Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Bende nisanliyim gelinlikte göbek olmasın diye karar verdim cok taktım görünüşüm kötü durmuyor çok şükür 38 beden giyiyorum ama göbekten dolayı çok takıntı yaptım :)
Ahh su göbek yine sende tek göbek varmis bnde basen gobek massallahhim var sorma

Bisküvi hele ki kremalı... Sigara böreği.. bunlar diyette olmamalı cnm, hareket güzel olmuş ama
öylemi dersiniz sigara böreği kaçamaktıda öğle artası ne yesem ki okuldayım hem tok tutsun birazık çünkü onunla akşam 6 ya kadar dayanmam lazım hemde kalorisi az olmalı öneriniz var mı kızlar

Ya ben bi türlü tam anlamıyla başlayamadım kızlar ama yarın sabahtan itibaren başlıyorum tek sorun okul okulda ne yiyebilirim bilmiyorum ama bu defa son çünkü tellerim var 3 hafta sonra çıkıcak ve kilo vermem Lazım artık göbekti basendi artık çok sıkıldım istediğim gibi alışveriş yapabilmek istiyorum!!!

Okula kendi hazırladığın yiyecekleri götürsen? Yada arada meyve elma gibi mesela

Günaydın kızlaaar 20 sayfa kadar geçmiş okudum oh valla ne konuşmuşunuz
diet killer gelirse belirleriz bi gün ya gün yazarız ya da herkes tartıldığı gün yazar fark etmez :)
Evt ya bencede anlayan biri bi liste tutarsa süper olur
Yazacağım şimdi fıstık

Dayanamadimm bozdum malesef
Ne yapmayı düşünüyorsun şimdi
Ben de böyleyim ne yapsam yapayım tam olmuyor

Fıstıklar daha önce de yazmıştım ama;
* Kilo bildirimleri Pazartesi günü
* Grup 16 Mart Pazartesi açıldı, 23 Mart Pazartesi 1. Hafta dolacak, sonraki 30 Mart Pazartesi kemik takım oluşturacağız.
* Yani gruba yazan herkes için 2 haftalık deneme sürecimiz var denebilir.
* Daha sonra kemik kadro kendi için 2'şer eşleşecek, herkesin zayıflama eşi olacak.
Herkes başkalarından önce eşini kontrol edecek.
* 2'li gruplar kendi aralarında diyet ve spor programları yapıp bize bildirecek.
* Herkesin kilo takvimi Pazartesi günleri güncellenecek.

Günaydın kızlaaar 20 sayfa kadar geçmiş okudum oh valla ne konuşmuşunuz

Yazacağım şimdi fıstık

Ne yapmayı düşünüyorsun şimdi

Ben de böyleyim ne yapsam yapayım tam olmuyor
Devam edicem cnm ama elma diyetine degill az ve sık yiyerek ve spor salonuna yaziliyorum bu tarz devam edicem kola abur cubur tuz seker vs.. bu tarz seyleri hayatimdan cikaricam

Canım ben de aynı dertten muzdaribim haftanın 5 günü öğlen okulda yiyorum. Dedikleri gibi evde ara öğünlerle birliktr sandviç hazırlayabilirsin ya da okulda yemekhane varsa sulu yemek yiyebilirsin çoğu yemekhane zaten öğrencilerin alması gereken kalori miktarına göre öğün hazırlar ya da dışarıda hazır satılanlardan diyete en uygun alternatifleri seçerek öğleni geçirebilirsin.

Devam edicem cnm ama elma diyetine degill az ve sık yiyerek ve spor salonuna yaziliyorum bu tarz devam edicem kola abur cubur tuz seker vs.. bu tarz seyleri hayatimdan cikaricam
Çok daha mantıklı canım iyi düşünmüşsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…