Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Evett bncede boyle cok iyi olur

Arkadaşlar bu mesajı herkes okusun :)

Canım çok güzel bir plan gerçekten.
Yalnız kilo bildirimlerinin fotoğraflı mı olması gerekiyor benim tartım dijital değil maalesef

Rakip değil de eş desek daha iyi
Benzer kilo ve boylarda eşleşeceğiz hem rakip hem yoldaş olarak düşünsek belki daha motive edici olabilir bilemiyorum 30 Mart'ta kesinleştiririz bunu
Bence tatli bi rekabet olmaliki gaxa gelelim o iki es arasinda kim daha fazla kilo vercek bi haftada diye bi idda olursa rakipp olmamak mümkün degil. ama hep rakip hemmde yoldas gibi yani

Bence tatli bi rekabet olmaliki gaxa gelelim o iki es arasinda kim daha fazla kilo vercek bi haftada diye bi idda olursa rakipp olmamak mümkün degil. ama hep rakip hemmde yoldas gibi yani

Canım rekabet elbette insanı motive eder ama bir iki hafta üst üste eşinden az kilo kaybeden biri motivasyonunu tümden kaybedebilir diye düşünüyorum.

selam kızlar bende bugün başladım gibi gibi . Artık son olması umuduylaa.. boyum 1. 65 kilom 78 kolay gelsin hepimize

Hoşgeldin cnm aramıza :)

Olur o kadar sıkma kendini yoksa diyeti uzun süre yapamazsın

Aynen cnm bende öyle düşünüyorum

Akşam: 3 ızgara köfte 5 yemek kaşığı kepekli makarna 2 yemek kaşığı yoğurt ve soda içtim

Afiyet olsun cnm :)

Kızlar ben de akşam
1 porsiyon ızgara tavuk
5-6 kaşık salata
1-1.5 dilim ekmek ile günü kapat

Afiyet olsun cnm :)

Salon buldum kociside ikna ettim haftaya yaziliyorum bnde

Hayırlı olsun cnm sevindim :)

Ahh su göbek yine sende tek göbek varmis bnde basen gobek massallahhim var sorma

Yav o göbekte yetiyor da artıyor da bana bi gitseydi

Hep birlikte azimle vereceğiz cnm merak etme sen bozmamaya dikkat et yeter ki :)

Sucuk yedim ekmek arasi bi bardak kolayla sonra bi dilim sütlü tatli yedimm

Oww bu hiç olmamışş

Bu plan güzel evet cnm :)

Rakip değil de eş desek daha iyi
Benzer kilo ve boylarda eşleşeceğiz hem rakip hem yoldaş olarak düşünsek belki daha motive edici olabilir bilemiyorum 30 Mart'ta kesinleştiririz bunu

Evet kesinleştirelim :)

Evet cnm malesef bu yaptigimiz daha mantikli sporlada desteklersekk yaza fittt olcazz ohhh

Olcaz olcaz inanıyorum ben

Günaydınnn kızlarr anca gelebildim dünden beri akşam misafirliğe gittik bende malesef yarım bardak kola içmek zorunda kaldım 1 sıkım da köfte yedim sevdiğimi biliyorlar ya yedirdiler işte napalım

Eve gelir gelmez yoğurt kürünü yapıp yedim üstüne 2 bardağa yakın su içtim yattım sabah kalkar kalkmaz 30 mekik çektim ise yürüyerek geldim yarım litre su içtim :) Şimdilik böyle başladım :)

Afiyet olsu canım öncelikle bence dün yediklerini dert etmeye hiç gere yok yakmışsın bile onları. Eğer bir gün fazla kaçırırsam o günü kendime izin günü ilan edip sonraki gün kaldığım yerden devam ediyorum moral bozmayın sakın

Canım çok güzel bir plan gerçekten.
Yalnız kilo bildirimlerinin fotoğraflı mı olması gerekiyor benim tartım dijital değil maalesef

Benimde tartim yok hemen alayım bari
Bebeyimler ilk önce kemik kadro oluşturulsun daha sonra eşler seçilsin. Daha sonra yarış yapmak isteyip istemediğimize karar veririz. Bu insanlar üzerinde fazla Baskıya neden olabiliyor. Genel yarış değil de eşler arası yarış yapılır.

Ben de bu sabah
1 omlet yedim eser miktarda kaşar ve salam ile
4 tane zeytin
1 kk beyaz peynir
1 dilim ekmek
1 hurma

İşte bazen çok mu yedim diye kafaya takıyorum da ama dediğin gibi moral bozmak yok :)

Sana da afiyet olsun cnm :)

Evet kadro belli olsun eşleşelim :)

Bu arada tatlı ihtiyacını kesmek adına hurmayı şiddetle öneririm. Günde 2den fazla yememek şartıyla hem lifli yapısıyla sindirime yardımcı oluyor hem de şekerli olduğu için tatlı krizlerini önlüyor. Kahvaltıda ya da ara öğünde hurmaya mutlaka yer veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…