Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

kızlarrr ben geldımmm KPSS yı astım da geldım bu 2 ayda nolursa olsun dıyıp kılo alıp da geldımmm 85 oldummm ve oruc tutuyorrum sımdıde bakalım bu 2 hafta + - nasıl etkıleyecek bakalım..
Canım çok geç oldu ama hemen yazayım sürekli telefondan girdiğim için yazılanları kaçırmışım. nasıl gidiyor diyet?

Kızlaaarr bende katılabilir miyim ? Vallaha forumdaki konulara yazıp yazıp destek bulamamaktan yoruldum. Yardımcı olalım mı birbirimize? Yaş 23 kilo 85 boy 1,65. Acelem yok. Yavaş yavaş kalıcı kilo vermek istiyorum.

Merhaba canım hoşgeldin, katıldın bile ^^
Yaşımız aynı, ben de 85 - 90 kilo arasındayım şuan. Boyum ise 1.70.
Bugün diyete başladım, sen diyet yapıyor musun bakalım?

Merhaba canım hoşgeldin, katıldın bile ^^
Yaşımız aynı, ben de 85 - 90 kilo arasındayım şuan. Boyum ise 1.70.
Bugün diyete başladım, sen diyet yapıyor musun bakalım?
Canım vallaha diyet yapıyorum da yapıyorum demiyorum. İsmini sağlıklı beslenme diye koydum. Diyet deyince gözümde büyüyor :) Mesela yarım saat önce öğle yemeğimi yedim. 1 kase tarhana çorbası ve 1 tabak salata yedim. Ben ara öğün yapmıyorum. Karatay diyetine yakın birşeyler uyguluyorum aslında. Siz diyet yapıyor muusnuz ?

Ben de yeni başladım canım. Güzel beslenmişsin yine. Aynen diyet deyince insan biraz kasılıyor. Ben de kahvaltıları klasik, öğle yemeğini sebze - yoğurt, akşam yemeğini salata - yoğurt- çorba şeklinde yapıyorum. Ara öğünlerde kafama göre yağsız olacak.
Ayrıca kasılmamak için tartıya çıkmak istemiyorum yoksa rakamlara çok takılıyorum.

Aynen bende sizin programınıza yakın uyguluyorum. Birde geceleri yatmadan yarım saat önce yoğurt kürünü uyguluyorum. Tartıya da yemeklerden sonra olmamak koşuluyla istediğim zaman çıkıyorum. Spor yapıyor musnuz?

Bugün başlayacağım toplam 50 dakika falan spor yapacağım her gün yada iki günde bir. Bu topicin 1. sayfasında paylaştım spor programımı. Sen yapıyor musun canım ?

Bugün başlayacağım toplam 50 dakika falan spor yapacağım her gün yada iki günde bir. Bu topicin 1. sayfasında paylaştım spor programımı. Sen yapıyor musun canım ?
Ayy canım 141. sayfa olmuş maşallah. İlk sayfayı okumuştum ama programı atlamışım :) Bende leslie ve zumba yapıyordum ama misafirler araya giren tatiller derken hep erteledim. Bende bugün tekrardan başlamayı düşünüyorum.

Eee süper ozaman hep birlikte bugün başlayalım ben akşam yemeğinden sonra yapacağım sporumu

Yazmam mıııı sayenizde gaza geldim uzun süre sonra tekrar spora başlıyorum.
Bütün bu kararlılığımız azimle sonuna kadar devam etsin, daha önemli bir şey yok. Kararlılık ve azimle ideal kiloya, ideal görünüme kadar devam etmeliyiz bu çok önemli.

Bütün bu kararlılığımız azimle sonuna kadar devam etsin, daha önemli bir şey yok. Kararlılık ve azimle ideal kiloya, ideal görünüme kadar devam etmeliyiz bu çok önemli.
Kesinlikle. Vallaha ben ne zaman ihtiyaç duyarsanız burdayım. Siz bana destek oldunuz yaa vallaha çok mutluyum

Kesinlikle. Vallaha ben ne zaman ihtiyaç duyarsanız burdayım. Siz bana destek oldunuz yaa vallaha çok mutluyum
Çok teşekkür ederim canım benim burası hepimize iyi gelir umarım çok sevindim motive olmana önümüzdeki 3 - 5 ay da böyle devam edelim inşallah. tabi gel gitler iniş çıkışlar olur ama önemli olan tek şey U dönüşü yapıp asla vazgeçmeden devam etmek.

Evveet günlük sporumu zar zor, yarım yamalak da olsa bitirdim. Şimdi yemek yiyip dışarı çıkacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…