsam bu kez kazanacağım. :KK53::KK53:

X